Nowy serwer ze strona klubowa. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kubik, jeśłi masz jakiś pomysł, to po prostu powiedz. chętnie poczytam, co masz do zaproponowania.
  
 
Kubik - zrób projekt stronki. Powiedzmy, zrób stronę startową i pokaż nam ją. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
  
 
Wczoraj wieczorem przysiadłem troche i coś nakreśliłem. Nie chce mi się całego wrzucać na serwer więc daję screenshota.



Siedziałem nad tym z pół godzinki. Idea miała być: prosta, przejżysta, lekka. Ale widzę, że nie miało to najmniejszego sensu. Nic się już nie odzywam, wogóle nie przejmuje to, że z ledwością zebraliśmy na serwer, że sprawa giełdy jeszcze nie roztrzygnięta, że jak chce zamówić koszulkę czy naklejkę to muszę czekać aż zbieże się 40 innych osób, siedze sobie grzecznie, czytam, podziwiam.
  
 
Niestety twoja propozycja wygląda nieco amatorsko

Podoba mi sie strona fsoak - jest przejżysta i funkcjonalna.
  
 
Słuchaj Kubik, rzuciłeś propozycję - OK, zrobiłeś projekt - tez w porządku. I chwała Ci za to bo widać że przynajmniej widać że Ci zależy i chcesz coś zrobić. Ale to że Tobie się stara strona nie podoba jednoczesnie nie oznacza że innym się nie podoba. Jeżeli o mnie chodzi na przykład to mi się stara wersja podoba. Po prostu kwestia gustu. I śmiem twierdzić że jest bardziej przejrzysta.
Co do pozostałych kwestii - proszę poczekaj trochę. Nic nie jest olewane i Wasz głos nie jest pomijany. Tyle że przedyskutowania wszelkich kwesti i wymaga nieco czasu a większość z radnych jednak nie tylko zajmuje sie klubem ale też musi wygospodarować nieco czasu na pracę zawodową.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Przykro mi, ale wypowiem się i jednak trochę poprę Kubika. Wg. mnie stara strona nie jest przejrzysta. W jednym miejscu jest coś o tuningu, coś pod innym tematem. Żeby coś znaleźć trzeba trochę już ją znać.
Podam przykłady KONKRETY jak to mówią
Jeden wątek to KLUB, a następny mamy wątek: GALERIA no i oczywiście, gdzie są samochody klubowiczów? W Galerii, a nie w klubie.
Albo np. Wątek DOWNLOAD zawiera filmiki ze zlotów, albo np. filmik vfts, zamiast być pod wątkiem RAJDY.
Trochę zajmuje się stronami i myślę, że NASZA strona nie jest aż tak super przejrzysta. Bo powinna być INSTYNKTOWNA, a taka nie jest. Może to jest moje subiektywne zdanie, ale skoro mam prawo głosu, to się wypowiadam
Poza tym...przyjmijmy, że wszyscy jesteśmy młodzi - ale co jeśli ktoś starszy chciałby jednak tu zajrzeć? czy będzie potrafił się odnaleźć na tej stronie?
Poza tym, jak taką stronę promować? Muszą być fajerwerki, żebyśmy przyciągali klubowiczów, którzy zazwyczaj są młodzi i lubią bajera
OK, koniec narazie mojego głosu
  
 
Mike, to są szczegóły, które można poprawić. strona generalnie w pomyśle jest przejrzysta.należy ja tylko poukładać.
natomiast sama oprawa graficzna jest dużo lepsza niż to co zaproponował Kubik. wiem że wykazał chęć, ale mi ten projekt nie pasuje. Zbyt mocno trąca amatorszczyzną.

btw. bajera... bez komentarza.
  
 
Bajera - miałem na myśli trochę więcej kolorków, to prawda, że taki układ Kubika, nie jest rewelacyjny, ale ja miałem zastrzeżenia tylko do wyszukiwania odpowiednich tematów
nie jest zła też strona klubu bmw bo nasza i fabii to niebo i ziemia
  
 
Cytat:
2005-05-01 21:56:39, MikeB pisze:
nie jest zła też strona klubu bmw



A mi się ta strona (BMW) średnio podoba. Wydaje mi się, że aktualną stronę LKP też by można było do podobnego stanu doprowadzić dodając tylko trochę grafiki... i by było całkiem podobnie (jak dla mnie).
  
 
Nie powiedziałem, że jest super, ale chciałbym, żebyśmy mieli lepszą trochę grafikę i tyle
  
 
Brawo Kubik, przynajmniej jakas aktywnosc....
mnie projekt nie lezy, glownie kolorystycznie. ale to MOJA opinia.
I duze brawa za nie poprzestanie tylko na krytyce, ale na pokazanie swej pracy i dobrych checi..

skoro juz podgladamy innych:

citroenowcy maja fajne intro proste i nie przesadzone, a sama stronka fajna kolorystyke.
a tu dla odmiany pugii co? Uklad o tyle fajny, ze sprawy klubowe i nowosci wyrzucone dosc wyraznie, ale te kolorki.... hm... dyskusyjne.
Reszta nawigacji juz gorsza niz u cytrynek, a jesli chodzi o aktualizacjie to... prawie dogonilismy LKP - tyle, ze PUGI nie mialy problemow z serwerem, za to maja zapracowanego webmajstra...
tak wiec widzicie kolejne przyklady stronek niezlych lub tych lekko spieprzonych.
zeby nie bylo: ja sam NIE umiem zmajstrowac zadnej strony, wiec poprzestane na krytyce (bo wygodniej - sluze za to opiniami np. na temat nawigacji, jesli znajde jakies ciekawe przyklady warte nasladowania - tez zapodam....
  
 
Cytat:
2005-05-01 22:20:19, adasco pisze:
(...)mnie projekt nie lezy, glownie kolorystycznie. ale to MOJA opinia. I(...) a sama stronka fajna kolorystyke. (...)


doczytuje się pewnej sprzeczności

A ja nie chce, żeby było upstrzone kolorami i duperelami niepotrzebnymi, tylko żeby było zrobione ze smakiem
  
 
jaka sprzecznosc? jaka?!
co maja wspolnego kolorki strony citroena z kubikowym projektem???? Albo jestem daltonista, albo citroen jest szarawo-stalowy siakis taki, a kubik polecial w niebieskie....nie?
czytac bylo!!!!
dlaczego do ciezkiej pogody w kazdym moim poscie jak nie jeden to drugi szuka powodu, by sie doj.? gdzie tu sprzecznosc pytam, gdzie?!
  
 
MIke, ja u ciebie doczutuję się sprzeczności...

Cytat:
Bajera - miałem na myśli trochę więcej kolorków,



Cytat:
A ja nie chce, żeby było upstrzone kolorami i duperelami niepotrzebnymi,



mi wygląd strony zaprojektowanej przez Konrada bardzo odpowiada. może stronę główną wypadałoby zrobić z dużą informacją co to jest i dla kogo i w jakim celu, ale sam projekt jest ok. żadnych zbędnych pierdół, wodotrysków. i kolorków...
  
 
No, ta strona cytryn jest fajna... Dobra nawigacja, nie przesadzona grafika...
  
 
Trochę więcej - znaczy nie całą paletę kolorów
I pozwól, że przytocze co napisałem "żeby strona była zrobiona ze smakiem" a pod tym sformułowaniem, wszystko już się zawiera tzn. strona czytelna, nowoczesna (z małymi bajerkami) ale i nie przebajerowana A bajerkiem, to mogę nazwać zegarek i temu podobne użyteczne sprawy
  
 
zauwazcie jedno - kazdy "bajerek" powoduje glownie wydluzenie czasu ladowania sie strony
A ktos oglada w ogole intra? Bo ja chyba jestem jakis dziwny, bo jak widze jakas animacje to mnie strzela i klikam "pomin"... nie mowiac o animowanych wodotryskach na samej strone - ktore imho sa calkowice zbedne. Nooo, chyba, ze strona ma byc wylacznie na pokaz

i pokaz mi Mike te moje "sprzecznosci" - bo czytam moj post 20. raz i nadal ich nie widze
  
 
A czy ja mówie o intrze? Może mówie o poprawie tego co teraz jest, bo np. wchodząc na stronę to pokazuje mi się "niby" mrygający napis koszulki, tylko szkoda, że to mryganie nie pokrywa się z napisem

No już Ci pokazuje, napisałeś, że Tobie nie zależy na kolorkach, a potem przytoczyłeś przykład klubu, w którym zwróciłeś uwagę na "fajną kolorystykę" - i to właśnie ta nieścisłość - z jednej strony kolorki ble, a z drugiej strony mogą być fajne JUŻ?
Mi też podoba się intro citrinki, bo jest proste.
  
 
Do wszystkich niecierpliwcow...
Stronka ruszy jak tylko zostanie oddelegowana nasza domenka.. Wszystko dlatego ze jest troche rzeczy do poprawienia a nie chcialbym robic tego 2 razy w razie gdyby cos nie podzialalo.. tyle..

Jesli chodzi o nieaktualne wiadomosci, to faktycznie - pelno tego.. Wszystko zostanie zaktualizowane w ramach dostepnej wiedzy...

A jesli chodzi o zmiane layoutu strony.. Hmm - najpierw niech zacznie porzadnie dzialac stara stronka..
  
 
i widzisz Mike, i nie wczytujesz sie. Kolorki czyli wlasnie KOLORKI - rozowiaste, zieloniaste itp bzdurne. i wlasnie na takim dawaniu po oczach mi nie zalezy. CZY teraz jasne?
Zobacz, jak meczy galy np strona peugeota. Niby stonowana, a ten zarowiasty zielony kolorek wali po galach, bo za mocno odcina sie od czerni. A niebieski to tylko dobija teamt.