Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Troche zamotane te galerie Wolę wybrać event i potem zobaczyć thumbsy
  
 
Humel, zrób jaką kolwiek aktualizację... aby ta choinka spłynęła niżej

btw. rada już podjęła decyzję... ladaklub.pl


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-04-29 15:07:14 ]
  
 
Cytat:
2005-04-29 12:20:27, Leszek_Gdynia pisze:
Zauważ McBrain, ze pełna nazwa klubu brzmi Lada Klub Polska i wypadłąoby się trzymać tej nazwy. www.ladaklub.pl



No tak... racja, to troszkę zmienia postać rzeczy .

A galeria wydaje mi się intuicyjna.
  
 
Cytat:
2005-04-29 14:55:54, Leszek_Gdynia pisze:
Troche zamotane te galerie Wolę wybrać event i potem zobaczyć thumbsy


Leszek.. nie widze w tym nic zamotanego.. Eventy masz do gory... wybierasz i pojawiaja sie thumbsy...
  
 
Cytat:
2005-04-29 15:10:32, humel pisze:
Leszek.. nie widze w tym nic zamotanego.. Eventy masz do gory... wybierasz i pojawiaja sie thumbsy...



No tak, ale nie pojawiają sie wsie thumbsy tylko kilka wybranych. A ja chcialbym widzieć wszystkie thumbsy z danego eventu

Góral - choinki już dawno nie ma
  
 
Cytat:
Góral - choinki już dawno nie ma



to wejdź na stronkę przez superhost
  
 
Oczywiście, że choinka jest. Poza tym nie działają linki, nie wyświetlają się niektóre obrazki
  
 
nie działają ponieważ Humel ma jeszcze sporo pracy przed sobą z poprawianiem niektóych linków a także z rozróżnianiem wielkich i małych liter.
  
 
Cytat:
2005-04-29 18:09:51, kubik_44 pisze:
Oczywiście, że choinka jest. Poza tym nie działają linki, nie wyświetlają się niektóre obrazki


Jak napisalem... ".. Przywrocilem do czesciowego zycia strone klubowa w starym stylu.. na razie wprowadzam poprawki.. Jest ich tak duzo ze nie wiem kiedy skoncze.."..

Mysle ze to na razie tyle...
  
 
doskonale to rozumiem
  
 
Humel: a alias www.clublada.of.pl już przepiąłeś pod nowy serwer?
  
 
Cytat:
2005-04-30 08:31:18, mcbrain pisze:
Humel: a alias www.clublada.of.pl już przepiąłeś pod nowy serwer?


nie.. po pierwsze musze sie w tej sprawie skontaktowac z Konradem, po drugie czekam na rejestracje nowej domeny zeby to wlasnie pod nia podpiac clublada.of.pl

no i wszelkie poprawki przygotowac trzeba pod nowa domene... nawet polowy jeszcze nie zrobilem teraz ciesze sie ze Total Commander ma narzedzie do wielokrotnej zmiany plikow.. inaczej zmiana rozszerzen i nazw plikow trwala by wieki...
  
 
No to nareszcie
jesli chodzi o doenę z "com " to jest raczej stoswana dla stron komercyjnych. A ta zajęta lkp - to ma jaiś związek z naszym klubem???
Tez myslę ,że nie ma co się dalej odwoływać do darmowego "of.pl"
tylko może zostać clublada.pl
Paweł
Nakręciliśmy dziś filmiki na divx z fleszerem i moją ładzianką na pasie - not Ci podeslemy!
  
 
lkp.pl to lubelska korporacja prawnicza...

z racji tego że w nazwie mamy Lada Klub Polska wybraliśmy domenę ladaklub.pl i to będzie oficjalny adres strony klubowej. czekamy na teraz na jej zarejestrowanie. oczywiście adres clublada.of.pl również będzie funcjonował więc nie będzie konieczne zmienianie naklejek na autach
  
 
No to super- sumie klublada jest bardziej "polskie"
  
 
Cytat:
2005-04-30 21:13:30, Pawel_66 pisze:
No to super- sumie klublada jest bardziej "polskie"



i właśnie o to chodziło, ponieważ w wyszukiwarkach wpisuje się przeważnie cośtamcośtamKLUB. powinnniśmy być teraz bardziej widoczni w sieci.
  
 
Czy ta aktualizacja strony ma polegać tylko na przeniesieniu plików na nowy serwer i dodanie kliku fotek do galerii ?

Myślałem, że strona graficzna zostanie całkowicie zmieniona.
  
 
glownie o to gdyz tamten serwer po prostu przestal istniec, tzn nie bylo mozliwosci w dalszym ciagu trzymac tam strone klubu.

Najpierw niech humel poprawi stronke i dopasuje ja do obecnego adresu.

O zmianie wygladu mozna pomyslec pozniej i tak ma chlopak mase zajecia z ta stronka
  
 
strona wygląda ok. jest prosta i funcjonalna... co w niej zmieniać? żadne wodotryski nie sa potrzebne.
  
 
Szególnie funkcjonalna jest ta ramka