Stalo sie...zostalem uzytkownikiem CB :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam Kraków Śródmieście I nie szukaj, ja zawsze pisze o sprzecie sprawdzonym, zainstalowanym, dostrojonym. Wszelkie wywody o antenach z allegro za 50 zl i Alan 100 + pomijam, a tymbardziej na magnesie .
  
 
Czego mam nie szukać?
  
 
MacTab nie do ciebie, ty juz tez nieczytasz tu nie ma punktów za ilosc odpowiedzi
  
 
Cytat:
2005-07-05 10:18:40, Focus pisze:
wiesz co... Niechce cie dolowac. ale za 280 zl mozna kupic unidena 510, ktory jest jeszcze mniejszy niz alan 100+ i podobno troche lepszy... Oczywiscie na allegro. Alan 100 na allegro chodzi po 230 zl...



wiem jakie są ceny na allegro czytałem też opinie na innym forum i wybrałem alana
  
 
Cytat:
2005-07-05 14:42:39, iquest pisze:
Ta antena jest spoko, gdyby tylko kolega woził ja na srodku dachu . Co do odległosci to 20 km z mobila przy dobrej antence to nie ma problemu, oczywiscie radyjko tez gra role.Ja mieszkajac w centrum mam pelen wglad co dzieje sie na obwodnicach i wyjazdach z miasta.



kabelek za krótki żeby wozić na środku dachu
  
 
Cytat:
2005-07-05 21:05:42, iquest pisze:
MacTab nie do ciebie, ty juz tez nieczytasz tu nie ma punktów za ilosc odpowiedzi



Owszem, czytam, to Ty piszesz niejasno i niezrozumiale
  
 
O co ci chodzi zagadaj na GG, wytaczasz jakies dziala ale naprawde nie czytasz
  
 
CB mam i ja
  
 
Cytat:
2005-07-05 16:53:13, MacTB pisze:
Nie wierzę w zasięg 20 km "mobil <-> mobil". Dopóki ktoś mi tego nie pokaże nie uwierzę



niewierny Tomaszu...
  
 
Tylko nie Tomaszu
  
 
A wiec, zamontowalem, posluchalem, hmm trzeba sie bedzie pokretelkami nauczyc obslugiwac, ale fajna rzecz

musze sobie tylko lepsze miejsce na radio znalezc
  
 
Też dołaczyłem do grona CB użytkowników- robie pierwsze kroki - ale powoli zaczynam czuć "bluesa".
Pozdrawiam!!!
  
 
Szczerze powiedziawszy, zaluje ze dawno tego sprzetu nie kupilem, niesamowita sprawa na drodze, z wyprzedzeniem ok30-50km wiem o kazdym patrolu, korku na drodze, wypadku itp przedemna