3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No wlasnie gwoli przypomnienia:

Jako, ze niedlugo wyprowadzamy sie z zajmowanego lokum dnia 8 pazdziernika planujemy zrobic impreze FSO na Zakoniczynie

Prosilbym o potwierdzanie przybycia, mamy jeszcze 5 miejsc do spania
  
 
Cytat:
2005-09-29 13:02:58, Misiek pisze:
Jak rozumiem jechalibyśmy tam w niedzielę i byłoby to zamiast spotu.


A to juz kwestia do ustalenia, a czemu zamiast spotu? to jest w 3 weekend miesiąca
  
 
Cytat:
2005-09-29 12:53:49, GDA pisze:
Ja też nie wiem - tzn. moja druga połowa jeszcze nie wie że jedzie także Adam może wspólnie uświadomimy nasze szanowne koleżanki małżonki że się szykuje wyjazd



Ja jako klubowicz niestety się nie wybiorę - mam już zaplanowane inne zajęcia.

Natomiast jako małżonka nie mam nic przeciwko wybraniu się tam mojego ślubnego - jeśli uda mu się sprzedać dziecko.
  
 
Cytat:
2005-09-29 13:55:40, GDA pisze:
A to juz kwestia do ustalenia, a czemu zamiast spotu? to jest w 3 weekend miesiąca


W sumie to nie wiem. Ale po imprezie u Rawuka to spotkamy się chyba w celach leczniczych
  
 
Cytat:
2005-09-29 15:24:19, Misiek pisze:
W sumie to nie wiem. Ale po imprezie u Rawuka to spotkamy się chyba w celach leczniczych


No ja mysle
  
 
ja idę do pracy-także odpada
  
 
Cytat:
2005-09-29 13:48:06, Rawuk pisze:
No wlasnie gwoli przypomnienia: Jako, ze niedlugo wyprowadzamy sie z zajmowanego lokum dnia 8 pazdziernika planujemy zrobic impreze FSO na Zakoniczynie Prosilbym o potwierdzanie przybycia, mamy jeszcze 5 miejsc do spania


Mam nadzieje ze tym razem nic mi nie przeszkodzi byc na tej imprezie wiec na dzien dzisiejszy bedziemy na 99%
Co do festiwalu to jeszcze nie wiem,ale chetnie bym pojechal jeszcze raz
  
 
Oto chodzi, oto chodzi.....
  
 
Moze sie powtorze ale pamietajcie o sobocie Wciaz sa jeszcze do zarezerwowania miejsca do spania
  
 
Podaj mi na priva adres i godzine na którą mamy przybyć ?
  
 
Cytat:
2005-10-03 10:01:15, GDA pisze:
Podaj mi na priva adres i godzine na którą mamy przybyć ?


To juz podam wszystkim:
Dzien: 08.10.2005
Godzina: 19.00
Miejsce : ul. Bergiela 6A/11
(odbicie w prawo od Swietokrzyskiej na ostatnich swiatlach przed Kowalami, kolo nowych blokow, potem od razu znowu w prawo i gdziestam moj Poldek stal bedzie)
  
 
Cytat:
2005-10-03 09:55:20, Rawuk pisze:
Moze sie powtorze ale pamietajcie o sobocie Wciaz sa jeszcze do zarezerwowania miejsca do spania


Ja chyba nie muszę powtarzać się i mówić, że będziemy. Sprawa jasna na 99%. Zamawiamy dalej od żółwia, bo hałasuje
  
 
A po sobocie jest druga niedziela, czy towarzystwo będzie w stanie nawiedzić pas startowy prawdopodobnie nawiedzi nas OLO
  
 
Cytat:
2005-10-07 10:26:50, GDA pisze:
A po sobocie jest druga niedziela, czy towarzystwo będzie w stanie nawiedzić pas startowy prawdopodobnie nawiedzi nas OLO


Jezeli bedzie OLO to obecnosc obowiazkowa
Niedziela, pas Zaspa, godz. 12-ta?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Tradycyjnie jak to wyświetla się na stronie głownej:
kazda druga niedziela miesiaca, godzina 12:00 - pas startowy Zaspa
  
 
Uwaga - pojawila sie szansa, ze na nasz spot zawita takze nasz Kolega Kiejstut z Ozimka k. Opola! Spot zaczyna sie robic miedzyfrakcyjny, zeby nie powiedziec ogolnopolski

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Przyjedzie swoim polonezem
  
 
Jak tam ? wszyscy już wytrzeźwieli ?

Do zobaczenia punktualnie w samo południe, mam nadzieje że nie będę sam
  
 
Wytrzezwieli,wytrzezwieli po Rawuka przypalance jestem zdrowy jak ryba tylko ciekawe jak tam panie po czystej
  
 
UWAGA !!!

Mam bardzo ważną informację:


Jest możliwość zorganizowania spotu pomorskiego na profesjonalnej hamowni... koszt takiego hamowania wynosiłby 50zł/auto (standardowo w tej firmie 100zł, w innych 125-200zł)


podstawowe pytanie: Czy są chętni??