[k] silnik 899

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, za około 800-900zł. najlepiej z komputerem bez kodu
  
 
ostatecznie moze być w ok stanie ze 127 903cm ale w odpowiednio niższej cenie, tak jak około 600zł.
  
 
Ja ci moge sprzedac jeszcze taniej z seata 850, ale bez papiera
No ale na czesci jak znalazl
  
 
a pasują z tego części? i ile za to? i cos o tym silniku?
  
 
To samo co 903 ze 127, tyle ze kreci sie w druga strone.
Ma to 52 konie, a przynajmniej mialo Ostatnie 4 lata stal nieodpalany. W tej chwili jest bez gaznika i podstawki bo sprzedalem, a cena...sam nie wiem ile moze byc to warte

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2005-05-24 21:35:58 ]
  
 
nie tam, nie skusze sie.

jak w temacie, za około 800-900zł. najlepiej z komputerem bez kodu

ostatecznie moze być w ok stanie ze 127 903cm ale w odpowiednio niższej cenie, tak jak około 600zł.
  
 
powiem tak - tylko z kompem.... ja mamjuz kurwa dosc tego zasranego gaznika i aparatu. samjestem ciekaw ile kosztuje zestaw zeby wsadzic te moje 903 na kompie.......
  
 
moze zes lipny poprostu dorwal ten silnik, tzn lipny aparat i gaźnik.... ja sie wlasnie skłaniam ku temu 903... zobaczymy... przy 899 koszta rosną dużo... wsyztsko juz mam zaplanowane i kompletuje teraz osprzęt.
  
 
1500 zl wyszedl na razie silnik wiec na pewnoi nie wiecej niz uzywane 899
  
 
ja mam na sprzedaz silnik 899 od seja z glowica z 94roku bez papiera silnik zostal przywieziony z niemiec i nie mam na niego dokumentow osprzet z niego wzialem ale blok kpl glowice walek pierscienie tloki cylindry wal zostaje trza tylko dorwac osprzet i wio w droge nie wiem jaki ma przebieg ale silnik jest w db stanie cena to 200zl
  
 
Pat, 1500zł to mnie wyniesie silnik + reszta syfu.


kubica a w tym silniku wszytsko jest tzn wtrysk itp?



dalej szukam silnika 899/903 wtrysk lub gaźnik. jak tylko coś macie wpisujcie tutaj....
  
 
chyba niebo jest napsiane brak osprzetu
  
 
no ja tez toki tak liczylem az niekupilem silnika. zobaczysz ile kosztuja remonty 899/903 a ile 650tki
  
 
a czy ja pisze ze chce silnik do remontu?
wiem ile kosztują remonty i dlatego chce kupic coś co będzie ok jeździło, i skłaniam sie ku 903 z fiata 127.


dalej aktualne.
  
 
to jak znajdziesz idealny silnik z 127 48 konny z malym przebiegiem niewymagajacym remontu i w cenie do 600 zl to daj cynk kupie na zapas
  
 
odrazu 48 koni i mały przebieg... w cuda to ja nie wierze
za 850zł teraz idzie na forum ale to duzo za drogo, za tyle mozna juz 899 kupic. wlasnie do 600 bede szukal 903.
  
 
dasz sobie powiedziec ze niema idelanych 903 ktorych by nietrzeba bylo podemontowac??
  
 
wiem że są ale nie w cenie 600zł. a tyle moge dać za 903. Więc koniec tych rozmów w tym temacie.
To jest ogłoszenie i wpisywac sie jezeli ktos ma jakąś oferte.

kupie silnik 899, za około 800-900zł. najlepiej z komputerem bez kodu, może być też bez, najwyzej dokupie oddzielnie.

ostatecznie moze być w ok stanie ze 127 903cm ale w odpowiednio niższej cenie, tak jak około 600zł.
  
 
ono dobrze juz niebede.
  
 
kupie silnik 899, za około 800-900zł. najlepiej z komputerem bez kodu, może być też bez, najwyzej dokupie oddzielnie.

ostatecznie moze być w ok stanie ze 127 903cm ale w odpowiednio niższej cenie, tak jak około 600zł.

jak macie inne ceny proponujcie.