Złomowanie samochodu - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Cytat:
Po pierwsze to nie drzyj mordy, bo ludzie spać nie mogą!

1) to mozesz powiedziec do swojej mamusi .

Cytat:
Po drugie to swoje zasady stosuj w swoim bloku i bron boze nie przeprowadzaj sie w rejony ludzi cywilizowanych bo takie podejście do świata trzeba izolować.

2) zasady nie sa moje a wymyslone sa jedynie do tego by ulatwic zycie wszystkim mieszkancom a nie jednemu z wielu wybranych szamaciarzo - zlomiarzy i wybacz mi ale tak sie sklada ze zyje w cywilizowanym miescie a nie zadupiu na ktorym nawet gdy na podworku ktos trzyma bydlo to drugiemu to nie przeszkadza.

Cytat:
Przestań dręczyć innych swoją osobą, Ty malutki człowieczku w swoim ogromnym pojeździe.... .


3) Nie ma problemu ty wielki czlowieczku w malutkim szmelcu z pusta glowa zrobie to specjanie dla ciebie bo tak sie pienisz ze chyba poza zjadajaca cie zloscia w tym momencie cos chrupie w twoim szmelcu wiec lepiej nie denerwuj sie tylko zajmij sie czyms porzytecznym

Cytat:
Przyjmij do swojej zakutej pały jedno


4) typowa odpowiedz jak na polaka przystalo ale ze az na tak kulturalne wypowiedzi przeszlismy to powiem ci tylko zebys spojrzal na moja odpowiedz w twoim " po pierwsze"
  
 
vazyl zgodze sie z tym co napisales samochody sa uzytkowane zarejestrowane straz miejska sobie moze na nie wylacznie popatrzec jesli sa odpowiednio zaparkowane co do ukladow miedzy sasiedzkicdh tez 100% sie zgodze "jak se poscielesz tak sie wyspisz" i problemow nie mam z sasiadami bo jedyne wyjscie po ktorych mialbym zle uklady bylo by gdybym zadzwonil wlasnie po straz miejska ktora odcholowala by wraki .

W tym wypadku co piszesz pomimo wielu samochodow wszystko na dobra sprawe gra poniewaz caly czas jest jakies przemieszczenie tych samochodow i w kazdym momencie ktos moze spokojnie w tym miejscu postawic i wszystko gra gdy jest normalne przemieszczenie sie chociarz co jakis czas tych pojazdow a nie gdy stoja i wszystkie wycieki z kilku nieuzywanych samochodow czuc poprostu u ciebie w domu po otworzeniu okna a na tej zasadzie jak stwierdzil nizej kltos to rownie dobrze bedac dzialkowiczem na podworku moge wywalic 3 tony obornika wylac 20 litrow ropy i zaorac sobie pol podworka robiac z niego pole albo co lepsze zrobic sobie oesa z podworka i kurzyc sasiadom na tyle by spokojnie nie mogli otworzyc okien i zeby wogole zapomnieli o czyms takim jak czyste okna i spokojnie bawiace sie ich dzieci na podworku bo moze komos sie to nie podoba ale na szczescie nie ma anarchi i istnieja przepisy ktore reguluja niektore sprawy

  
 
KARLO proszę Cię powstrzymaj się już!
  
 
Cytat:
2005-07-05 11:37:31, Momik pisze:
KARLO proszę Cię powstrzymaj się już!


... albo znajdź sobie inne forum, tak byłoby najlepiej,
nie jesteśmy wirtualnym klubikiem internetowym i nie chcemy aby ktoś tylko "paszczył" na naszym forum, niektórzy jak na przykład Jerry mógłby być twoim ojcem także trochę szacunku przy wypowiedziach by sie przydało młody człowieku - ale cóż jak się jeździ BMW to wychodzi się z założenia "możecie mi naskoczyć"

temu panu już dziękujemy, mam nadzieje że zniknie jak kolega ZENOLOP z naszego forum i przeniesie się na onet.pl

ŻEGNAM
  
 
Tak właśnie....żegamy...a tak w ogóle zauważyliście jak mu się szybciutko zmieniło po kupieniu BIEMDABLIU???
Zaskoczył mnie normalnie
I to jeszcze takie stare BMW tak go zmieniło szybko....podatny ten człowieczek
Pomyślcie sobie co by było jakby sobie kupił taką piątkę z 94
  
 
Cytat:
2005-07-05 08:24:43, robreg pisze:
(ciach) Przedsiębiorca Przedsiębiorca prowadzący stację demontażu nie pobiera opłaty, o której mowa w ust. 2, przy (ciach) określi, w drodze rozporządzenia, listę istotnych elementów pojazdu, o których mowa w ust. 4.


Dobrze by było znaleźć tę ustawę nr 2 i rozporządzenie (tfu!) ministra do ustawy nr 4.
  
 
Cytat:
2005-07-05 08:21:26, robreg pisze:
(...) czy każdy oszołom ma konstytucyjne prawo do głoszenia swoich bredni akurat tutaj?...


No to teraz niech Minister właściwy do spraw internetu, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw forum, mając na uwadze wymogi ochrony klubu, określi, w drodze rozporządzenia, listę istotnych kryteriów, które musi spełniać osoba chcąca coś niecoś napisać

Bo nie wiem, może mnie nawet czytać nie wolno
  
 
Cytat:
2005-07-05 11:53:30, GDA pisze:
... albo znajdź sobie inne forum, tak byłoby najlepiej, nie jesteśmy wirtualnym klubikiem internetowym i nie chcemy aby ktoś tylko "paszczył" na naszym forum


Może ktoś z uprawnieniami rozwiąże problem jego obecności czyszcząc kilka postów tego pana przy akceptacji o ile się nie mylę większości ludzi z naszego podwórka.... Może to do niego trafi :-/



Czy ktoś widział Moderatora???
 
 
nie ma problemu znikam z tego forum ale niepotrzebne jest rzucanie miesem w swoje strony i przepraszaqm jesli moje mieso odnosnie Jerryego kogos urazilo ale ja w jego strone miesem nie rzucalem z mila checia ulotnie sie z tego forum abyscie mieli tu kompletny spokoj ale zrobmy to w cywilizowany sposob bo w ten sposob gdy bedzie rzucanie wyzwisk od pustych lbow itp nie zniecheci mnie do odwiedzin tego forum a co najwyzej bedzie obustronna wymiana wyzwisk wiec zrobmy to kulturalnie i uszanujmy czyjes wypowiedzi a w spokojny sposob bez obelg w moim kierunku spokojnie opuszcze to forum bez wyzwisk i tak ze nikt sie nie bedzie denerwowal i conajwyzej ogranicze sie do przegladania takich miejsc strony jak wechikul czasu i nikt nawet nie bedzie za kilka godzin pamietal ze tu bylem .

GDA nie wiem czy tak do konca moglby byc moim ojcem bo 15 ani 17 lat to ja nie mam a jego wiek nie upowaznia go do obrzucania mnie chamskimi wypowiedziami a tym bardiej wyzwiskami bo po pierwsze nie byl nie jest i nie bedzie moim ojcem z czego bardzo sie ciesze a walac w moja strone krzywymi tekstami musi sie liczyc ze pomimo iz jest starszy moze uslyszec rownie podobne obelgi w swoja strone bo nie jest dla mnie zadnym autorytetem a tym bnardziej wzorem ktorego zdanie wzial bym do siebie i kazdy czlowiek posiada cos takiego jak honor i ambicje i zdaje sobie sprawe ze jestem niechciany i znikne z tad ale tak by wszystko ograniczylo sie do normalnych wypowiedzi wiec jesli jeszcze raz bedzie od debili itp wyzywal mnie na publicznym forum to zrobie to samo a jak ma jakies zale i obelgi w moja strone to niech uzyje priva chociarzby po to by moje wypowiedzi nie zajmowaly miejsca na waszym forum i ograniczaaly stres wylacznie co do jednej osoby .

chce z tad zniknac ale w kulturalny sposob i nikogo nie wyzywalem dopoki ktos nie zaczal . to wszystko .
  
 
nie chce mi sie rozwazac zasad wspolzycia, tym bardziej sasiedzkiego w blokowisku. co innego miec fajna, mloda sasiadke, ktore zrobi kawe i druta o drugiej nad ranem, ale nie o takim wspolzyciu tu byla mowa. a szkoda.
wiesz karlo, wisi mi to czym kto jezdzi i jakie ma zdanie o wrakach fso. jest tego sporo, bo sporo tego w tym kraju jezdzilo. wiekszosc rzeczywiscie jest sklejana power tasme i jezdzi, co byloby niemozliwe w przypadku innych marek za wylaczeniem tavrii, skody czy moskwicza. byles kiedys posiadaczem auta z fso, ktore mialo zbyt wiele felerow, a ty miales zbyt malo ....... ( w miejsce wykropkowane wstaw: kasy, cierpliwosci, umiejetnosci, inne) aby nim jezdzic, wiec kupiles sobie bmw odzegnujac sie od naszej marki. zaczyna mnie wkurwiac to, ze stajac sie posiadaczem bmw z milosnika fso stales sie fso szyderca. mam nadzieje, ze dotrzymasz slowa i nie bedziesz sie tu wiecej wypowiadal chociazby z tego wzgledu, ze jest to forum milosnikow fso, a nie osob nim gardzacych. nikt z nas nie wpierdala sie na forum bmw, ja sie nie wpierdalam na forum renault, mimo, ze mam jak najgorsze zdanie o tych autach. jestes out of fsoak.
  
 
Brawo Pagan!!!
  
 
no i sprawa zalatwiona normalnie przez PAGANA . a wiec zegnam i zycze powodzenia w ratowaniu zabytkow oraz uzytkowaniu FSO moze dzieki temu bedzie co kiedys podziwiac.
  
 
i tak tu bedziesz zagladal. cos czym sie zylo dluzszy czas nie mozna tak po prostu wyrzucic z pamieci. prosze cie, abys przemyslal to co chcesz napisac w przyszlosci. sa pewne tematy drazliwe dla milosnikow fso, jak dla baby pryszcz na nosie. zmienily ci sie priorytety, spoko, ale dosc mamy opinii, jakimi to zlomami jezdzimy. oprocz mnie na pewno pare osob przewrazliwionych sie znajdzie. piszac, ze jestes poza fsoak ja ciebie nie wykluczam, to bylo okreslenie twojej postawy.
  
 
ewidentny przyład co wyżej sr(.) niż ma
jeden lubi kaszankę z cebulą inny kawior (tfu ! ble)
zgadnij karlo co lubię
  
 
Artykuł na temat nowej ustawy. Bez komentarza.
  
 
A pan Daczewski, który między innymi się tam wypowiedział, to mój dobry znajomy i właśnie od niego już spory czas temu wiedziałem co się święci.
Pozdrawiam
  
 
Poza nowym problemem gdzie obecnie można złomowac auto
(aktualnie z powodu dostosowywania przepisów do Unijnych w
Polsce jest około 60 punktów aktualnie odpowiadajaćych tym
normom)
pozostaje dla NAS (miłosników starszych pojazdów, głównie produkcji FSO) problem taki że przy założeniu że mamy własną działke i chcemy zbierać, skupować, przyjmować swoje ulubione pojazdy, ich resztki, wraki to niemożemy tego legalnie w zasadzie robić z uwagi na brak rozwiazania sprawy daleszej dokumentacji tych pojazdów oraz związany własnie z tym "rozwijający się" Fundusz Gwarancyjny...
(praktycznie ustawa nie bierze pod uwagę takiego rozwiązania że ktoś sobie kupił samochód do postawienia na działce i to wszystko)

Pewnie że to nienormalne zachowanie (zbieranie - z reguły jest to kupa złomu), ale wśród NAs jest troche takich właśnie osób...

Ja też mam pare wraków na działce ot poprostu bo lubię