MOTORYZACYJNE życie Katowic ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ze tak sie spytam, wybiera sie ktos? Grilla na bank nie zrobicie w taka pogode
Bo nie wiem czy oplaca mi sie odpalac parcha
Moge przyjechac brudnym?
  
 
Nio ja chyba przyjade raczej. Dawno juz nie jezdzilem swoim Malcem Zreszta i tak musze byc w Katowicach
Z grillem to chyba bedzie kapa, ale w razie czegos podskocze do Geanta po kielbaske
Bede jechal predkoscia mandatowa
  
 
ja na 100% bede wuszty już mom
  
 
Nam maluchowcom pogoda nie straszna i kielbachy na swiezym slaskim powietrzu tez beda hehe
Ja z chudym mozemy sie odrobinke spoznic wiec prosze czekajcie na nas :]

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zlotowiczów
  
 
No i po spociku
Szkoda tylko że taka mała frekwencja.

Kiełbachy były i pokaz rallyman'a I mnóstwo innych atrakcji. Bartong44 orientuj się w terenie

Mam nadzieję że wkrótce znów się spotkamy w większym składzie i przy lepszej pogodzie!!
  
 
orientuje sie lepiej niz myslisz zmieniliscie parkingi i tyle Fotki wrzuce niestety dopiero jutro z przyczyn technicznych ;/

Zlocik udany , chociaz mala frekwencja i ta paskudna pogoda.

Pozdrawiam wszytskich przybylych :]
  
 
no oprócz pogody i frekwencji wszystko git... może następnym razem będziemy mieli więcej szczęścia
  
 
Ja zarzuce kilka fotek, nieduzo bo zimno bylo i nie chcialo mi sie rak z kieszeni wyciagac zeby fotki robic


Zeby nie bylo ze boimy sie deszczu i zimna, to nawet grill byl:

Kapcie rallymana:

Jeszcze jedno grupowe:

A tu rallyman pokazywal jak te kapcie sie slizgaja na mokrym

  
 
bylo ok!! z przygodami ale bylo milo!!grilek swietnyy pogoda nie zabardzo ale jakos nam nie przeszkadzala .szkoda ze inni sie wystraszyli!!!
  
 
Imprezka całkiem sympatyczna
Kiełbaski były dobre (nie jem juz kolacji ) a musztarda niebo w gebie
Czekam na nastepny zlocik ale wczesniej zamawiamy pogode

PS.Bartong44- dogadamy sie z tymi chromowanymi zderzaczkami?

Pozdrawiam wszystkich!
  
 
















wkrotce krotki ale dobry filmik


jak kto chce orginalny rozmiar to prosze bardzo

Orginalny rozmiar fotexów :]









[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2005-04-10 01:09:56 ]
  
 
bartong44 jak z adresu fotki usunalem "www" to je widac
  
 
to zobacz bartong czy też usunąłeś te "www", bo ciekaw jestem fotek
  
 
Dzieki podzialalo ja na forum iq pisze z www i wszytsko dziala elegancko
  
 
No mnie niestety nie było jak wcześniej zapowiadałem, ale mam w poniedziałek total remont i potrzebuje każdej złotówki także proszę o wyrozumiałość... mam nadzieję że jakieś kolejne zlociki będą planowane w tym poście i że się na nich zjawię w końcu zrobioną furą bo tym padłem wstyd się lansować
  
 
to kiedy następny spot, że się tak wyraże?? no bo wiecie... jak mi sie uda załatwić części, to trza by sie jakoś spotkać , a tak na marginesie... to jaką mam Chudy negocjować cene za tą wykładzine? bo sie nie orientuja, po ile "łażą"... a co do sprężyn to myśle za dyszke od sztuki pójdą
  
 
Gumbas jeżeli to jest elegant to:
boczki drzwi po 7zł
a za resztę tapicerki max. 30zł
I jakbyś mógł się o rozrusznik zapytać (na kluczyk oczywiście)

A co do spotu to czekam na propozycje co do terminu. Możemy zorganizować spotkanie na Dąbrówce Małej. Może Bartong44 zrobi jakieś foty i wrzuci je na serwer
  
 
a za rozrusznik ile max.?? co do spota to może być ta sobota
  
 
FILM

[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2005-04-13 17:53:25 ]
  
 
ja bym był za niedzielą pora tak poobiadowa ok. 15 , szkoda że dopiero teraz zobaczyłem ze był w sobote spocik ale trudno do następnego
pozdro chudy