Orla bryka - jest dawca - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-11-17 10:44:15, RemikGT pisze:
ośrupany taki jakiś, mi tam coś ni eteges jakby bity czy coś



Bity był rok temu
  
 
Przeglądałem eaby i znalazłem to czego szukam do mojego auta Morette MKV, ale ból taki, że aukcja była miesiąc temu a poza tym cena
  
 
tylne lampy sciemniłes folijka czy sprayem??
  
 
Cytat:
2006-11-21 21:18:14, MRWTDi pisze:
tylne lampy sciemniłes folijka czy sprayem??



FOLIĄ
  
 
autko piekne aż miło popatrzeć ogólnie wszystko zrobione ze smakiem i we własciwym kierunku, mo może mi tylko ten tylni zderzak nie leży bo nie gustuje w takich ale to przecież twoje auto więc ogólnie jestem na bardzo tak
  
 
Dzisiejsza pogoda natchnęła mnie na zmiany, miałem do pomalowanie zderzak przedni, więc się za niego wziąłem. Okazało się, po zimie dokładka też wymagała regeneracji.

W zderzaku wyciąłem tą kratkę poniżej belki wyszpachlowałem wszystko tak, aby było cacy. Na gotowo będzie jeszcze siatka alu.
Koło sobotę będą foto jak wygląda zderzak, więc się pochwalę.
Co o tym sądzicie?

W wiosennych zmianach mam jeszcze ochotę na progi od mk6 i nowy spojler na klapie – od coswortha tak, aby pasował do zderzaka, oczywiście sam dół bez bociana. Nie wspomnę o szybkach na czarno. Ale to wszystko i jeszcze parę pomysłów zostawiam na kwiecień, maj.
  
 
Cytat:
2007-03-07 22:03:26, 0rzeL pisze:
nowy spojler na klapie – od coswortha tak, aby pasował do zderzaka



I to jest to czego bardzo brakuje patrzac na tyl.

Szyb nie przyciemnialbym - czarny essik ma swoj urok bez tego.
  
 
Progi chcesz od MK6 od RSa?? Takie łezki?? Moim zdaniem do Cosworthowego zderzaka nie pasują... :/
  
 
a teraz z jakiego typu masz progi?
  
 
Cytat:
2007-03-07 23:18:33, kauczuk-krk pisze:
Progi chcesz od MK6 od RSa?? Takie łezki?? Moim zdaniem do Cosworthowego zderzaka nie pasują... :/



Moim zdaniem będą pasowły do tylniego zderzaka i do przedniej dokładki, oba mają takie prztłoczenia na dole, więc będzie fajnie się to komponowało.

Cytat:
2007-03-08 14:40:54, -Remik- pisze:
a teraz z jakiego typu masz progi?



Teraz nie mam progów
  
 
Szczerze,to nie lubie laminatow,ale zalozylbym cos na rs line jak mial mag ,ale takie jeszcze bardziej wybrzuszone - jak najbardziej podobne do cosworthowych
  
 
Zderza i dokładka siedzą na aucie, więc jak pisałem foto.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
napisal bym ze...gleba ale nie mam prawa bo sam offroad'a posiadam
  
 
Cytat:
2007-03-11 13:47:48, BUGZ pisze:
napisal bym ze...gleba ale nie mam prawa bo sam offroad'a posiadam



Jeśli dojdzie do swap'a to będzie gleba i większe koła
  
 
W przednim zderzaku zamontowałem halogeny soczewkowe Hella, widoczność poprawiła się 100% jazda nocą to czysta przyjemność. Poza tym dodają uroku przedniemu zderzakowi Efekt ponieżej

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
2007-03-24 20:04:53, 0rzeL pisze:
widoczność poprawiła się 100% jazda nocą to czysta przyjemność.



Jak Cię spotkam w nocy na drodze z włączonymi halogenami to...


A same halogeny spoko
  
 
oj kolego na moja poblazliwosc tez nei licz jezeli w nocy jezdzisz na przeciwgielnych........ coraz bardziej zastanawiam sie nad zamontowaniem ksenonu rowniez na dlugie -to by byl ubaw
  
 
Na przeciwmgielnych jeżdżę tylko i wyłącznie poza miastem kiedy droga jest pusta i nikt nie jedzie z naprzeciwka tak, że spoko
  
 
Cytat:
2007-03-25 09:13:25, 0rzeL pisze:
Na przeciwmgielnych jeżdżę tylko i wyłącznie poza miastem kiedy droga jest pusta i nikt nie jedzie z naprzeciwka tak, że spoko


ja poprostu wlaczam dlugie ;]
ale efekt spoko
  
 
zdjęcia są tak małe, że właściwie to nic nie widać oprócz błysku światła... A masz kontrolkę włączonych halogenów?