3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja sie pisze na 100%!

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Myślę, że za te pieniądze bym się skusił. Tylko byleby to nie było w 2 weekend bo nie będzie mnie w Gdańsku.
  
 
Co do terminu - można się dogadać, przecie nikt nie powiedział że musi to być zamiast tradycyjnego spota 2go niedzielnego...

ważne aby możliwie wszystkim pasowało...
  
 
ja mogę co najwyżej popatrzeć-szkoda 50 zł na tę padakę
  
 
Cytat:
2005-11-04 14:36:21, daniel pisze:
ja mogę co najwyżej popatrzeć-szkoda 50 zł na tę padakę


Dlaczego - moze w koncu bezstronny wykresik wykaze przewage platyny wtryskowej nad blizej nieokreslona platynka z prymitywnym gazniorem

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-11-04 14:36:21, daniel pisze:
ja mogę co najwyżej popatrzeć-szkoda 50 zł na tę padakę


Przychylam sie do wypowiedzi kolegi, zaplace 50 zl wyjdzie 50 konikow i wstyd bedzie
  
 
Cytat:
2005-11-04 14:56:08, Rawuk pisze:
Przychylam sie do wypowiedzi kolegi, zaplace 50 zl wyjdzie 50 konikow i wstyd bedzie


to zapłać 100zł wyjdzie 100 koników
  
 
Cytat:
2005-11-04 15:01:54, Fsoliebhaber pisze:
to zapłać 100zł wyjdzie 100 koników


No jest to jakies wyjscie
Ale mnie nie stac
  
 
Ja tez sie pisze ciekawe ile zostalo tych kucykow po przebiegu 225 tys. bez remontu
  
 
Cytat:
2005-11-04 14:53:09, adamus pisze:
Dlaczego - moze w koncu bezstronny wykresik wykaze przewage platyny wtryskowej nad blizej nieokreslona platynka z prymitywnym gazniorem Pozdrawiam Adamus

Platynka wtryskowa ma przewage tylko w mieleniu paskow rozrzadu
  
 
Bede w domu dopiero 18 listopada, po tej dacie kazdy termin mi odpowiada!Pozdrowienia z cieplych wod dla Trojmiastowcow!
Kasiunia
  
 
Czyli zostaje nam ustalenie terminu
  
 
Cytat:
2005-11-04 21:14:34, road_runner pisze:
Platynka wtryskowa ma przewage tylko w mieleniu paskow rozrzadu



ty cfany gapa! chcesz żeby matka miała syna bez zęba?
  
 
ja tez zglaszam swoj udzial w tym zarzynaniu
ciekawe ile policyjnych kucy wytrzymalo po 250tys bez ingerencji
  
 
Mam nadzieje że nie muszę nikomu przypominać że spotykamy się jutro w samo południe na pasie startowym Zaspa
  
 
Gdyby ktoś się pytał to nie mam zdjeć z wczorajszego spotu
Rawuk
  
 
Ni cholery nie moge ich wyslac
Dzisiaj bede walczyl i mam nadzieje, ze mi sie uda
  
 
W najbliższą niedziele wypada "niedziela spotowa" czy planujemy coś innego niż stanie na pasie?
Może by tak wziąć udział gremialnie w WOŚP ?

  
 
Cytat:
2006-01-02 22:25:45, GDA-FSO pisze:
W najbliższą niedziele wypada "niedziela spotowa" czy planujemy coś innego niż stanie na pasie? Może by tak wziąć udział gremialnie w WOŚP ?


Jestem za
  
 
Cześć wszystkim!

Przyznać mi się, który mi tu trąbił na mnie wczoraj na 3 maja w Gdyni Road to ty? Tak sobie obserwowałem w lusterku wstecznym, że ktoś mi się wczytuje w naklejkę klubową jak stał za mną w Poldku i zastanawiałem się czy to ktoś z FSOAK. Dopiero zczaiłem, po tym jak mnie wyprzedził na skrzyzowaniu.

No i kto to byl?