Wolny temat - czyli pogaduchy o niczym ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wrocilem, dziekuje zastepcom za pomoc... no i za zastepstwo

a w tym watku mozna pisac OT - czyli o byle pierdołach.
  
 
A dzisiaj tak spojrzalem w kalendarz, że już powinieneś wrócić......................... no i sprawdziło się

A ja już się tak przyzwyczaiłem do (S) przy moim nicku, czułem się taki ważny
  
 
Buuu gdzie moja eska?
Adasco i jak? forum chyba dobrze utrzymane co?
  
 
Dzieki, wszyztko gra. Zastanawiam sie nad wydzieleniem osobnego watku na ogloszenia, zamiast calej kategorii - jak sadzicie?

A jesli bardzo chcecie tych eSek... no to w sumie czemu nie....
  
 
Czy ja wiem ??? Ciężko będzie coś znaleźć jak wątek się trochę rozrośnie.
  
 
Cytat:
2005-08-15 20:22:12, adasco pisze:
A jesli bardzo chcecie tych eSek... no to w sumie czemu nie....


Ja zartowalem co do tych esek, nie wiem jak looqasch Moim zdaniem nie ma tu az tak duzo roboty zeby byl wiecej niz jeden mod Przez cala twoja nie obecnosc tylko raz wykorzystalem ta "eske" Zmienilem nazwe tematu w ktoryms watku
  
 
Tak to były tylko takie małe żarty
Może jeszcze kiedyś skorzystamy. Może za rok jak wyjedziesz na kolejne wakacje
  
 
no to macie - tak na wszelki wypadek. Niedlugo zmieniam providera, wiec tez bedziecie mieli okazje sie wykazac. Moge nawet miesiac net miec tylko w pracy.
  
 
Cytat:
Śląscy policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Bytomia, który niezadowolony z własnego auta zlecił jego kradzież. Pojazd się psuł, nie spełniał także oczekiwań właściciela, dlatego miał zniknąć.
Samochód skradziono z parkingu przed giełdą samochodową w Gliwicach. Odnalazł się na lawecie w Bielsku-Białej.
Jak się okazało auto ukrywano przez kilka dni w tzw. "dziupli" na terenie Siewierza.
Przesłuchani przez policję świadkowie zeznali, że samochód nie został skradziony. Okazało się, że jego właściciel auto przekazał dobrowolnie złodziejowi by "zniknęło".
Sprytny właściciel auta nie mógło sprzedać pojazdu, ponieważ nabył je w leasingu. Jedynym sposobem na pozbycie się auta i uzyskanie ubezpieczenia była właśnie kradzież.
Zatrzymany właścieciel pojazdu odpowie prawdopodobnie za składanie fałszywych zeznań, zawiadomienie o przestępstwie, którego nie popełniono i usiłowanie oszustwa.
Skradzionym pojazdem, który tak zawiódł oczekiwania swego właściciela był produkt jednego z francuskich koncernów motoryzacyjnych.



nieoficjalnie wiadomo, ze chodzi o model 307

moze to ten:



a to normalnie megaokazja

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-10-20 15:33:09 ]
  
 
Ten jest z Katowic
  
 
chyba wykleję sobie tylnią szybe w swoim aucie, tylko mój napis będzie o wiele bardziej brutalny
  
 
Cześć Szreku przybyłem
  
 
nowy model????

  
 
no i co tam dziadu szreku powiesz ciekawego ?? dzieki za manuala ale on cały po angielsku i dla anglików no ale jak juz opłace cały shit i dojde ładu z tym szarpaniem to zaopatrze sie w knige
  
 
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDA tu u ciebie szrek jak nic :| nu da nuuuuda Nuda NUda NuDa nuDA nudA NudA NUDa nUDA NUdA essssssssssh
  
 
nabijam
klasycznie ot tak.. bah

ciekawe czy jakbym cie tu zbluzgał i od komuchow zwyzywał czy by tu jakies zycie wystapiło na tym forum... moze tu gorala przyciagnac
  
 
sie zima zaczela... Warszawe zasypuje. Jest zajebiscie slisko teraz na ulicach. A drogowcy? Po na trasie torunskiej widzialem jeden plug...
  
 
e u mnie pługi popierdalaja jak kolejka linowa w te i spowrotem w te i spowrotem trasa lbn wawa jest całkowicie czysta
  
 
własnie wyklinapowałem puga nawet jak czysty to całkiem ładnie wyglada


mam chrapke na 406 ...ale narazie mnie nie stac