ZABEZPIECZENIA - Czyli co i jak przeciw złodziejstwu - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
unas pewno wlascicel takiego autka poszedł by siedziec za okaleczenie złodzieja
  
 
jakie alarmy polecacie ?
w sumie bardziej potrzebuje go pod kątem pilota do istniejącego centralnego, niż od kradzieży
nie myślę też o jakimś wypasie za ciężką kasę coś za rozsądną cenę z ww funkcją
taki, żeby nie otwierał dodatkowo kilku samochodów na parkingu i żeby byle dzieciak tego nie odłączył...



[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-01-02 00:51:25 ]
  
 
Ja polecam "SEO" Dolphin lub tańszy concerto - naprawde bezawaryjne .plus dobry montaż ( nie na ślinę czy szybkozłączki)
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2009-01-02 00:30:44, Talus pisze:
jakie alarmy polecacie ? w sumie bardziej potrzebuje go pod kątem pilota do istniejącego centralnego, niż od kradzieży nie myślę też o jakimś wypasie za ciężką kasę coś za rozsądną cenę z ww funkcją taki, żeby nie otwierał dodatkowo kilku samochodów na parkingu i żeby byle dzieciak tego nie odłączył... [ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-01-02 00:51:25 ]



Ja kupilem chyba jeden z tanszych jakie byly na allegro, i rok chula juz i nie ma klopotow, chociaz czujnik wstrzasowy przydalby sie lepszy bo ten to lipa . ( RTX ze Szczecina)
  
 
Może ktos słyszał o tz "zestawach antynapadowych" nie chodzi tu o to ze nas wywalą z samochodu na skrzyzowaniu ale ze jak złodziej wsiada do sam. i po chwili odjezdza czuje sie bezpieczny, wtedy zaczyna działać antyporwaniówka... bardzo dobre za normalą kase.