Onwa & Alan ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Parametry Cb sa takie same Onwa mk 3 & alan 100 +. Czy chodzi tylko o producenta,czy jakosc wykonania, a moze kwestia odsłuchu i nadawania ?
  
 
Nikt nie wie Sorki myslalem ze na forum ktos sie troszke zna na sprzecie
  
 
generalnie alan ma większą renomę niż onwa.
  
 
Z tego co pamietam ONWA zbierała dużo zakłóceń .szumów itp.Ja osobiscie wybrałbym ALANA jest to firma od dłuzszego czasu na rynku zwiazana z radyjkami CB.
  
 
Czyli kupic Alana ?
  
 
Nie no Panowie ten Alan 100+ to pomyłka .Jako generator szumów i zakłóceń to rewalacja, wytrzymałem 2 dni . Co do Onwy MK3 to owiele lepiej sie zachowuje i mniejsze pieniadze.Wybrałem unidena 520 choc drozszy, ale jednak warta tych 60 zl wiecej. Dla zachwyconych posiadaczy alana proponuje posłuchac innych radyjek ::

[ wiadomość edytowana przez: iquest dnia 2005-06-15 07:54:32 ]
  
 
No cóż, co do słowa zachwycony to wątpie, żeby ktokolwiek był zachwycony jednym z tańszych radyjek...
A co do reszty to sam mam Alana 100+ i muszę przyznać że wnerwiają mnie już te cholerne szumy (szumofon to chyba dobre określenie tego modelu :roll... Będę musiał podpiąć do swojego auta inne radio i porównać... czy rzeczywiście jest to kwestia radia.

Mówisz o Unidenie 520 i że 60 zł droższy? Zakładając że Alan 100+ kosztuje 230 zł Uniden 520 miałby kosztować 290? Powiedz mi gdzie


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-06-15 10:07:15 ]
  
 
Cytat:
2005-06-15 09:37:24, MacTB pisze:
Mówisz o Unidenie 520 i że 60 zł droższy? Zakładając że Alan 100+ kosztuje 230 zł Uniden 520 miałby kosztować 290? Powiedz mi gdzie [ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-06-15 10:07:15 ]



Mówie ci już KLIK
Zagadaj do wystawiajacego aukcje, miał po 300 . Ja przy kupnie jeszcze anteny mialem za 280
  
 
nie wytłumaczę tego technicznie, ale wczoraj własnie kuipłem Cb i zastanawaiłem się własnie nad tymi radiami. Na szczeście miłaem możliwośc przetestowania ich w terenie i bez mrugniecia okiem wybrałem Unidena 520 (zastanawiałem sie nad 510 ,ale potrzebna mi mozliwośc skręcania czułości)

Z dodatkowych plusów Uniden ma ANL , jest mniejszy od A100+
i ma mikrofon przykręcany nie wciskany
  
 
Nie tu naprawde nie ma co porownywac .