Co o tym sadzicie??:> - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-04-06 11:31:49, Slowik pisze:
Ogólnie auto bardzo fajnie ale ta dokladka nie podoba mi sie .



to juz twoj problem za taka cene nic lepszego nie dorwiesz!!
no i mam przynajmniej sadysfakcje,ze nikt wiecej na swiecie nie ma takiego zderzaka jak moj!! no i jaka zadysfakcja jest zrobic cos z niczego!!
  
 
Nie no jasne pytlar,wszystko super,ale czy to ze zrobiłeś to za małą kase oznacza ze musi mi się to podobac?
Nie widzi mi się to i tyle,nie pasuje do całej koncepcji auta i juz.
  
 
Cytat:
2006-04-06 11:41:42, Slowik pisze:
Nie no jasne pytlar,wszystko super,ale czy to ze zrobiłeś to za małą kase oznacza ze musi mi się to podobac? Nie widzi mi się to i tyle,nie pasuje do całej koncepcji auta i juz.



bo jeszcze nie ma skrzydla!! a do tego spojlera co bedzie na klapie to bedzie pasowal!!
nie musi sie podobac, ale ja wole zrobic cos sam niz kupic gotowca z wlokna szklanego, ktore peknie przy pierwszym spotkaniu z czyms twardym, za 300-400zl i pozniej pajacowac i chwalic sie co to ja nie zrobilem!!;]
  
 
A mi tm się dokładka podoba ale:
-progi nie pasują
-przydałaby się gleba
Poza tym to całkiem całkiem to wygląda
  
 
Cytat:
2006-04-06 12:24:08, kozik pisze:
A mi tm się dokładka podoba ale: -progi nie pasują -przydałaby się gleba Poza tym to całkiem całkiem to wygląda



tez uwazam ze teraz mi progi nie pasuja!! a gleba jest w planach!! i niestety pewnie narazie pozostanie na planach, bo gleba sama z siebie sie nie zrobi... a kasiory brak...
  
 
Zwykłe progi RS/XR MKV powinny być OK.
  
 
Cytat:
2006-04-06 22:17:40, Wojo pisze:
Zwykłe progi RS/XR MKV powinny być OK.



juz za pozno...;] te co mam są donitowane i doszpachlowane do nadwozia!!;] wiec są prawie na stale!!
  
 
Cytat:
2006-04-06 22:19:10, pytlar pisze:
juz za pozno...;] te co mam są donitowane i doszpachlowane do nadwozia!!;] wiec są prawie na stale!!



Jakbys mial problemy z odlaczeniem ich to daj znac.. Napeno ktos Ci pomoze... Jak nie mlotkiem to czyms innym..
  
 
Cytat:
2006-04-06 22:33:19, open pisze:
Jakbys mial problemy z odlaczeniem ich to daj znac.. Napeno ktos Ci pomoze... Jak nie mlotkiem to czyms innym..



nawet mlotkiem bedzie ciezko!!;]
wlokno szklane odziwo twarde jak cholera!! az sam sie zdziwilem jakie to cholerstwo wytrzymale!!
  
 
a gdzie ten spojler co ci kiedys sprzedalem ? ;p
  
 
a ten spojler co mi sprzedales to do tej pory sie mecze go pokleic porzadnie!! bo caly popekal!! ale juz pozostalo go tylko poszlifowac i pomalowac;]]]
  
 
mi tez troche pekal na laczeniu ale nie przeszkadzalo mi to az tak Z tamtym lepiej wyglada, jeszcze jak bys zalozyl jakies 17 stki ladne i go ognizyl to juz by calkiem miodzio bylo
  
 
obie nie, bo na czarnym tego nie bylo widac!! ale jak go maznelem na bialo to widac czarne szczeliny!! felgi i tak zmienilem (to jest 1.6 wiec i tak oslabl na tych 15...) a gleba very soon...
  
 
ja te moje 17 stki z 2.0 sciagnalem i zalozylem do diesla 1,8 jezdzilem tak kilka miesiecy ze skrzyzowania ruszyc auto nie mialo sily tak jak RS ... no ale wiadomo 150 a 75 koni to spora roznica. Mimo to ze masz 1,6 alusy i tak bym zalozyl wieksze
  
 
ale ty nie widziales, jakie u mnie w miescie są dziury!! wogole nie mialem kasy na wieksze!! a i opony drozsze... iweksze spalanie.... e tam!! 15 to takie optimum miedzy wygladem a komfortem!!;] bedzie gleba - bedzie ladniej!!
a i zalozylem dzisiaj tą dolnączesc od skrzydla zamiast tego spojlerka co jest na zdjeciach i akutko o wiele lepiej wyglada!! jutro zrobie fotke!!
  
 
gleba rzeczywiscie troche by sie przydala.. ale zderzaczek wyszedl calkiem spoko, po bokach rzeczywiscie sie troche rozciągneło, troche widac laczenie, ale to pewnie wina samego podkladu...
ale tak czy siak lepiej niz wczensiej, i najwazniesze ze wlascicle zadowolony :]
  
 
no i spojlerek narazie zmieniony:

bedzie pinknie!!;]
  
 
no teraz znacznie lepiej sie komponuje
  
 
Pytlar, szalejesz

Jest znacznie better Teraz pasi
  
 
ooo do tego spoilerka pasuje jak ta lala:] czekam az zderzaczek bedzie ladnie polakierowany, bo nie wiem czemu ale wydaje mi sie po prawej stronie (pasazera) dokladka jest jakby nizej... :/