3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to co,mam brać kąpielówki?
junior też będzie zadowolony-uwielbia wodę
  
 
Cytat:
2005-07-10 09:53:32, daniel pisze:
to co,mam brać kąpielówki? junior też będzie zadowolony-uwielbia wodę


Kapielowki obowiazkowe
  
 
Brac, brac. Do tego jeszcze jakis kocyk padline na grila itp.
  
 
Cytat:
2005-07-10 10:21:44, daniel pisze:
koło 12-ej pojawię się na pasie-zaczekajcie na mnie


Dobra to ja też będę przed 12. I zabieramy radyjka
  
 
Udanej wyprawy nad jeziorko

Pod Warszawą upalnie - "kcja SWAP" która przekształciła się w "idź na całość" trwa, mam nadzieje że dziś jeszcze w późnych godzinach wieczornych silnik "zagada" i powolutku będę go docierał w drodze do Gdańska
  
 
Wypad zakończony, udało mi się być. Było fajnie. Zmęczony jestem, ale naładowany słońcem Padło na Miśka, aby zrobił relację, więc zobaczymy jak upiększy historię Lazik co znaczyło to mruganie i podjeżdzanie Nabijasz się z moich hamulców czy pokazujesz jak działaja twoje Hehe, ale jak wyjmeisz balast z bagażnika to będzie ci szybciej przyspieszał, bo chyba go dusiłeś Ale przyznam że jeśli mój w trakcie jazdy też tak fajnie wysoko stoi to jest OK
  
 
Cytat:
2005-07-10 20:53:28, Redarrow pisze:
Lazik co znaczyło to mruganie i podjeżdzanie Nabijasz się z moich hamulców czy pokazujesz jak działaja twoje



Dzięki wszystkim za wspaniale spędzony dzień. Relację spróbuję napisać, zobaczymy co z tego wyjdzie
A czy ktoś robił jakieś zdjęcia?
Niestety nie posłuchałem rad mojej ukochanej, za mało używałem kremu do opalania i noc chyba spędzę na siedząco, chociaż też może być ciężko .
Pozdrawiamy GDA i szczęśliwego powrotu do domu
  
 
no koledzy,zostawiliście mnie w lesie-nie dość że zgubiłem kierunek na Gdynię to akurat samochód mi napierdolił

ale mam zjaraną gębę-zapomniałem o czapce
pierwszy raz w tym roku kąpiel w jeziorze-woda choć zmącona to wyśmienita
co tu dużo pisać było b. miło słoneczko,ładne dziewczyny (oczywiście piszę o naszych żonach/dziewczynach) i postrzelałem sobie z wiatrówki

wysuwam konkluzję,że w razie łądnej pogody można co tydzień spotkać się nad jeziorkiem i przyjemnie spędzić czas w przyjemnym towarzystwie

aha, dziękować za użyczenie grila
  
 
Daniel, ciekawe gdzie bys wyjechal z tego lasu orientacja zawodzi na starosc

Wyjazd nad jeziorko to byl strzal w 10-tke.
Poraz kolejny zostal podjety temat wyjazdu do Wdzydz na wekend, dogadamy to jeszcze w srode na spotkaniu.

A teraz wyniki z rozegranej dzis konkurencji :

1. Łazik - 54
2. Maras - 39
3. Daniel - 32
4. Misiek - 28
5. Piotrek - 18

Niestety nie dotarly do mnie wyniki pan.
  
 
Cytat:
A teraz wyniki z rozegranej dzis konkurencji : 1. Łazik - 54 2. Maras - 39 3. Daniel - 32 4. Misiek - 28 5. Piotrek - 18 Niestety nie dotarly do mnie wyniki pan.


18 Postaram się poprawić.
Daniel co znaczy ze samochód ci napier... Własnie widziałem ze Cie nie ma na ogonie, ale myślałem że na grzyby jeszcze zajechałeś Musisz się wciskać w środek jak ja, przynjamniej do czasu jak nie będziesz miał CB radia.
Chyba zapomniałem dodać,m że również dziękuję za użyczenie grilla.
  
 
Cytat:
2005-07-12 16:10:22, Redarrow pisze:
Daniel co znaczy ze samochód ci napier... Własnie widziałem ze Cie nie ma na ogonie, ale myślałem że na grzyby jeszcze zajechałeś Musisz się wciskać w środek jak ja, przynjamniej do czasu jak nie będziesz miał CB radia.



nie kciał jechać na gazie a benzyny niet
no ale doszedłem po rozbebeszeniu instalacji o co chodzi

wszyscy rwali do przodu jakby się paliło,dominował pan w maskowaniu ,radyjo to następny zakup będzie
  
 
Mamy wrzesień i drugą niedzielę przed nami. Czy są jakies pomysły odnośnie jej spędzenia? Może mały RAJD po Kaszubach ? Ładną relacje z plenerów by sie zamieściło ?
  
 
Cytat:
2005-09-01 11:57:04, GDA pisze:
Ładną relacje z plenerów by sie zamieściło ?



weź najpierw zamieść ładną relację z torunia...
  
 
Cytat:
2005-09-01 22:58:08, daniel pisze:
weź najpierw zamieść ładną relację z torunia...


  
 
Cytat:
2005-09-01 22:58:08, daniel pisze:
weź najpierw zamieść ładną relację z torunia...


O nie nie To był ogólnopolski zlot także nie chce mieć monopolu na relacje
  
 
Z okazji najblizszego, 3ciTowego spota miesiecznego, proponuje wyjazd w plener do Przywidza.
Na miejscu atrakcja moze byc grill, podroz kajakiem, rowerem wodnym lub lodka po rozleglym jeziorze lub gry i zabawy na laczce

Jak sie na to zapatrujecie?

p.s. mozemy ubrac sie w stroje z epoki, bedzie smieszniej )
  
 
Panie i Panowie - pomysł jaki podał KajTan jest jedynie słusznym wyborem myśle że kto żyw skorzysta z okazji ostatnich dni letnich i zakończymy sezon letni świetną zabawą

także proponuje spotkanie o 10:00 na pasie w niedzielę i godzinę później wspólny wyjazd - CB w garsć i na przód

oczekuje zgłoszeń w temacie poprzez ctlr+c > ctrl+v

1. KajTan
2. GDA z familiją
3. ... ?
  
 
Czy wyjazd ma byc w niedziele 04.09.2005 czy 11.09.2005. Jesli druga niedziela wrzesnia to sie pisze na wyprawe.
  
 
Cytat:
2005-09-01 23:10:26, GDA pisze:
O nie nie To był ogólnopolski zlot także nie chce mieć monopolu na relacje


Zaraz a kto zbiera zdjecia ze zlotu w Toronto?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-09-02 10:22:16, adamus pisze:
Zaraz a kto zbiera zdjecia ze zlotu w Toronto? Pozdrawiam Adamus


Wszystkie w liczbie przekraczajacej grubo 2000 sztuk będą już dzis na FTP-e klubowym,
musisz swoje jakoś tam wrzucić albo podrzucić mi CD-R