Co o tym sadzicie??:> - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
usunąć ;p
ewentualnie pomalowac na bialo, bo bez list na bokach nie pasuje z czarnymi paskami na zderzakach
  
 
Pytlar...kuurde teraz to mnie zagłeś! hehe baaardzo mi się widzi te autko...też musze jednak zainwestować w moją essine i zrobić jej jakis lifting kombinuj tam z dokładeczką bo jestem ciekaw jak to wyjdzie...

pozdro!
  
 
Moje zdanie już znasz, z tą glebą i felami wygląda super
  
 
Cytat:
2006-03-15 23:53:28, BUGZ pisze:
wg mnie bedziesz musial ta dokladke przeciac w polowie i tak spokojnie 20 cm poszerzyc, bo inaczej efekt bedzie slaby. Poprostu ta dokladka jest za waska zeby ja tak jak jest zakladac. a swoja droga to nie podpuszczam Cie ale tak szeroko nie pojdziesz no chyba ze




a ja uważam, że BUGZ gdyby sie wzioł na serio za to co robi w wolnych chwilach to wróze ci fortune
zderzak mi kojarzy sie z avensis nowym
  
 
Zamaluj czarny pasek

Jest cool
  
 
to nie jest czarny pasek!! to jest czarna okleina na bialym pasku!! zderzak caly polakierowalem:]
  
 
najlepsze sa zmiany )

zakupiony :


zrobiony :


i prawie bez zmian ... prawie robi wielką różnicę )
  
 
sivy19wlkp jak malowałeś zderzak, że jest gładki?? jakiś specjalny podkład czy szlifowałeś zderzak przed malowaniem?
  
 
Cytat:
2006-03-19 20:05:14, pytlar pisze:
to nie jest czarny pasek!! to jest czarna okleina na bialym pasku!! zderzak caly polakierowalem:]


ufff... a wiec odklej
albo doklej po bokach, imho bedzie sie bardziej komponowac jak bedzie tak samo na calym samochodzie
  
 
pasek juz odklejony...:] jeszcze tyl zostal do zrobienia...
  
 
pytlar a ze sie tak spytam, jak tam idzie klejenie dokladki ?? bo strasznie jestem ciekaw efektow
  
 
tak idzie, ze az stoi w miejscu... ostatnio nie mialem kompletnie czasu na nic... ostatnio zajmowalem sie w wolnych chwilach progami... no i zuzylem na nie woekszosc szpachli z wloknem szklanym a nie mam kasy na nową...:/ bo trzeba pierw wtryskiwacz kupic... ehhhh... same wydatki...
  
 
male postepy...:]
  
 
efekt koncowy bedzie napewno zajefajny!!!!!!!
  
 
jak juz sie bawisz przy zderzaku to zlikwiduj ten czarny pasek
  
 
Cytat:
2006-04-05 19:51:36, dyras pisze:
jak juz sie bawisz przy zderzaku to zlikwiduj ten czarny pasek



ten czarny pasek to trzeba bedzie zamalowac, bo to taka czarna guma naciagnieta na chromowana listwe!!
  
 
Cytat:
2006-04-05 19:52:47, pytlar pisze:
ten czarny pasek to trzeba bedzie zamalowac, bo to taka czarna guma naciagnieta na chromowana listwe!!



a jakby ja usunac pasek i zaszpachlowac, zazywicowac i zrobic caly zderzak na gladko

ps. fajny projekt, powodzenia w realizacji, czekam na kolejne fotki
  
 

mowta co chceta!! mi sie podoba!! a jak komus sie nie podoba to jego problem!!
tylko ta dziura na tlumik dziwnie wyglada, ale jak sie uda to moze zmienie tlumik i wtedy i tak bedzie trzeba rozwiercac!!
  
 

  
 
Ogólnie auto bardzo fajnie ale ta dokladka nie podoba mi sie .