Czy zdazylo sie komus... ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...zeby majac odkrecona antene ukradli mu sama podstawe magnetczyna?
  
 
Ale z kablem ?
  
 
no kabel to chyba trza by odciac bo autko zamkniete stoi
tak sie teoretycznie pytam...czy ktos mial takie doswiadczenia?
  
 
to tego nie rozumiem... Jesli kupujesz antene na magnes to po to zeby sciagac cala a nie odkrecac i przykrecac. Jesli chcesz tak to trzeba bylo kupic jakis uchwyt. taniej by Cie to wyszlo
  
 
no tak...,ale...ja mam kombika z relingami, wiec jak sobie postawie
antenke na dachu i chce,zeby kabelek ladnie na nim lezal, to musze caly kabel wyjmowac i przekladac pod relingiem, bo podstawka nie przejdzie.
A tak,zeby bylo szybciej to wykrecam antene.
No ,ale zawsze moge kabel puscic nad relingiem...,ale wtedy bedzie wisial w powietrzu.
  
 
Cały urok magnesu, oczekujesz na jakas odpowiedz w rodzaju statystyk ?Zamontuj na stałe i nie bedziesz zadawał takich pytan.
  
 
No to jesli masz relingi to montujuchwyt na ktoryms relingu i koniec. Ja gdybym tak mial nawet bym sie nie zastanawial...
  
 
a tak tylko zapytalem z ciekawosci...bo kto pyta nie bladzi
  
 
a powiesz wogole co to za kombik? relingi masz po calej dlugosci dachu? kabel wypuszczasz tylnimi drzwiami?
  
 
ford mondeo(ten starszy)...relingi na calej dlugosci.
kabelek przez tylne drzwi
  
 
no rzeczywiscie po calosci ida relingi. Bo myslalem ze moze konczy sie jakos rowno z przednimi drzwiami, to bys wtedy mogl przez przednie drzwi wyrzucac. A przez tylna klape jakos nie mozesz? Kabel bys poprowadzil jakos pod siedzeniami, przeciez jak zdejmiesz antene to i tak pewnie wrzucasz do bagaznika, wiec kabla wyciagac nie musisz. A jak nie to montuj na koncu relinga uchwyt i juz
  
 
Prawda, dobre rozwiazanie
  
 
2 dni temu montowalem antene (magnes) na mondeo II kombi.
Antenę umieściłem na dachu z tylu po prawej stronie. kabelek
wpuscilem pod klapą a dalej sprytnie go schowałem i w ukryciu poprowadzielem do przodu obok siedzeń pod wycieraczkami i fotelem tak że wogóle go nie widać. Tzn montował mi to facet u którego kupiłem CB i widać miał doświadczenie.

Pozdr
Jurek
  
 
kumplowi ukradli pod uczelnia samą podstawę poprzez ucięcie kabla

i tak jak piszą przedmówcy albo ściągać całość albo na stałe na reling + śruba z motylkiem i ściągać wtedy tylko cewkę z batem
  
 
Cytat:
2005-07-06 16:31:37, speedmaster pisze:
kumplowi ukradli pod uczelnia samą podstawę poprzez ucięcie kabla



nic dziwnego w koncu magnes kosztuje jakies 50-60 zl. Wiec komus byl potrzebny i sobie zaoszczedzil... Wszystko o wartosci powyzej 5 zl ludzia sie przyda
  
 
Do kombiaków jak kogos interesuje montuje sie dzwonek na klapie tylnej i po problemie. nie piszcie tu jakis bzdur o montazu magnesowej anteny, bo takowa antene zakłada sie i sciaga w razie potrzeby.Jakies kombinacje z kablem i magnesem na stale na dachu to naprawde smieszne.Tutaj pare przykładów KLIK >>>>
  
 
Coś tu było... Ale ni ma, więc post do ciachniecia
Machnąłem ręką, nie ma co się kłócić


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-07-07 21:07:01 ]
  
 
Znowu nie czytasz !!! Najwygodniej to mozesz sobie usiasc, montaz anteny to nie kwestia wygody.I bede pisał o bzdurach bo jak ktos pisze o magnesie na stale zamontowanym i wykrecaniu anteny to wlasnie bzdura.Tym bardziej jak przyjezdza od "fachowca" gdzie zaplacił ciezkie pieniadze i mu tak doradzili, to po chu... jeszcze sie pyta.Nie wymadrzam sie tylko odpowiadam jak moge ijuz przerabialem. Forum kazdy bedzie pytał po 100 razy o to samo, a ty bedziesz milo mu tlumaczyl to raczej podaj swoj e-mail i tam sie udzielaj.
  
 
No i nie zdążyłem skasować i awantura gotowa

Jak ktoś grzecznie pyta to znaczy że czegoś nie wie i zjeżdżanie go świadczy o braku kultury Ale Ty rób jak chcesz... ja odpuszczam polemikę z Tobą Cokoliwk nie napiszesz po tym poście i tak nie odpiszę

Pozdrawiam!