3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-09-02 10:12:56, GDA pisze:
Panie i Panowie - pomysł jaki podał KajTan jest jedynie słusznym wyborem myśle że kto żyw skorzysta z okazji ostatnich dni letnich i zakończymy sezon letni świetną zabawą także proponuje spotkanie o 10:00 na pasie w niedzielę i godzinę później wspólny wyjazd - CB w garsć i na przód oczekuje zgłoszeń w temacie poprzez ctlr+c > ctrl+v 1. KajTan 2. GDA z familiją 3. ... ?


3. Misiek z rodziną
  
 
Wrzesien to najgorszy miesiac - pierwszy miesiac po wakacjach z "r" w nazwie i wszyscy jakos wtedy sie zenia/mezuja
I potem wszystkie weekendy zajete
  
 
Na dodatek nakłada się końcówka pracy wakacyjnej i "kampania wrześniowa" i mamy zajęte nie tylko weekendy
  
 
no jakby co to jestem 4. w ekipie gdybysmy jechali...
  
 
A wiec Panowie, z Wami, czy bez Was, ja o 10.oo zbieram sie na pasie i potem jade do Przywidza.

Poplywam sobie kajakami, rowerem wodnym, moze pojde spacerkiem do drugiego jeziorka, odpale grilla, cosik zjem i przegryze...

I zrelaksowany oraz wypoczety wroce niedzielnym popoludniem do domu, aby miec sile na kolejny, bezrobotny tydzien
  
 
Cytat:
2005-09-08 08:51:16, KajTan pisze:
A wiec Panowie, z Wami, czy bez Was, ja o 10.oo zbieram sie na pasie i potem jade do Przywidza.


Spokojna głowa Silna ekipa WNG gotowa do wyjazdu - niektórzy koledzy są poprostu "nie internetowi" i nie ma to jak dogadać się w realu, co wczoraj miało miejsce

także Panie i Panowie antenki na dach i spotykamy sie w niedziele na pasie o 10:00 tak aby wyjechać pół godziny potem - prowadzi kolumnę KajTan i jest kierownikiem wycieczki

Ekipa w składzie:

KajTan
GDA + familija
Misiek + familija
Łazik + Ewelina
Maras + Maś... wróć Marzena

Chris1500 ?
Daniel ?
Kasiunia ?
  
 
Zabieram zone i jade z Wami. Zabierac jakis sprzet?
  
 
Cytat:
2005-09-08 09:32:05, byku pisze:
Zabieram zone i jade z Wami. Zabierac jakis sprzet?


Kartę pływacką, stroje kąpielowe i coś na grilla
  
 
praca nie wybiera...i nie mam w niej neta ale byc bede co wczesniej juz napisalem...
Widze GDA ze strasnie dobre te CB.. tak o nim ciagle wspominasz
do zobaczenia w niedziele..pzdr
  
 
O ile nic nie wybuchnie, to sie wpisujemy w konwoj w skladzie 3 szt.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
ja nie,niestety
  
 
Szkoda Daniel

do zobaczenia o 10:00
  
 
do której będziecie tam siedzieć?
może wziąłbym maluchy i wpadł do was koło 16-ej
  
 
Bylo suuuuper - dzieki wszystkim za przybycie. Ewelinie i Lazikowi szczegolnie za kielbaske )

Fotki juz poszly do GDA, wiec niebawem pewnie beda. Ja bawilem sie swietnie, mam nadzieje, ze Wy rowniez.
Powinnismy co miesiac zamaist spota na pasie, robic maly wypadzik niedaleko - raz na grilla, raz do muzeum...
  
 
Tak jest, było świetnie kto nie był niech żałuję.

Jazda za Warszawą rocznik 72 z prędkością ponad 100 km/h robi wrażenie
Na deser kilka fotosów - czekamy na fotorelancje KajTana





  
 
Cytat:
Tak jest, było świetnie kto nie był niech żałuję. Jazda za Warszawą rocznik 72 z prędkością ponad 100 km/h robi wrażenie


Potwierdzam było SUPER!! Bawiliśmy się świetnie!Zakrecilem sie wracając, ale powodem jest brak CBradia domyślam się no i niezdecydowanie załogi
A jazda przed Warszawą rocznik 72 i patrzenie w lusterku jak się szybko zbliża też robi wrażenie
  
 
Panie i Panowie zapytuję

jak wszyscy pewnie wiedzą w połowie października jest w Norblinie zakończenie sezonu, czy ktoś miałby ochotę wybrać się na tą imprezę ? Wiem, wiem byliście teraz - ale może jednak?

ja na dzień dzisiejszy w planach mam wyjazd
  
 
Jestem za - nie wiem co na to moja druga polowa

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-09-29 12:37:04, adamus pisze:
nie wiem co na to moja druga polowa


Ja też nie wiem - tzn. moja druga połowa jeszcze nie wie że jedzie także Adam może wspólnie uświadomimy nasze szanowne koleżanki małżonki że się szykuje wyjazd
  
 
Jak rozumiem jechalibyśmy tam w niedzielę i byłoby to zamiast spotu. A tak na marginesie impreza u Rawuka jest aktualna?