3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 48

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jurek - wszystko w swoim czasie
  
 
Cytat:
2011-11-14 11:45:07, GDA pisze:
Jurek - wszystko w swoim czasie


Faktycznie buda w tak dobrym stanie jak na foto?
  
 
Tylko dlatego go kupiłem ze względu na to że buda zdrowa i mechanicznie w bardzo dobrej kondycji
  
 
Słuchajcie AKM Morski planuje na niedzielę 11.12 Rajd Mikołajkowy - Powitanie Zimy

Zimowy Rajd Turystyczno - Nawigacyjny, impreza ma charakter otwarty i nie ma wymogu przyjazdu pojazdem zabytkowym (nawet nie jest to wskazane z uwagi na możliwe niezbyt dobre warunki atmosferyczne).

Wpisowe 50 zł
Obiad na mecie zorganizowany.
Trasa okolo 140 km

Potwierdzenia uczestnictwa poparte wpłatą do piątku 09.12.2011

Są chętni?
  
 
Niestety termin mam juz zajety (pozne popoludnie). Wiec chyba pomarzne na pasie, a raczej na parkingu przy molo (Brzezno).

Pozdrawiam
Adamus
  
 
No szkoda

może ktoś inny się skusi? ja w chyba raczej się wybiorę, polonezem nie byłem na rajdzie dawno

taki jest gryplan:

Start z ulicy Długie Ogrody.
Rajd jak zwykle turystyczny, trasa trochę wzdłuż Wisły, potem malowniczymi zakątkami ziemii starogardzkiej, ale nie do końca ... oj trasa jest prosta.
Zadania głównie opisowe, zwiedzanie zabytków. Kilka elementów zapożyczonych z rajdów nawigacyjnych (ale także bardzo prostych, bardziej na zasygnalizowanie tematu niż jakieś super utrudnianie), kawałek trasy zapisany "tekstowo" jako itinerer opisowy.
Na koniec obiadek...
  
 
... ale frekwencja. Dobrze, że w ogóle było z kim pogadać.
  
 
A prosiłem mówiłem, zamiast stać i dłubać w nosie trzeba było się wybrać na rajd

Zimowy Rajd Mikołajkowy przeszedł do historii, 175 kilometrowa trasa w sprzyjających okolicznościach przyrody to świetnie spędzona niedziela i do tego jeszcze obkupiona cennymi nagrodami

a teraz kilka fotek, tak widziany był rajd z pokładu białasa
























  
 
Cytat:
2011-12-11 18:54:57, GDA pisze:
A prosiłem mówiłem, zamiast stać i dłubać w nosie trzeba było się wybrać na rajd



Spotykamy się jak zwykle w drugą niedzielę o 12:00 i "dłubiemy w nosie" czy jest jakaś inna alternatywa?
  
 
Jest

tylko chyba kalendarz marianski mają bo nie widzą w jaki dzień w końcu się spotkać

fsopomorze.mojeforum.net/viewtopic.php?t=107

aha druga niedziela to już teraz, niestety ja jutro wyjeżdżam na dłuuugi weekend

  
 
Cytat:
2012-01-05 15:34:22, Truten pisze:
Spotykamy się jak zwykle w drugą niedzielę o 12:00 i "dłubiemy w nosie" czy jest jakaś inna alternatywa?


Mozna robic przysiady

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Spotkane, pogadane. Na następne spotkanie weź "pamiątkę" z Białego Boru to se porównamy.
Jak ktoś nie ma, to musi sobie zrobić/kupić. U nas w klubie to norma.

PS
BMW w ruchu, bardzo pięknie prezentuje się na zdjęciach.
  
 
Niestety (tfu, tfu) pamiątki z Gminy Biały Bór nie mam, a jeżdżę tamtędy kilka razy w roku. Po prostu bardzo skupiam się na prędkościomierzu, nie zwracając zupełnie uwagi na drzewa, pieszych drogę...
  
 
Wczoraj w pracy kolega "pochwalił się pamiątką" z Białego Boru Wynik 62/50 = 100zł.
Tam to faktycznie trzeba tylko na licznik w samochodzie patrzeć a nie na drogę.
  
 
Czy ta niedziela jest drugą? A jeśli tak to gdzie byśmy pomarzli?
  
 
Tak, ta niedziela to druga w tym m-cu. Zgodnie z nową tradycją spotkanie o godz. 12:00 na końcu JPII.

By the way
w Kopaniewie śniegu nawalone, że nie idzie jeździć.




  
 
Jutro premiera i to gruba
oczywista jak wytrzeźwieję
  
 
Około godz. 13:45 nie stwierdzono spota na końcu JPII
  
 
Jutro ktoś deklaruje swoją obecność na koncu JPII o 12:00?
Czy będzie jak zwykle?