Orla bryka - jest dawca - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
25mm - WOW! Będzie trzec Nie wiem czy nawet zagięcie rantów Ci pomoże... Chyba, że nie wozisz nikogo z tyłu...
  
 
ja u siebie z tylu mam 30mm

bedzie ladnie tylko z przodu nie obejdzie sie bez rozciagania (nawet przy 15" et-35) ale bedzie dobrze
  
 
To w takim razie już nie wiem jak to jest, ja do siebie załozyłem mikro dystanse bo aż 5mm i jak z tyłu siadą 3 osoby to na zakretach trze... Oponka to 205/50/15
  
 
He będą nowe fele 15" Et 37 z oponami 175/55 bo co by innego dać do 1,3. Dziś jadę też oglądać 1,8 16v jako dawce, zobacze co z tego wyjdzie.

A na aucie dystanse dają taki efekt
przed
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
po
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
SWAP na 1.8 to nie za dobry pomysł... Napisze pewnie jak większość ludzi z tego forum - jak już SWAP, to na 2.0 od RS'a...
  
 
Cytat:
2007-04-09 08:28:56, MaRio-sKaTe pisze:
SWAP na 1.8 to nie za dobry pomysł... Napisze pewnie jak większość ludzi z tego forum - jak już SWAP, to na 2.0 od RS'a...



Wiem, że nie za dobry ale daj mi RS'a za 1200zł całego
  
 
Cytat:
2007-04-09 08:28:56, MaRio-sKaTe pisze:
SWAP na 1.8 to nie za dobry pomysł... Napisze pewnie jak większość ludzi z tego forum - jak już SWAP, to na 2.0 od RS'a...


a tam gadanie ze jak juz to tylko rs ale jak pisał orzeł znajdz rsa na dawce za przyzwoita kasę,powiem Ci ze szukałem i nie jest kolorowo i jesli nie ma tego co sie chce to 1,8 jest jakąs alternatywa do 2,0, i jesli trafi np tak jak ja xra to naprawde jest z czego się cieszyc
  
 
Dziś wieczorem jade po dawce, co prawda jest to tylko 1,8 16v 105 km, ale lepszy rydz jak nic. W związku z tym będzie trochę bajerów do sprzedania do mk5 5d.