[Częsci] - złomowiska czyli szroty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-04-17 00:33:11, thaniel pisze:
Kurde no ja juz myslalem ze w zomiesie nie ma nic do poldka ?? Tak kiedys slyszalem ze juz sie tam skonczylo .... pozdr



Nie no jeszcze trochę rzeczy jest. Wiem na 100% że są klamki do starego typu plusa (takie lakierowane), no i do nowego plusa... a czy do Caro to nie wiem...
  
 
Mam pytanko do kolegów z okolic żywca. Wybieram się na wakacje do babci koło żywca właśnie i tak sobie pomyślałem, że może tam bym sobie pare rzeczy zrobił przy poldku. I właśnie tu pytanie jak jest ze szrotami w tamtych okolicach? Pamiętam, że dość fajny był koło Łodygowic przy drodze z żywca do bielska no ale dawno nie byłem u babci ...

pozdr
  
 
Z okolic Żywca to niestety, ale jestem tylko ja.
Szrot, o którym piszesz, znajduje się w Wilkowicach. Jest dobry pod tym względem, że dostaniesz na nim prawie wszystko do starszych samochodów za w miarę przystępną cenę. Sam kiedyś kupiłem na nim całą Warszawę.
Jest jeszcze drugi szrot w Żywcu, ale części głównie do nowszych samochodów i po cenach kosmicznych, tak wiec tego nie polecam.
W razie czego, to chętnie służę pomocą.
Pozdr
MARKHEIM
  
 
Dzieki za informacje wyśle kuzyna na ten szrot niech zrobi rozeznanie

pozdr
  
 
Ten złom jest w Łodygowicach, w Wilkowicach też jest tylko trochę mniejszy. Jest też złom w Żywcu przy drodze na Zwardoń, kupowałem tam kiedyś zacisk do poloneza za 40 zł więc nie tak bardzo drogo. Za to w Łodygowicach za kolektorek z GSI gość chciał 100.
  
 
Nie znalazlem nic o takim wątku, więc powstał taki.

Dziś zostalem miło zaskoczony. Byłem na złomie w poszukiwaniu części do swojego bolida , i natrafiłem na fajny złom. Stoi tam z 10 kantów, do tego kilka poldków, no i oczywiście masa innych pojazdów. Z jednej strony to smutne, że tam stoją. Ale jest też jeden plus, że dzięki temu mamy dostęp do części. Jest w czym przebierać, chociaż z racji stanu że tam stoją już jakiś czas to nie wszystko nadaje się do ponownego użytku. Dowiedziałem się że gdzieś za około tygodnia, może dwóch ma tam trafić nowa dostawa aut marki kant, gdzieś około nastepnych 10 sztuk. Będą to auta wyzbierane z okolic Płocka z parkingów policyjnych i tych przyblokowych. Więc dojdzie masa nowych części do przebierania. Zmierzam do tego że jakby ktoś coś potrzebował to podaję namiary na ten złomik:

Trzepowo Nowe 40
(0-24) 367-57-86
603-215-469

Może wy znacie też takie miejsca gdzie mozna poprzebierać w częściach. Może zawsze ktoś coś znajdzie dla siebie. Zawsze można liczyć na kuriera klubowego.





[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-04-07 16:18:20 ]
[ powód edycji: Modyfikowałem tytuł ]
  
 
Byłem, polecam, podejście obsługi bez zarzutu, duży wybór i niskie ceny.
  
 
O, jaki fajny temat!

Milesie drogi, a listew progowych do kanta tam nie było?
  
 
w jakich godzinach jest otwarty i czy w sobote tez?
  
 
Jak znajdzie się komplet listw progowych dla Jacka i jakiś zostanie to zamawiam z wielką chęcią
  
 
Cytat:
2005-11-09 12:32:01, jacek_s pisze:
O, jaki fajny temat! Milesie drogi, a listew progowych do kanta tam nie było?



mam zamówione, że jako pierwszy wpadnę w tę nową dostawkę, jak będą jakieś konkretne to wezmę.
  
 
Cytat:
2005-11-09 13:16:41, PAGAN pisze:
w jakich godzinach jest otwarty i czy w sobote tez?




Z regóły od 9 do 18, w soboty też ale w jakich godzinach konkretnie to nie wiem, pewnie tradycyjnie od 10 do 14. Pozatym złomik jest na działce właściciela i jak by była potrzeba w innych godzinach to by się zgodził.
  
 
A najlepsze to jest to że śrubokręt w łapkę i idziesz buszować
  
 
chetnie bym sie wybral na to zlomowisko w przyszla sobote. taka rekomendacja to cos czego oczekuje po wizytach na strazackiej i innych.
  
 
A gdzie jest ta miejscowość? (Nie mogę znaleźć w atlasie).
  
 
Bo masz nie taki atlas
U mnie jest i podaje mi że z Sulejówka mam 130 km
  
 
Cytat:
2005-11-09 22:52:58, JerryP pisze:
Bo masz nie taki atlas U mnie jest i podaje mi że z Sulejówka mam 130 km


Już znalazłem - tylko to jest "Nowe Trzepowo" na mapie. A czy któryś z kolegów był na złomowisku koło Szpiegowa?

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2005-11-09 23:25:31 ]
  
 
Cytat:
2005-11-09 22:45:11, Grzech pisze:
A gdzie jest ta miejscowość? (Nie mogę znaleźć w atlasie).



Między Płockiem a Sierpcem, za orlenem, no właśnie zwiedzanie Orlenu zza płota gratis
  
 
Cytat:
2005-11-09 21:59:34, PAGAN pisze:
chetnie bym sie wybral na to zlomowisko w przyszla sobote. taka rekomendacja to cos czego oczekuje po wizytach na strazackiej i innych.



serdecznie zapraszam, dam znac jak będzie nowa dostawka, czy warto, czy to już zdezelowane wraki.
  
 
Ponawiam pytanie: A czy któryś z kolegów był na złomowisku koło Szpiegowa? Widziałem je jadąc na zlot - było na nim kilka 125p, jakaś Łada i ze 30 Caro.