Prospekty, foldery, fotki, publikacje związane z FSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na pewno wielu z nas, ma w u siebie różne prospekty, foldery o FSO. Ceny tych na Allegro są coraz wyższe. Można jednak wspólnie uzbierać, mysle całosc materiałów jakie FSO i dealerzy wydali , a skany ich w dobrej jakosci tu podwiesic.
Ja ze swej strony obiecuje podesłac kilka dosyc ciekawych z lat 80- tych, jak tylko naprawie skaner.
Tu jest zajawka tych materiałów ( niestety w kiepskiej jakosci).PROSPEKTY,


[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-12-24 16:14:19 ]

[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2006-01-26 20:12:32 ]
  
 
Temat pewnie był już poruszany x razy, ja osobiście szukam tego prospektu w całości, może ktoś ma...

  
 
Cytat:
2005-08-07 10:15:47, c330m pisze:
Temat pewnie był już poruszany x razy, ja osobiście szukam tego prospektu w całości, może ktoś ma...


ma
  
 
Mnie też by się takie cuś przydało Jak byłem mały ojciec mi tego znosił w kilogramach, ale wiecie - człowiek mały, nie doceniał wtedy takich rzeczy, nie to co teraz
  
 
Bardzo chętnie bym obejrzał parę prospektów. Najlepiej wszystkie. Tutaj coś z mojej kolekcji:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Cytat:
2005-08-07 00:19:11, goldrs pisze:
Napewno wielu z nas, ma w u siebie różne prospekty, foldery o FSO. Ceny tych na Allegro zą coraz wyższe. Mżna jednak wspólnie uzbierać, mysle całosc materiałów jakie FSO i dealerzy wydali , a skany ich w dobrej jakosci tu podwiesic. Ja ze swej strony obiecuje podesłac kilka dosyc ciekawych z lat 80- tych, jak tylko naprawie skaner. Tu jest zajawka tych materiałów ( niestety w kiepskiej jakosci).PROSPEKTY, [ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-07 00:36:33 ]



Witam, temat juz od jakiegoś czasu jest wałkowany...
Pierwsza partia materiałow z mojej kolekcji została przesłana do GDA i czeka na "zawieszenie" na stronie...
Jako pierwsze będa prospekty:
Warszawa M20 z 1955, Syrena z około 1958/1959, DF 125p z 1967 i Polonez z 1978. Kloejne modele i wersje będa ukazywały się chronologicznie - cierpliwosci. Będzie np. Polonez 3D, Warszawa Taxi, Syrena R20, DF Monte Carlo i Acropolis, Polonezy Limitówki itp.....
  
 
no to fajnie ze ktos wpadl na pomysl z tymi prospektami to moze sie powymieniamy na jakies;
ja na ten przyklad dajmy na to chetnie oddam prosze ja was ten z pomaranczowym 84 i 125p Monte Carlo (pierwszy w moim profilu) oraz inne za stare PNy do 83
chetnie bym zobaczyl prospekcik PNa z bezowa deska
  
 
Czy ma ktoś może prospekt poloneza Caro i Atu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Ja postaram się wrzucić Plusy i Kombi, ale dopiero za tydzień-jak wróce z wakacji.
  
 
Cytat:
2005-08-07 13:42:51, MolibdenFSO pisze:
Czy ma ktoś może prospekt poloneza Caro i Atu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Ja postaram się wrzucić Plusy i Kombi, ale dopiero za tydzień-jak wróce z wakacji.


Może raczej wszystko po kolei - pierw borewicze MR 85/86/89 caro i plusy na końcu..
  
 
Cytat:
2005-08-07 13:42:51, MolibdenFSO pisze:
Czy ma ktoś może prospekt poloneza Caro i Atu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Ja postaram się wrzucić Plusy i Kombi, ale dopiero za tydzień-jak wróce z wakacji.


Bedzie wszystko....
  
 
mam tez dla amatorow caro wydanie specjalne prospektowe "auto techniki motoryzacyjnej" z 93/94r na okolicznosc prezentacji w poznaniu nowego modelu PNa m.in 1.4 ,1.9,wtryski, oriciari, trucki cargo prototypy wszystko; 24 str b.ladnie wydane
tez sie wymienie za jakies starsze
  
 
A u mnie leży bardzo eleganckie wydanie dotyczące produktów caro, cargo, truck, prototypowego sedana (ten z tylnymi lampami od caro), do tego info o wersjach kolorystycznych, materiałach obiciowych, rodzajach felg, typach siedzeń. Jak sięuda to zeskanować to wrzucę do GDA
  
 
skan angielskiego prospektu Poloneza
  
 
Cytat:
2005-08-07 13:42:51, MolibdenFSO pisze:
Czy ma ktoś może prospekt poloneza Caro i Atu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Ja postaram się wrzucić Plusy i Kombi, ale dopiero za tydzień-jak wróce z wakacji.


skany w b. dobrej jakosci będą pózniej, a teraz to:





I jeszcze jedno,nie chwalcie się co kto ma , tylko skanować i podwieszac tutaj . Ja mam sporo tego typu rzeczy ale solidarnie niech wszyscy udostępnią swoje zasoby





[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-07 18:13:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-07 23:02:17 ]
  
 



[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-08 02:16:40 ]
  
 
Cytat:
2005-08-07 18:02:04, goldrs pisze:
skany w b. dobrej jakosci będą pózniej, a teraz to: I jeszcze jedno,nie chwalcie się co kto ma , tylko skanować i podwieszac tutaj . Ja mam sporo tego typu rzeczy ale solidarnie niech wszyscy udostępnią swoje zasoby [ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-07 18:13:13 ] [ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-07 23:02:17 ]


mam taki prospekt i jeszcze z tej samej serii z takim bordowym Caro poza tym kilka od trucków i od plusów ostatnie jakie wyszły bodaj w 2000 czy 2001 roku .. tylko, że nie mam jak wrzucić :/
  
 
Artykuł z "Kalejdoskopu"
  
 
Cytat:
2005-08-07 00:19:11, goldrs pisze:
Napewno wielu z nas, ma w u siebie różne prospekty...


Oto moje (nie wiem tylko jak przy skanowaniu obrócić obraz, żeby nie zwiększać "pojemności" pliku - więc proszę sobie obrócić monitor ):

Chyba najstarszy dotyczący Polskiego Fiata 125p
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Tu dość młody Pick-up
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Warszawianka sedan
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

I raz jeszcze (przy samochodzie stoi całkiem ładna pani - ech, te lata 60-te )
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Myślę, że się kwalifikuje jako produkt zakładu należącego do FSO
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
1985r
  
 
2000r

Jak macie jakies skany, i nie wiecie co z tym zrobic, podsyłajcie na polonezfso@op.pl. Umieszcze to tutaj


[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-10 19:28:42 ]