Oceny samochodów » Volvo » S70 »

Oceń swoje auto



« Poprzednia   Następna »

Volvo S70 2.4 t5

(2010-06-15 20:32:47 | autor: Kamil Piesiko)

 Identyfikacja modelu:
 Marka: Volvo
Średnia ocena ogólna

ffffh

4.69
 Model: S70 2.4 t5
 Rok produkcji: 1996
 Przebieg: 250000
 Właściciel: tak
 
 Szczegóły oceny modelu:

 silnik (kultura pracy, elastyczność)ocena: 5 
 komentarz:
"Silnik o pojemności 240km i 2.4 silnik o potężnym przyśpieszeniu do 100 w zaledwie 5,32 sekundy. Silnik przystosowuje się do kierowcy. v max - 260km/h niechipowany z dobrym chipem około 300km/h."
 
 skrzynia biegówocena: 5 
 komentarz:
"Zaletą skrzyni jest szybka redukcja i zmiana biegów. Dobre jest też to, że posiada wiele funkcji typu: Sport, Ekonomiczny, Winter który dużo usprawnia jazdę i dostosowuje silnik do kierowcy.. "
 
 układ jezdnyocena: 5 
 komentarz:
"Układ jezdny oceniam na bardzo dobry, bardzo dobrze trzyma się jezdni i nie łatwo wprowadzić go w poślizg. "
 
 układ hamulcowyocena: 5 
 komentarz:
"Układ hamulcowy.. Hymn . Co tu dużo pisać . jeżdżę samochodem od 7lat i jeszcze w nic sie nie wpakowałem chociaż czasem było blisko. I dodam że nóżkę to mam ciężką gdyby nie dobry układ hamulcowy to byłoby kiepsko."
 
 widocznośćocena: 4 
 komentarz:
"Widoczność oceniam tylko na dobrą ponieważ ma dość dużą deskę rozdzielczą która niskim osobom mogła by zasłaniać cały przód jezdni."
 
 jakość wykończeniaocena: 4 
 komentarz:
"No, mogło by być lepiej chociaż wykończenia z drewnopochodnego produktu prezentuję sie super"
 
 ergonomiaocena: 4 
 komentarz:
"______________________________"
 
 wentylacja i ogrzewanieocena: 5 
 komentarz:
"klimatyzacja i ogrzewanie super. Szybko sie nagrzewa W ZIMĘ A W LATO OD RAZU chłodzi I TO BARDZO DOBRZE.. można przystosować do kierowcy."
 
 przestrzeń dla kierowcy i pasażerówocena: 5 
 
 
 wyciszenie, akustyka wnętrzaocena: 5 
 komentarz:
"Nic nie szumi nie puka . Szczelny przy prędkości 240km/h słyszałem wibracje telefony leżącego na tylnej kanapie. Z wzrostem prędkości radio automatycznie pogłaśnia się a z zmniejszaniem ścisza co tez jest na plus."
 
 ekonomia (zużycie paliwa, koszty utrzymania)ocena: 4 
 komentarz:
"No chcemy szybkie autko to ni wymagajmy od niego tez oszczędności . Chociaż nie narzekam."
 
 niezawodnośćocena: 5 
 komentarz:
"Perfekt. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł . :)"
 
 stosunek ceny do jakościocena: 5 
 komentarz:
"Za tą cenę możemy tylko pomarzyć o samochodzie z innej marki. Tanio jak barszcz. ; )"
 
 Podsumowanie:
"Ogólnie stwierdzam że samochod jest niedozajechania. Do rocznika 2000 opłaca sie kupowc volvo bo póxniej sie zepsuły. ;( Ae volvo s70 t5 polecam w 100%."
« Poprzednia   Następna »

Oceny samochodów » Volvo » S70 »