Nakładki na pedały - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-06-24 07:05:30, Andrew pisze:
Ale powiedzcie mi.....jakie nakładki posiadacie? Takie z chwytakami na śruby od spodu czy zwykłe blachy do wiercenia w pedale ? Coś mi się wydaje, że faktycznie będzie problem z zamocowaniem takiej nakładki gazu coby te chwytaki od dołu pedał objęły.......przymierzyłem już chyba z 10 różnych modeli i żadne gazu nie obejmą...... ........a swoją drogą dziwny ten pedał gazy w Essiem.....plastikowy, gruby, użebrowany........boję się coby przy ewentualnym wierceniu w nim nie rozpadł się



W Chomikach miałem selfmaded, wspomniane serki z nierdzewki (zresztą, czego ja w Chomikach nie miałem ). A teraz nie mam Brak $$$.
  
 
witam
ja tam sobie sam zrobiłem nakładki i jestem z nich zadowolony
trochę kiepskie zdjecieLink
  
 
Congratulations
  
 
A ja dziś w Realu taki badziew upolowałem

o ile 2 pierwsze nie sa takie tragiczne:

(te były jeszcze w kolorach cerwonym i czarnym)


a powiedział bym nawet że te drugie mi się dosyć widzą:



to trzecie przechodzą ludzkie pojęcie

  
 
Ja mam sparco i są gitara i tez są szeroke ale to tylko w pantoflach przeszkadza A reszta za 30 40 Zł to lipa A w poldku jeszcze mam Jacky i tez są niezłe
  
 
Master, na tych drugich mordęga, wierz mi. Lepiej juz wybierz coś z oferty Jacky - mało trwałe, ale zdecydowanie lepsze.
  
 
Cytat:
2005-06-25 18:16:45, WilK pisze:
Master, na tych drugich mordęga, wierz mi. Lepiej juz wybierz coś z oferty Jacky - mało trwałe, ale zdecydowanie lepsze.



Dzięki, dobrze wiedzieć
  
 
Cytat:
2005-06-25 18:16:45, WilK pisze:
Master, na tych drugich mordęga, wierz mi. Lepiej juz wybierz coś z oferty Jacky - mało trwałe, ale zdecydowanie lepsze.



A ja się z Panem Prezesem nie zgodzę. Osobiście mam takie jak te drugie (tylko niebieskie) i dość szybko i sprawnie je zamontowałem. Przynajmniej u mnie nie było z tym żadnego problemu A w użytkowaniu też są wygodne...
  
 
Cytat:
2005-06-25 18:50:11, Cioska pisze:
A ja się z Panem Prezesem nie zgodzę. Osobiście mam takie jak te drugie (tylko niebieskie) i dość szybko i sprawnie je zamontowałem. Przynajmniej u mnie nie było z tym żadnego problemu A w użytkowaniu też są wygodne...



De gustibus. Mi przy takich nakładkach często udawało się brake razem z accelerate wciskać
  
 
Cytat:
2005-06-25 19:15:15, WilK pisze:
De gustibus. Mi przy takich nakładkach często udawało się brake razem z accelerate wciskać



bo jeździc to trza umic a nie wurcowac od razu
  
 
W essince mialem momo nawiercane i jezdzilo sie tak samo jak na gumowych seryjnych Jedyna zaleta to wyglad... a tak nie widze roznicy
  
 
Cytat:
2005-06-25 19:21:40, eres pisze:
bo jeździc to trza umic a nie wurcowac od razu



Wiesz dobrze Hubercie, że ja niewiele umim...
  
 
Cytat:
2005-06-25 19:15:15, WilK pisze:
De gustibus. Mi przy takich nakładkach często udawało się brake razem z accelerate wciskać



No tak, tu się zgadzam, mnie też się na początku tak zdarzało, ale kwestia przyzwyczejenia i odpowiedniego ustawienia stopy. Teraz to już problemu z tym nie mam
  
 
Cioska, to zapodaj jakies foty jak to w realu wygląda...
  
 
Cytat:
2005-06-25 21:31:16, MasterCheat pisze:
Cioska, to zapodaj jakies foty jak to w realu wygląda...



Jutro przy dziennym świetle zrobię i wrzucę cosik
  
 
Cytat:
2005-06-25 23:18:55, Cioska pisze:
Jutro przy dziennym świetle zrobię i wrzucę cosik



No czekamy , czykamy...


Oby to nie była obietnica w stylu karteczki na drzwiach do sklepu "Wracam z 20 min" z tym ze nie dopisane kiedy wyszedł
  
 
Cytat:
2005-06-25 21:17:26, Cioska pisze:
No tak, tu się zgadzam, mnie też się na początku tak zdarzało, ale kwestia przyzwyczejenia i odpowiedniego ustawienia stopy. Teraz to już problemu z tym nie mam



Ja w tej kwestii jestem niereformowalny
  
 
A oto fotki (troszkę brudno mam w autku, przepraszam, ale dopiero jutro będę odkurzał):



  
 
No nie powiem. Mi sie całkie podobowywuje Tylko faktycznie hamownik jakoś tak troszkę blisko przyśpieszacza... Ja ja niestety mam wielką stópkę

I obawiam się że czasem mógł by mi się bucik na gazie zablokować
  
 
Cytat:
2005-06-26 21:12:15, MasterCheat pisze:
No nie powiem. Mi sie całkie podobowywuje Tylko faktycznie hamownik jakoś tak troszkę blisko przyśpieszacza... Ja ja niestety mam wielką stópkę I obawiam się że czasem mógł by mi się bucik na gazie zablokować



No ja jak już pisałem, nie mam z tym problemów. Kwestia przyzwyczajenia. Z resztą jak chcesz, to odwiedź nas kiedyś na spocie w Katowicach, to będziesz miał okazję na żywo się do tych nakładek przymierzyć