Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dex>nie mylisz sie, a tak dokladnie to prawie troche ucierpi i tak, ale po to jest
goral>zax to chyba i tak wiecej wydarzen moze zrelacjonowac niz ja
blaze>raczej nie starczy... pozatym pewno miejsca na motonews by nam nie starczylo....
pzdr
  
 
Cytat:
2008-02-21 21:10:34, Góral pisze:
ZAX, GDZIE RELACJA Z MRÓWEK????????????? chociaż ty niewiele widziałeś spod maski...



No musze wszystko opisać bo Jędrek wyjechał - tydzień temu był w Sycylii

Dobrze że widziałem film ze zlotu i tworzyłem program zlotu

Najgorsze jest to że wszystkie moje fotki ze zlotu są w tym stylu:



  
 
Witam, chcialbym sie dowiedziec czemu nie dziala link http://ladaklub.pl/?k=artykuly/tuning/dhla_fleszer&p=dhla_fleszer

ze starej strony - kierowal do mojego artykulu, o modyfikacji silnika w ladzie.
Prosil bym o przywrocenie - ktos pytal ostatnio o modyfikacje silnika - zeby nie robic zamieszania i nie pisac o tym samym poraz drugi, chcialem pokazac linka- a tu lipa- nie dziala.

Dzieki za przywrocenie
  
 
Musial mi umknac ten artykul przy przenoszeniu na nowa strone, przerzuce go i zajme sie strona po weekendzie, akurat juz skoncze sesje.
Jesli chodzi Ci tylko o tresc i foty, to mozna sie tam dostac przez adres: http://lkp.superhost.pl/lkpwww/artykuly/tuning/dhla_fleszer/dhla_fleszer2.php. Tamtego linku w takiej samej postaci sie juz nie przywroci (tzn. da sie to zrobic "nieelegancko", ale mam tu poblokowane porty i do administracji bede mogl sie dopiero dostac z domu w sobote). Ale jesli zalezy Ci na ladniejszym wygladzie artykulu i ladniejszym linku to moge jutro przeniesc artykul, ale dopiero po 14.
Ale sie zamotalem.
  
 
Dzieki, najwazniejsza jest tresc.
  
 
na stronie udalo sie po części znaleźc i uruchomić galerie spotow lokalnych.
na razie bez wawki.
klik
  
 
na stronke klubową w dziale tuning/klasyki powrócil materiał Fleszera o montażu podwójnych dellorto.
  
 
Cytat:
2009-03-19 20:07:44, Góral pisze:
na stronie udalo sie po części znaleźc i uruchomić galerie spotow lokalnych. na razie bez wawki. klik



Jest juz i warszawa.
  
 
czy skrzynki na @ladaklub.pl komukolwiek dzialaja ?