Prospekty, foldery, fotki, publikacje związane z FSO - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-09-17 23:01:08, GUCZII pisze:
wycinek z AŚ


o moje zdęcie, kiedy to było......
  
 
Witam mam takie dokumenty;





Gdyby ktoś chciał się zamienić za podobne o tej samej tematyce to proszę o kontakt
  
 
"charakteristics"
  
 
Posiada ktoś moze jakieś gazetki firmowe FSO - Kalejdoskop?
  
 
Jakieś posiada, ale nie odda.
  
 
Witam posiadam kilka prospektów samochodu marki Polonez (język Fiński)
Byłbym w stanie zamienić je na równie mało znane prospekty, reklamy ale z Polskim Fiatem 125p w wersjach specjalnych czyli AC/MC oraz Sport, tak więc gdyby ktoś miał coś ciekawego przykładowo w dwóch egzemplarzach i byłby w stanie się zamieniać to proszę pisać...

1


2


3



[ wiadomość edytowana przez: pb125p dnia 2012-12-02 11:20:12 ]
  
 
Z okazji ostatniego jubileuszu 45 lat od powstania pierwszego 125p udałem sie do kiosku oraz empiku aby znaleść jakieś informacje prasowe - miałem szczęście Auto Świat wydał super katalog z klasykami; opis min; 126p, 125p, Poloneza (replika wersji 2000) i wiele innych





(sory za jakość fotek, nie jestem fotografem)
  
 
Cytat:
2012-12-02 11:36:55, pb125p pisze:
Z okazji ostatniego jubileuszu 45 lat od powstania pierwszego 125p udałem sie do kiosku oraz empiku aby znaleść jakieś informacje prasowe - miałem szczęście Auto Świat wydał super katalog z klasykami; opis min; 126p, 125p, Poloneza (replika wersji 2000) i wiele innych (sory za jakość fotek, nie jestem fotografem)



Miałbyś możliwość zrobienia skany artykułu z poldkiem?
  
 
Szukam info n/t nazwy tej przyczepki. Widziałem jej jedno zdjęcie, jest produkcji DDR - może ktoś z was mógłby mi pomóc? Nie moge jej wygooglać, wychodzą mi jedynie normalne przyczepy kempingowe z ddr :/

  
 
Cytat:
2012-12-06 11:39:55, DoliN pisze:
Szukam info n/t nazwy tej przyczepki. Widziałem jej jedno zdjęcie, jest produkcji DDR - może ktoś z was mógłby mi pomóc? Nie moge jej wygooglać, wychodzą mi jedynie normalne przyczepy kempingowe z ddr :/


Cześć, Camptourist Klappfix CT6...
  
 
Wielkie dzięki!
  
 
Wygrzebane ze starych szpargałów


[/URL][/IMG]
  
 
Z napisem Polonez?

  
 
No co? Zawias, silnik, skrzynia, most, układ kierowniczy, płyta podłogowa - prawie wszystko na polonezie
  
 








Więcej na stronie اتفضل يا باشا الشوية دول
  
 
Też bardzo ciekawy Club FSO
  
 
Genau. Sehr interessant

MfG
Adamus
  
 
Tu też jakieś dwa słowa o FSO na stronie .hu
  
 
Auto Sukces



Auto Świat



Moje Auto


Normalnie udzieliło mi się uczucie taniości

[ wiadomość edytowana przez: GUCZII dnia 2014-05-01 01:11:58 ]
  
 
FSO Polonez - moto.pl