Prospekty, foldery, fotki, publikacje związane z FSO - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-08-07 20:32:11, goldrs pisze:
[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-08 02:16:40 ]



Co to za trójramienna kierownica mozna gdzieś taką kupić?
  
 
Te kierownice to była wersja limitowana w latach 90-tych montowana w samochodach na zlecenie, miałem taką w moim SLE (miała gruby wieloklin). Oddałem ją wraz samochodem nowemu nabywcy bo nie pasowała do nowej kolumny.

Chyba Olo miał taką ale nabę zabrał do mniejszej którą nabył ode mnie.
  
 
Całkiem sympatycznaA jak ja mam rocznik 95 to jaki tam jest wieloklin cienki czy gruby?
  
 
Ja mam prospekta fiata 125p acropolis tylko, że jest to MR hmm dziwne no i jeszce jakieś 2. Jutro posaram się je wrzucić.
  
 
Cytat:
2005-08-10 20:37:14, LjGrizli pisze:
Całkiem sympatycznaA jak ja mam rocznik 95 to jaki tam jest wieloklin cienki czy gruby?



W '95r były już drobne ale bywały jeszcze grube. Mój Caro był z 12.95r. to miał już drobny ale był robiony na zlecenie to innego mieć nie mógł . Nasza nazwa była "kierownica abimex" jakość była pierwsza klasa.
  
 
Coś z mojej kolekcji:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
EDIT data wydania to 1990r.





[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-12 01:01:49 ]
  
 
dziwne, 1993 rok i jeszcze stare trucki na zdjeciach ?
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2006-08-12 22:27:28 ]
  
 
Te materiały są od kol. Stalkerxa

ten zielony Polonez to najpraawdopodobniej wersja przedprototypowa, zrobiona przez Włochów. Inny jest zderzak, halogeny , obręcze kół. IMO jest brzydsza od tej , która weszła do produkcji.
Tu cos dla Roverowców



[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-11 20:07:01 ]
  
 
Ta kierownica 3-ramienna ma taką samą średnicę jak normalna ?
Goldrs, jak możesz to zeskanuj cały prospekt z pomarańczowym borewiczem...
  
 
Cytat:
2005-08-11 19:49:03, goldrs pisze:
Te materiały są od kol. Stalkerxa (...) ten zielony Polonez to najpraawdopodobniej wersja przedprototypowa, zrobiona przez Włochów. Inny jest zderzak, halogeny , obręcze kół. IMO jest brzydsza od tej , która weszła do produkcji...


Moim zdaniem włoskie zderzaki lepiej pasowały do sylwetki Poloneza, wygląda z nimi lżej - seryjne (szczególnie tylny) wyglądają jak bryły asfaltu. Pewnie dlatego tak bardzo podobają mi się, równie płytkie jak włoskie, blaszane zderzaki z C-klasy i Trucków - ale to już takie moje zboczenie
  
 


[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-12 17:41:01 ]
  
 

Ten FSO125p pick-up ma chromowane przednie kierunki i dekle
  
 


  
 
Cytat:
2005-08-07 20:32:11, goldrs pisze:
[ wiadomość edytowana przez: goldrs dnia 2005-08-08 02:16:40 ]

ma ktos, albo widzial ktos takie bezowe fotele i boczki drzwiowe wyglada nawet ladnie ale chyba to niezwykle unikatowe
  
 
Cytat:
2005-08-14 11:56:31, cendra pisze:
ma ktos, albo widzial ktos takie bezowe fotele i boczki drzwiowe wyglada nawet ladnie ale chyba to niezwykle unikatowe


To jest skóra!!
  
 
Cytat:
2005-08-14 11:56:31, cendra pisze:
ma ktos, albo widzial ktos takie bezowe fotele i boczki drzwiowe wyglada nawet ladnie ale chyba to niezwykle unikatowe


nie tyle nawet że beżowe bo to skóra jest, i faktycznie niezwykle to unikatowe ...
  
 
  
 
jezeli to skora to juz wiadomo czemu unikatowe, bo drogie poprostu......ale na skure mi to nie wygladalo na tym prospekcie