Alufelgi do kombicy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szkoda tylko, ze to VT
  
 
Ja mysle ze na polskie realia 15" sa idealnym wyjsciem ... po pierwsze ze wzgledu na stan naszych drog , a po drugie na ceny opon ...( no chyba ze sie tym nie przejmujesz ). Ale mysle ze 15" i ewentualnie gleba wystarcza zeby autko nabralo bardziej rasowego wygladu Ja mam w profilu fotki swojej kombicy i juz kilka razy ludzie mysleli ze to 16"
  
 
Potwierdzam 15" na polskie dziurawe drogi to w sam raz... szkoda kasy na prostowanie felg co jedne objazd po miescie... ja mam zalozone 15" z kapciami 195/50 i jest miodzio... moglby byc ciut nizszy ale nie chce zeby byl twardszy... moje miasteczko dziurawe jak sito a studzienki glebokie

Pozdrawiam MavMkV

PS: Chyba moje fele gdzies w profilu sie przewijaja
  
 
Cytat:
2005-08-21 11:18:48, VinCe pisze:
...jak tylko wywózkę mechanikowi zrobimy



hehe
BTW:nic tylko tępą łyżką go ...
  
 
Jakoś nie potrafie sie z Wami wszystkimi do końca zgodzić. Piszecie, że 16" i więcej, to zabójstwo dla samochodu na naszych drogach i co chwilkę prostowanie felgi. Ja jeżdzę na 17" juz 1,5 roku i jakoś nie marudzę. Owszem miałem jedną wpadkę z felgą, bo ją troszkę zgiołem (rant wewnetrzny), ale to była dziura gigant i tylko przez moją głupotę w nią sie wpalantowałem. Mam porównanie, bo jeździłem najpierw na 13", później na 15" ,a teraz 17". Owszem jest twardo, ale te opowiastki o wypadaniu plomb to są mocno przesadzone. Jeżdzę przedewszystkim po Częstochowie i Wrocławiu i jakoś specjalnie nie narzekam na stan tych dróg. A z zawieszeniem też nie mam żadnych kłopotów. No i mam teraz jeszcze założone sportowe sprężyny D&W (-4cm).
  
 
Panowie i Panie, odgrzebuję kotlecika
Zbieram się powoli na zakup alusków do mojego kombi. Celuje bardziej w 16", szczerze mówiać nie wiem jak się jezdzi na takich kółkach bo jeszcze nie jeździlem. Zawias narazie teoretycznie jest -40/40. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe propozycję to słucham
  
 
Ja mam u siebie -60mm i felgi 16" 205/45, po Bydgoszczy i okolicach da rade jeździć Co prawda niekiedy max na 3cim biegu, ale można