[Częsci] - złomowiska czyli szroty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Faktycznie - ten szrocik w Michalowie jest calkiem OK. I gosc jest w porzadku - ostatnio kupilem od niego niezniszczone (chyba byly nowki) jarzma zaciskow i pare innych gratow, w sumie za niewielkie pieniadze.
  
 
ja odwiedzam strazacka. wchodze, biore mcguyvera i szabruje ladzianki i fiaciory bez najmniejszego problemu ze strony szrotu. nawet sie juz zakolegowalem z kolesiem, ktory stoi na strazy polskich czesci. bardzo mily kolo. a moze zorganizujemy jakis tour de zlom w wawie?
pagan
  
 
maxi szrotu juz nie ma, a ten koło was na Kurdwanowie jest policyjny i nie wolno nic ruszać Jest jeszcze koło restauracji mexyk ale tam mają chore ceny
  
 

Ja mam z kurdwanowa mile wrazenia, ale moze tylko dlatego, ze koles stanal na wysokosci zadania i w chwili wyzszej koniecznosci skombinowal mi przednia szybe.
Ja mam moj ulubiony kolo 100km w strone gor, do tego sa ze trzy w brzesku- ta sama wada, kawal drogi.
  
 
Co do kurdwanowa to gosciu chodził za mną i za Bodziem jak za złodziejami. Wskazał nam jednego poldka z którego można cos wyjąć bo reszta to podobno depozyt.
Czy te szroty w Brzesku są przy głownej drodze i jadąc obwodnicą natrafię na nie? W kierunku Brzeska jeżdżę co najmniej 3 razy do roku
  
 
ja zauważyłem nowy na zawiłej jakieś 200 m jadac od Babińskiego i zauważyłem ze z dnia na dzie rosnie tam ilośc betów moze jak bede miał troche czasu i bede w okolicy to zaglądne tam bo widziałem tam DF i Poldka
  
 
KRAKÓW
-igołomska (kolo baru meksyk)
-przeniesiony maxischrot (naprzeciwko M1)-drogie hamy !
-koło wjazdu na hute sendzimira
-zabłocie
-Oldcar (przy stopniu wodnym dąbie)- raczej brak FSO
-w Kobierzynie naprzeciwko szpitala psych., przed wieżą ciśnień-tanio
-Grzybki 10 (okolice matecznego) tel. 266-79-93 ,przyjemnie i tanio
-na kurdwanowie , nie odwiedzalem

jak sobie przypomne adresy itp. to dopiszę
  
 
Cytat:
2003-10-14 11:18:23, kasztan pisze:
KRAKÓW
-w Kobierzynie naprzeciwko szpitala psych., przed wieżą ciśnień-tanio



to chyba to samo miejsce co to

Cytat:
2003-10-14 11:11:35, bodziot pisze:
Na zawiłej jakieś 200 m jadac od Babińskiego

  
 
Cytat:
2003-10-14 11:18:23, kasztan pisze:
KRAKÓW
-igołomska (kolo baru meksyk)
-przeniesiony maxischrot (naprzeciwko M1)-drogie hamy !
-koło wjazdu na hute sendzimira
-zabłocie
-Oldcar (przy stopniu wodnym dąbie)- raczej brak FSO
-w Kobierzynie naprzeciwko szpitala psych., przed wieżą ciśnień-tanio
-Grzybki 10 (okolice matecznego) tel. 266-79-93 ,przyjemnie i tanio
-na kurdwanowie , nie odwiedzalem

jak sobie przypomne adresy itp. to dopiszę



No i o to chodziło wiedziałem że jest więcej takich miejsc w Krakowie
Maxi jest drogi ale jak sobie dobrze trafiłem to poldków do wyboru do koloru i nikt mi na łapy nie patrzył
  
 
Cytat:
2003-10-14 10:02:49, Mokry pisze:
Co do kurdwanowa to gosciu chodził za mną i za Bodziem jak za złodziejami.


Hmm..Jak mial jednego polona to go chcial chronic, normalne, nie..?
Cytat:
Czy te szroty w Brzesku są przy głownej drodze i jadąc obwodnicą natrafię na nie? W kierunku Brzeska jeżdżę co najmniej 3 razy do roku


Jeden, malutki jest kolo czworki, naprzeciwko szpitala, troche wiekszy jest na wyjezdzie na tarnow, i jeszcze malenstwo kolo stacji kolejowej za wiaduktem.
Ja jezdze tam 3 razy na tydzien, ostatnio kupilem tam dom i mam tam tartak- ma ktos cos do przerzniecia?
  
 
KRAKÓW
-igołomska (kolo baru meksyk)
-cieplownicza 50 -przeniesiony maxischrot (naprzeciwko M1)-drogie hamy !
-koło wjazdu na hute sendzimira
-zabłocie 2
-przewóz 2 -Oldcar (przy stopniu wodnym dąbie)- raczej brak FSO
-babińskiego 46 -w Kobierzynie naprzeciwko szpitala psych., przed wieżą ciśnień-tanio
-Grzybki 10 (okolice matecznego) tel. 266-79-93 ,przyjemnie i tanio
-na kurdwanowie , nie odwiedzalem

jak sobie przypomne adresy itp. to dopiszę

właśnie sobie przypomniałem adresy
  
 
Gdzie w Wawie lub okolicach są szroty z częściami do polonezów ( oprócz Strażackiej ) , potrzebuję kupić fotel kierowcy od plusa a na żeraniu mają tylko całe komplety...
  
 
w jabłonnej jest taki mały , mają troche gratów
po Mińskiem Mazowieckim jest też jeden
za Legionowem malutki
  
 
Kilka szrotow jest po drodze na Nieporet, jest jeden na wyjezdzie z Wawy w strone Minska, troche gratow mozna wygrzebac w zomisie.
  
 
Szrot w Starych Babicach
tel. (022) 722 99 33
  
 
Czy ktos z was byl moze ostatnio na strazackiej ?? Czy jeszcze wogole cos tam do poldka kupie ?? Potrzebuje sporo elementow blacharskich

ewentulanie pytanie do kolegow z okolic bielska , zywca gdzie tam moglbym zanabyc jakies czesci blacharskie do poldka ?

pozdr
  
 

Na Płochocińskiej jest szrot+autokasacja, ale tam drogo i obsługa nie za przyjemna. Ale po co tak daleko jeździć? Sprawdź co ma taki starszy gościu na Modlińskiej po prawej przed BP. Części są w szopie, a ceny można negocjować.


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-04-07 16:53:37 ]
  
 
Cytat:
2005-04-15 23:12:51, Grzech pisze:
Na Płochocińskiej jest szrot+autokasacja, ale tam drogo i obsługa nie za przyjemna. Ale po co tak daleko jeździć? Sprawdź co ma taki starszy gościu na Modlińskiej po prawej przed BP. Części są w szopie, a ceny można negocjować.



Byłem tam ostatnio i wygląda mi to na straszną mizerotę.... Dużo tych gratów tam ma?

  
 
Cytat:
2005-04-15 23:16:03, Makaveli pisze:
Byłem tam ostatnio i wygląda mi to na straszną mizerotę.... Dużo tych gratów tam ma?


Całkiem sporo, trzeba tylko pójść z nim do tej duzej szopy.
  
 
Kurde no ja juz myslalem ze w zomiesie nie ma nic do poldka ?? Tak kiedys slyszalem ze juz sie tam skonczylo ....

pozdr