Mój Kredens :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Zauważyłem ostatnio trend do zakładania wątków z fotkami o swoim fiaciku, wiec i ja postanowiłem założyć chociażby z tego względu że w ostatnim roku (czy nawet miesiącach zmieniłem co nie co) ale tylko we wnętrzu i pod pokrywą silnika. z zewnątrz aktualne są fotki w profilu...

Nie zostawiajcie suchej nitki: (mi się podoba)

silnik fot.1
silnik fot.2
tapicerka fot.1
tapicerka fot.2
tapicerka fot.3
tapicerka fot.4
wnętrze fot.1
wnętrze fot.2
wnętrze fot.3
wnętrze fot.4
wnętrze fot.5
wnętrze fot.6
wnętrze fot.7
  
 
Mi się podoba, ale uważam że powinieneś jeszcze coś zrobić z podsufitką !! Boczki są bardzo ładne
  
 
1) Fajnie wygląda pokrywa zaworów, tak żeby ładna chromowaną obudowę filtra do tego
2) Ja decydując się na schowek plonezowski na drzwiach dorzuciłbym też uchwyt do zamykania - jego linia fajnie by współgrała z przebiegiem granicy kolorów.
3) Można by się przyczepić do maskownicy na drzwiach - że nie okrągła
4) Czy te "parapeciki" też są obciągnięte tym materiałem?

To tyle mojej "czepliwej" oceny
Fajny pomysł z tą tapicerką
  
 
ladniutko Co to za material jest na boczkach drzwi? Skora?
Masz prawie identyczne radyjko jak ja. Essen lepsze
  
 
Cytat:
2005-08-30 16:07:12, Golden_ pisze:
1) Fajnie wygląda pokrywa zaworów, tak żeby ładna chromowaną obudowę filtra do tego 2) Ja decydując się na schowek plonezowski na drzwiach dorzuciłbym też uchwyt do zamykania - jego linia fajnie by współgrała z przebiegiem granicy kolorów. 3) Można by się przyczepić do maskownicy na drzwiach - że nie okrągła 4) Czy te "parapeciki" też są obciągnięte tym materiałem? To tyle mojej "czepliwej" oceny Fajny pomysł z tą tapicerką



parapetów nie obciągałem tym materiałem, a wiesz że to nawet dobry pomysł
  
 
a na boczkach jest materiał "skaj" matowy kupiłem u producenta w Grodzisku mazowieckim... chciał chyba ok 8zł za metr bieżący a jak patrzyłem u pośredników to najtaniej 20 zł jakbym miał tyle zapłacić to bym nie robił
  
 
Boczki wypas. Ten czarny materiał to też coś skórko podobne ? Bo zabardzo na fotkach nie widać. Czy mi sie wydaje czy kieszeń od radyjka masz w poziomie ? A jeżeli jeszcze chodzi o audio to czy przypadkiem w tym miejscu gdzie są głośniki nie ma kółka od linki od mechanizmu podnoszenia szyb ? Jakie wogóle głośniczki tam dałeś ? Co do podsufitki to ja jamoge odciebie wziąść jak byś wyrzucał . Sorka za tyle pytań ale tapicerka naprawde świetna.
Widze że nie konwencjonalnie rozwiązałeś montaż gaśnicy

[ wiadomość edytowana przez: Janek_125p dnia 2005-08-30 16:14:38 ]
  
 
tylko ta podsufitka trochę psuje klimat.
  
 
Cytat:
2005-08-30 16:11:46, Janek_125p pisze:
Boczki wypas. Ten czarny materiał to też coś skórko podobne ? B zabardzo na fotkach nie widać. Czy mi sie wydaje czy kieszeń od radyjka masz w poziomie ? A jeżeli jeszcze chodzi o audio to czy przypadkiem w tym miejscu nie ma kółka od linki od mechanizmu podnoszenia szyb ? Jakie wogóle głośniczki tam dałeś ? Co do podsufitki to ja jamoge odciebie wziąść jak byś wyrzucał . Sorka za tyle pytań ale tapicerka naprawde świetna. Widze że nie konwencjonalnie rozwiązałeś montaż gaśnicy



tak takie skóro podobne...

kieszen od radia jest w poziomie bo zachaczało o wskaźniki a własciwie ich tyły.... tam jest lekka rzeźba

kółko od szyb jest troche dalej i wyżej ale ja dałem dystanse zrobione z 3x płyta wiórowa wiec nie wadzi o nic głosnik i jest przymocowany do drzwi !!! (lepsze odbicie i bass) bo wczesniej latał z całą tapicerką... Głośniki TONSIL 13 cm moc znamionowa ok 45 W max 90W dwudrożne

podsufitka jest w lekko porwana nad uchwytem z tyłu (widać) bo musiałem dach wyklepywać...
  
 
Nie no wull wypas najbardziej to mi się podoba ta tapicerka, jest piękna! Wszystko super jednym słowem.
  
 
Cytat:
2005-08-30 16:11:46, Janek_125p pisze:
(...) Widze że nie konwencjonalnie rozwiązałeś montaż gaśnicy [ wiadomość edytowana przez: Janek_125p dnia 2005-08-30 16:14:38 ]


zapomniałem sie do tego przyczepić
  
 
Hej aj zaproponuje inną zmianę mianowicie wskazówki zegarów bym pmalował taką specjalną farbą fluo.. cośtam koloru ostra pomarańcz fajnie to wygląda i w dzień a jeszcze lepiej jak sie podświetli ja mam tak u siebie

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-08-30 16:46:33, BanditC pisze:
Hej aj zaproponuje inną zmianę mianowicie wskazówki zegarów bym pmalował taką specjalną farbą fluo.. cośtam koloru ostra pomarańcz fajnie to wygląda i w dzień a jeszcze lepiej jak sie podświetli ja mam tak u siebie pozdrawiam



pomysle nad tym

dobrze że zajrzałeś do wątku bo miałem tobie priva słać
  
 
Kiera od polda BLEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
Reszta ok
Chociaż najbardziej podobałyby mi się boczki drzwiowe zrobione dokładnie na wzór oryginalnych (tych jeszcze z listewkami) dwukolorowe
Może to dlatego, że w czerwońcu właśnie takie mam
Pozdro
  
 
Myślę, że do kompletu przydały by się kremowe pokrowce na fotele.
  
 
Cytat:
2005-08-30 18:49:20, Grzech pisze:
Myślę, że do kompletu przydały by się kremowe pokrowce na fotele.


Wg. mnie kremowe może i by pasowały aczkolwiek były by nie praktyczne – jasny kolor zaraz by był syf.

Nie podoba mi się zdecydowanie uchwyt do zamykania drzwi dobrze by pasował ten ze starszych modeli Kanta zresztą ktoś już tu to sugerował :] Nie podobają mi się również okrągłe zegary jak dla mnie fiat powinien mieć „rakietę” no, ale cóż zegary są fabryczne, więc nic nie mówię heh.
  
 
a zajrzałem oglądam wszystko co ciekawe ale z czym miałeś wpaść do mnie na priv??????????
  
 
Tapicerka super!
Jakos dziwnie znajome tarcze zegarów!!
Osłone dzwigni zmiany biegów mógłbys dac z PN-a
A dystanse na głosniki na wzór osłon z PN-a(ja tak mam,tylko fotek nie mmam barazie)
  
 
Cytat:
2005-08-30 20:43:00, BanditC pisze:
a zajrzałem oglądam wszystko co ciekawe ale z czym miałeś wpaść do mnie na priv??????????



ze zdjęciami tapicerki bo kolorystykę mamy podąbną różni się tylko dizajn
  
 
pogieło was z tymi wątkami...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."