Ł Ó D Ź - spoty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postaraj sie prosze .Jedzie ekipa z FSO PTK z Łodzi,wiec moze zabierzesz sie z nimi?
  
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie

Chciałbym Zaprosić wszystkich klubowiczów FSO-AK , którzy mieszkają w łodzi i okolicach na Spot Wyjazdowy do Bełchatowa razem z naszą Sekcja PTK

Zbiórka zaplanowana jest na Parkingu przed Poczta Polską przy Włókniarzy dokłądnie nie opodał ( Dworca łódź Kaliska i Krańcówki MPK )

Godzina zbiórki ok.10 wyjazd pkt. 10:30

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE , wrazie czego zapraszam na GG : 1021927 ( raczej wieczorem )


Pozdro...LukerS86#1836 PTK-sekcja łódź
  
 
Dnia 21 grudnia tj. środa odbędzie się Spotkanie Przed Świąteczne Klubowiczów / Fanów / Symaptyków FSO i Klubu PTK z Łodzi i okolic . Miejsce spotu to plac przed Halą Sportową na Al.Politechniki naprzecikwo Politechniki łódzkiej , nie trudno trafić więc ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH , dla uczestników Wiele Ciekawych Atrakcji , Łamanie się opłatkiem , Chcemy aby Klubowicze PTK i nie tylko pokazali co znaczy siła FSO !!!!
START IMPREZY GODZ.18

Niech przyjedzie każdy kto może !!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE , zakończmy ten roku ,udanie by następny zaczął się dla Nas ....wicie jak Bardzo Dobrze !!
Na spocie uczicmy pamięć JEF'a minuta Ciszy ...

Organizacja :
LukrecjusZ#1836
tomazo1982


[ wiadomość edytowana przez: LukerSPTK dnia 2005-12-19 23:26:25 ]
  
 
Spot Organizacyjny odbędzię się dnia 4 stycznia 2006 r. spotykamy się o 18:30 pod halą na Politechniki

[ wiadomość edytowana przez: LukerS86 dnia 2005-12-24 21:44:04 ]
  
 
a nie lepiej jakos w weekend ? tak w srodku tygodnia to nie bedzie pewnie wszystkim pasowac
  
 
czy to prawda, że wskazany jest przyjazd komunikacją miejską? Jeśli tak to jakie przewidujecie lokum na konsumpcję?
  
 
Termin najblizszego spotu regionu lodzkiego zostal wyznaczony (w trakcie trwania Moto Weteran Bazar) na:
5.02.2006 (niedziela) o godz. 15 przed Hala Sportowa (przy samolocie)


Serdecznie zapraszam wszystkich

pozdrawiam
cybertec
  
 
Dodam tylko, że spodziewamy się, że licznie przybedziecie, a myślę, że bedzie warto bo spodziewamy się kilku nowych osób z całkiem ciekawymi (jak na nasze łodzkie warunki) rodzynkami:>
  
 
oj już bez słodzenia! Zwykły Lanos, ot co
  
 
Dużo byś musial pić, żeby stwierdzić, że to lanos - sowja droga możemy zroć taki test ile trzeba wypić, żeby z takiej karoserii zrobila się obła Lanosowa ale miało być bez podpowiadania
  
 
a co to za maszyna? jakaś ostra? ma sto kuni? bo ja mam sto kuni, nikt mnie nie doguni

napisz na priv
  
 
łoo panocki. Bite 200 kuni zagości. Nie podołam takiemu potencjałowi. Chyba, że zrobię małe "ŚMOCY PRZYBYWAJ!" chipami z szuflady josego. W każym razie warto być.
  
 
prosze nie zasmiecac watku niepotrzebnymi ot...

Jeszcze raz przypomne, iz spot regionu łódzkiego odbedzie sie:
5.02.2006 (niedziela) o godz. 15 przed Hala Sportowa (przy samolocie)

a skad taki optymizm u amigasa? Ano stad, ze na Moto Weteran Bazar nasze stoisko odwiedzilo calkiem sporo osob...


pozdrawiam
cybertec
  
 
Hej, a nie wyrzucicie mnie jak przyjadę plastikowym Reno Tłingo?
Bo Warszawa do wiosny zabunkrowana w garażu.

Tłingo to taki prawie Beskid, więc chyba może być?

  
 
przyjezdzaj, przyjezdzaj...

serdecznie zapraszamy...


pozdrawiam
cybertec
  
 
Postaram sie Cyber pojawic , mam nadzieje ze mnie moja pusci ;P
  
 
No co jest, jak to tak? Spotkanie było, a relacji żadnej?
A było mniej więcej tak:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
sorki Mikry, ja nawalilem z relacja, jutro dokończe i śle Paganowi
  
 
No i relacji wciąż brak .
Panie amigas, Wiesz co mi od dawna chodzi po głowie w sprawie ewentualnego muzeum - dobrego miejsca na spoty i zloty? Zamiast wpierniczać się w jakieś Polmo, co to i tak nie wiadomo kto tam jest właścicielem czego - od dawna już myślałem o budynku straży pożarnej na ul. Sienkiewicza (w Łodzi oczywiście). Budyki nie za duże ale wystarczająco duże, z dużymi wrotami, spory teren za bramą - w sam raz na zloty zabytkowej motoryzacji a żeby mieć też dochody niezależne od miasta możnaby częściowo zorganizować tam parking strzeżony dla okolicznych mieszkańców. Niezła lokalizacja - w samym centrum a jednocześnie trochę na uboczu. W momencie zakończenia remontu pobliskiego kościoła Jezuitów (z wieżą z funkcją widokową) miejsce to zyska na atrakcyjności turystycznej, z ewentualnego parkingu zaś mogliby korzystać mieszkańcy powstających właśnie na Nawrot apartamentowców. Mogłoby to jakoś zagrać ale nie wiem do kogo z tym iść, powinienem skonsultować się ze znajomym z Automobilklubu Wielkopolskiego - jak to u nich jest prawnie z muzeum, no i z Krakowakim MIM'em oczywiście .
  
 
Najblizszy spot regionu łódzkiego odbedzie sie:
5.03.2006 (niedziela) przed Hala Sportowa (przy samolocie). Mysle, ze podobnie jak poprzednio godzina 15 bedzie w sam raz...

pozdrawiam
cybertec