GSMP GRAND PRIX SOPOT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W dniach 23-24 bm a więc w przyszły weekend zostaną rozegrane w Sopocie na Malczewskiego i w Gdyni na Sopockiej Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski.
Osobiście się wybieram a możemy wybrać się większą grupą.Mam nadzieję zobaczyć na trasie podobnie jak w ubiegłych latach,wiadomego poloneza
Szczegóły tutaj na stronie Automobilklub Orski.
  
 
Ten poldek jest niesamowity. Mam DVD z z wiosennej rundy w Krośnie/Tyrawa Wołoska
  
 
No to trzeba będzie wpisać w atrakcję przyszłego weekendu,
myśle że moi goście będą zadowoleni
  
 
Ja staram się być jak tylko mogę na takich imprezach, a w tym roku jest naprawdę dużo aut w kategorii HS.
  
 
I poraz kolejny panowie z PZMłotu wykazali sie super-inteligencja. Organizowac 2 krajowe imprezy rangi Mistrzostw Polski w ten zam weekend - gratulacje, kurwa, gratulacje!

Chetnie wybralbym sie do Sopotu na wyscig gorski (bo obiecuje juz chyba sobie od 3ech lat) i przy okazji bylaby to swietna okazja do spotkania z WNG, ale jade w ten weekend w drugi koniec Polski na Rajd Nikon.

Pozdrawiam WNG i zycze wielu wrazen i milego ogladania.
  
 
Przywieź fajne fotki.....
Dużo bezpiecznych wrażeń.......
  
 
Postaram sie W sumie po to tez tam jade.
  
 
dzisiaj oglądalem trasę-jeżeli chcecie ustawimy się na zakręcie,na którym co roku stoję-efekty zarówno wizualne i emocjonalne są spore
  
 
Będą fury boczkami latać W Tyrawie nawet "malacze" przechodziły bokami cały zakręt.
  
 
No to jak jutro Daniel - robimy ustawkę?
napisz gdzie najlepiej zaparkować samochód i jak się spotkamy

  
 
zorientuję się co i jak i napiszę
najgorzej z parkowaniem
  
 
Cytat:
2005-07-22 09:59:31, GDA pisze:
No to jak jutro Daniel - robimy ustawkę? napisz gdzie najlepiej zaparkować samochód i jak się spotkamy



byłem,zobaczyłem,ustaliłem
trasa już ogrodzona,bandy z opon porozkładane,niektórzy zawodnicy już "koczują" na parkingu przed cmentarzem,nawet warsztaty porozkładane ;dziś o 22.00 zamykają przejazd między karwinami a sopotem
zakręt wybrany,na samym szczycie wzniesienia-auta widać w miarę krótko (zresztą cała trasa jest "pokręcona" i prostych nie ma zbyt długich) ale za to będzie odpowiednio dużo emocji
startują dwa poldki,jeden kant,dwa lub trzy maluszki i nawet zośka 1100 oraz parę innych aut z epoki-będzie na co popatrzeć

jutro start zaczyna się o 15.00 wcześniej od 10.00 bodajże jazdy treningowe-proponuję umówić się np o 14.00 (można wcześniej;iść wtedy pooglądać samochody przed startem) na pasie na zaspie,ja i tak muszę jechać do gdańska podrzucić juniora na przechowanie
jakby się znalazło dla mnie miejsce to swój samochód bym zostawił na zaspie-będą duże problemy z parkowaniem-czym mniej aut tym lepiej
samochód wzorem lat ubiegłych zostawi się w jednej z równoległych ulic-23 marca i lasem się przejdzie na trasę

czy ktoś jeszcze się wybiera oprócz mnie i agd

  
 
Cytat:
2005-07-22 13:17:41, daniel pisze:
czy ktoś jeszcze się wybiera oprócz mnie i agd



Ja bym się wybrał jeśli się znajdzie u kogoś miejsce
  
 
Cytat:
2005-07-22 13:17:41, daniel pisze:
proponuję umówić się np o 14.00 (można wcześniej;iść wtedy pooglądać samochody przed startem) na pasie na zaspie,


Ok - to jesteśmy umówieni

Cytat:
czy ktoś jeszcze się wybiera oprócz mnie i agd


Tak - Janio i Rusty
niestety mamy w ten sposób komplet miejsc
  
 
bedę zmuszony jechać swoim autem,niniejszym dysponuję wolnymi miejscami
  
 
Prawdopodobnie pojawią się również Państwo Admirałowie jutro tylko Admirał przesłał mi smsa cytuję:

Tak jest, tylko niech, do ch..., przestanie lać !!!

ale taka jest prawda coś trzeba zrobić z tą pogodą

  
 
GAD - niech sobie pada do jutra (ale jutro już nie) - lepsze efekty będą na zakręcie

Daniel - rezerwuję jedno miejsce
  
 
Cytat:
2005-07-22 17:50:18, Nomad pisze:
GAD - niech sobie pada do jutra (ale jutro już nie) - lepsze efekty będą na zakręcie



dwa lata temu padało i było extra-sam się zastanawiam do tej pory jakim prawem te samochody zachowywały przyczepność na zakrętach

Cytat:
2005-07-22 17:50:18, Nomad pisze:
Daniel - rezerwuję jedno miejsce



no nie wiem,jeszcze się zastanowię
  
 
Dobra to gdzie sie spotykamy na miejscu?
Takze sie wybieram

Pozdr
Adamus
  
 
na miejscu to się chyba spotkamy przy polonezach-tak chyba będzie najłatwiej

nie zapomnijcie dobrzy ludzie o sprzęcie dokumentującym!