Orla bryka - jest dawca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, foto zostały umieszczone też w profilu, aktualne fotki. Autko widać jeszcze, że przeszło troche (wypadek) wyjeżdzam teraz, gdy wróce będzie nowa maseczka, tylni zderzak pod kolor z dokladką i jak sie uda felunie hihi poza tym będą zmiany mechaniczne nowe np." sprzęgło.







pozdro 4 @ll


[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-03-07 21:56:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-03-24 19:43:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-03-29 21:31:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-04-06 22:04:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-04-13 18:11:49 ]
  
 
Nioo bardzo fajny furaczek i w super kolorku. Porobisz sobie te drobne zaprawki, kupisz aluski i będzie bardzo fajny essik.
  
 
No, no niezłe cacko... podobają mi się MK V w takim malowaniu. Jak Go wygłaskasz będzie sooooper?

Ps Jak pozbyłeś się znaczka z przedniej atrapy? A tę szczelinę po ozdobnym pasku na przednim zderzaku zakleiłeś, czy to może taka wersja? Pytam się bo faniarsko się to komponuje
Przy tym kolorze fajnie wyglądałyby kierunki po bokach, ale to jest tylko sugestia
  
 
Grill przerabiałem sam - usuwałem znaczek, zderzak robiłem teraz bo i tak był do malowania, jest jeszcze troszke dłuższy niż seryjny bo z mojego po wypadku mało zostało więc go troszke wykorzystałem do nowego
a co do kierunków sie zobaczy napewno nie będzie tych znaczków bedzie albo gładko albo kierunki, mam też jeszcze inna opcje
  
 
hehe maskę masz tak samo prawie uszkodzoną jak moja
  
 
modernizacje planujesz tak jak ja zrobilem. wszstko pod kolor, ja usunelem znaczki po bokach bo po co komu i zadnych kierunkow nie wstawilem. tylko jeszce mysle nad usunieciem listew z boków.
tez mi sa zbedne.
no i te modyfikacje inne to bys sie mogl troszke rozpisac bo ja juz zaczynam narazie male kosmetyczne ale z dnia na dzien mam wiecej pomyslow np lampy tył w kolor nadwozia
pozdrawiam
moje foty ;













  
 
Witam, dawno nie wstawiałem fotek mojego autka. Wiele się zmieniło, maska, fele, zderzak tył cosworth, tłumik remus, grill, przód dokładka rs oraz wiele w najbliższej przyszłości się zmieni Zapraszam do oglądania i komentowania.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

pozdrawiam
Orzel
  
 
samochodzik ladny
mam tylko jedno pytanie: DLACZEGO takie malutkie zdjecia...
napisz tez co w srodku i pod maska
  
 
Pod maską yyyy 1,3 do wiosny, a w środku to co było - kiera Raid, gałka Momo, zegary rs2000 i audio Zdjęcia później dam większe bo jadę teraz siostrę uczyć jeździć
  
 
zderzak od Cossiego to fajna sprawa... wygląda świetnie

daj jakieś duuuże foty co by można było się lepiej przyjrzeć


[ wiadomość edytowana przez: kauczuk-krk dnia 2006-11-12 15:19:10 ]
  
 
ładnie.

będziesz robił coś z przednim zderzakiem?
  
 
Tak będzie przedni zderzak zespolony z dokładką, lub będe kupywał od rs'a.










[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2006-11-12 16:33:45 ]
  
 
No Orzeł nie te auto co wcześniej ;d jeszcze gleba zderzak Rs i ciemne szybki ogólnie klasa koń aaa co do tego zderzaka podejdzie ci bardziej moj


[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2006-11-16 07:11:56 ]
  
 
Ale tylny zderzak jakiś taki za bardzo obły i w moim odczuciu nie pasuje. Poza tym - miód z boczkiem
  
 
Do tylniego zderzka jeszcze będzie dół "bociana" z coswortha. W tedy będzie bardziej pasować. Poza tym jest to orginalny zderzka z coswortha, nie moja wina, że takie obłe robili Mi się podoba
  
 
seryjnie przeciez zderzak od cosjego jest szerszy ... skracałeś czy co ?
  
 
Ok bardzo ładny delikatny, jedynie co bym zmienił to tłumiczek na rorke pojedyncza ale rasowa
  
 
Cytat:
2006-11-16 21:46:38, SAVO pisze:
seryjnie przeciez zderzak od cosjego jest szerszy ... skracałeś czy co ?



nic nie skracałem to jest 100% oryginał zderzak + belka, w pytaniach jest mój wątek o tym zderzaku, tam mam foto i napisane co i jak, aby wstawić ten zderzak.

Co do tłumika, to jest na szybko zrobione bo seryjny nie pasował, a miałem remusa w domu, lecz i tak będzie inny
  
 
bardzo ładnie i ze sznytem.
ale widzę jakieś tęsknoty może podświadome, wlot jak by saab,
tył jak by avenssis, a gdzie essi ?
tak jak na stronie FK PL jakieś to subarowe
może dlatego.... żem nowy.....pozdro wszystkim
  
 
ośrupany taki jakiś, mi tam coś ni eteges jakby bity czy coś