Kurciałki nieprzemakalne - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Teraz jak w końcu jakieś konkrety są to ja też jestem za, oczywiście fotę chętnie bym zobaczył..
  
 
Ja też bym się pisał, proszę o fotke
  
 
Jak z fotkami?
  
 
Jeśli ostateczne cena pozostanie w okolicy 20 zł to też chętnie zakupię jedną
  
 
Kochani
Niestety kurtek nie będzie więc pokazywanie zdjęc nie ma sensu.
Wiem, że miałam to zrobic w poniedziałek ale niestety nasza firma została oszukana przez szwalnię i ostatnie dni spędziłam na policji i u prokuratora.

Nie wiem jak sie sprawa zakończy więc nie moge wam niczego obiecać na tą chwilę.

Aby nie zostawić tej sprawy w takim stanie znalazłam coś takiego Kurtka
  
 
tez bym sie pisal na kurtalke tylko gdzie sie zapisac
  
 
Cytat:
2006-08-15 20:00:25, szwagier78 pisze:
tez bym sie pisal na kurtalke tylko gdzie sie zapisac



przeczytaj kolego cały wątek
  
 
Widzę, że sprawa dalej nie wyjaśniona - jeśli chodzi o nadruki - jeśli tylko interesuje Was nadruk wykonany na sicie - jestem w stanie załatwić coś taniej niż normalnie w drukarniach. W poniedziałek dowiem się dokładnie o cenę wykonania 2 filmów (przód/tył bo za to będzie trzeba zapłacić firmie z zewnątrz) a co do kosztów wykonania sita i druku to kwestia dogadania się z kumplem ile za to policzy. Konkrety w poniedziałek
  
 
to ja sie dolaczam do nabycia
  
 
Cytat:
2007-01-19 15:56:57, RYBA23 pisze:
to ja sie dolaczam do nabycia



raczyles przeczytac watek ?
  
 
Hej Kainku!
Co jakiś czas ktoś się "budzi" z taką chęcią... Może by to wykorzystać i nawet na "umarłych" watkach prowadzić listę. Może się nagle okaże, że miliony klubowiczów wpiszą się na taką listę i warto będzie temat odświeżyć.

Co Ty na to?
  
 
ale najpierw trzeba znalezc wykonawce i miec jakas orientacyjna cene i ilosc od jakiej nam zrobi

a takim 'dolaczam sie do nabycia' wiele nie zdzialasz
  
 
Hmmm

Wydaje mi się, że mimo wszystko jest to działanie czegokolwiek. Nawet jeśli się nic nie zdziała. Ile polar kosztuje każdy się orientuje. Wykonawcę znaleźć też nie trudno. Tylko trzeba wiedzieć czy ktoś w ogóle się zainteresuje.

Mówię Ci - spróbujmy
  
 
Cytat:
2007-01-20 01:10:11, _unnamed pisze:
Hmmm Wydaje mi się, że mimo wszystko jest to działanie czegokolwiek. Nawet jeśli się nic nie zdziała. Ile polar kosztuje każdy się orientuje. Wykonawcę znaleźć też nie trudno. Tylko trzeba wiedzieć czy ktoś w ogóle się zainteresuje. Mówię Ci - spróbujmy



no to dzialaj
  
 

No to mając błogosławieństwo DG spróbujmy zadziałać od końca. To jest zróbmy listę zainteresowanych posiadaniem kurtawki nieprzemakalnej. Wiadomo, że wszystko zależy od tego jak to będzie wyglądało i ile kosztowało, ale wpiszmy się już teraz - Ci, którzy w ogóle by się takim tematem zainteresowali. Jak zbierze się nas lista kilku osób, można wtedy grzebnąć w necie i znaleźć ofertę spełniającą nasze wymagania. Ja więc zacznę:

1. _unnamed - 1szt.
  
 
raczej myslalem ze zaczniesz od znalezienia wykonawcy i ustalenia cen
  
 
Cytat:
2007-01-21 16:07:19, kainek pisze:
raczej myslalem ze zaczniesz od znalezienia wykonawcy i ustalenia cen


Próbowałem już szukać wykonawcy na koszulki polo, i jak dochodziło do konkretów - i ja nie wiedziałem nic za bardzo to mnie zlewali. Wolę więc wystartować już z czymś.
  
 

kurciałka nieprzemakalna jest ok jak cena będzie ok to ja też łykam
1. _unnamed - 1szt
2, lyro-1 szt.
  
 
to co z tymi kurteczkami?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
to co widac