Co o tym sadzicie??:> - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko: jak zdjac te znaczki z tylnej klapy?? podgrzac je i podwazyc?? czy odciac??
  
 
a moze felasie na bialo maznąć??:>


i dalej nikt nie wie jak sie pozbyc znaczkow z klapy
  
 
tak jak sobie napisałeś..podgrzej to i delikatnie ściągaj..póżniej klej benzyna ekstrakcyją i pasta tempo dla wyrównania kolorów....
  
 
no i brak oznaczen dzisiaj stal sie rzedczywistoscią efekt nafet zajefajny i sprawa bardzo prosta sie okazala
  
 
Opisz pokrótce,jak to pozbyłeś się tych oznaczeń.
  
 
no wiec...
wstawilem autko do garazu no i umylem miejsca gdzie byly te oznaczenia nastepnie suszarke mamusi i grzanie na maxa po czym delikatnie jakims malym srubokretem podwazalem i odrywalem! zlazi bez problemu!! sa przyklejone jakby na jakas taką pianke!! to co zostalo pianki potraktowalem rozpuszczalnikiem i scieralem szmatką mozna odrywac po koleji ale dlugo zchodzi i zawsze cos zostanie:/ na koniec znowu szmatka i rozpuiszczalnik zeby zmyc resztki kleju na pewno lepsza i zdrowsza dla lakieru byla by benzyna ekstrakcyjna ale ja takowej nie posiadalem:]
odziwo nawet nie ma na lakierze za bardzo sladow po tych znaczkach!! e efekt naprawde fajny
  
 
ladny zderzak i lampy??
  
 
a moze skrzydelko??
  
 
Ze skrzydełkiem najlepiej

A w jakim programku robisz autko?
Bo też bym trochę poprzerabiał...............
  
 
Co byś tam ni wykminił ,najważniejsze żeby się to tobie podobało a reszta to.......
  
 
programik to jakis PhotoImpression 2000. Dostalem go razem z aparatem cyfrowym
ze skrzydelkiem tez mi sie najbardziej podoba... tylko funduszy brak nawet na dokladke do zderzaka no i niedlugo sie (moze) zaczna studia wiec wogole nie bede mial nawet czasu....
  
 
Taki tyl jak ze skrzydlem biale fele i przod od cossiego-najladniejszy essi w klubie
  
 
zaraz beda biale fele!! wedle zyczenia
a tak na serio to czym najlepiej je pomalowac?? zeby zrobic takie pod kolor nadwozia
  
 
wedle zyczenia!!

no i malą glebe mi sie udalo zrobic normalnie miodzio!!
  
 
Ja bym jeszcze rejestracje przeniosl na zderzak a klape wyrownal :]
  
 
a ja bym jednak zmienił fegli na większe i o innym wzorze
  
 
Cytat:
2005-08-30 01:12:32, Dimitry pisze:
Ja bym jeszcze rejestracje przeniosl na zderzak a klape wyrownal :]



nie podoba mi sie za bardzo takie rozwiazanie... ale sa rozne gusty
  
 
Cytat:
2005-08-30 01:30:00, VinCe pisze:
a ja bym jednak zmienił fegli na większe i o innym wzorze



a sie czepiaja tych felg!! co poradze!! byly na miejscu z oponami do kupienia calkiem okazyjnie!! na inne nie mam kasy!!
a 15" na te drogi co mam u siebie w miescie to i tak bardzo duzo...
  
 
Cytat:
2005-08-30 09:18:01, pytlar pisze:
a sie czepiaja tych felg!! co poradze!! byly na miejscu z oponami do kupienia calkiem okazyjnie!! na inne nie mam kasy!! a 15" na te drogi co mam u siebie w miescie to i tak bardzo duzo...


bo jak juz się bawisz tym programem to wsadź inne koła a od razu zobaczysz różnice....
  
 
a moje zadanie:


jest takie auto jak ma felgi trójramienne to beznadziejnie wygląda

P.S zdjęcia z profilu mojego sa nieaktualne (nie ma stalówek)