Przprosiny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie. nie denerwujcie sie tak. wi4em ze tworzycie jakas zgrana spolecznosc ale wasze postawy wydaja mi sie troche dziwne. wiem ze to forum i kazy moze pisa co chce. ja tez napisalem co o tym mysle. nie urazajcie sie, bo naprawde ta robota kosztuje mnie duzo zachodu. to nie jest tak ze cos robi sie z dnia na dizen i po jednym telefonie. nie szanujecie miej pracy wiec jak mam byc mily?
jestem powaznym czlowiekiem i wiem po co jest regulamin!!!
jesli chcecie ciagnac dalej temat tabliczek to zalózcie go ja sie włącze w temat jesli nie to zycze powodzenia.
pozdr
  
 
przede wszystkim chodzi o to, ze forum nie jest miejscem komercyjnych anonsow bez wzgledu na to kto i co chce sprzedac.
to jest podstawa.
wyjatkiem sa unikaty po unikalnej cenie. tej zasady przestrzegamy bardzo surowo, bo w przeciwnym razie nie moglibysmy sie odnalezc w gaszczu anonsow.
mozemy sie wyzerowac od tego momentu, ale prosze, nie rob dilerki na forum. jesli masz cos ciekawego, zabawnego lub waznego do przekazania, zapraszam do udzialu na forum.
  
 
Dokladnie - wrzuc ogloszenie na gielde klubowa, trzymaj linki w podpisie, ewentulnie zamiesc link w Ciekawostkach z Allegro, ale tez nienachalnie i nie co drugi dzien. Innych form sprzedazy i oglaszania sie na forum nie tolerujemy.

Poza tym zapraszamy do udzialu w zyciu klubowym!
  
 
Cytat:
2006-02-03 14:51:29, Big-Cheese pisze:
nie urazajcie sie, bo naprawde ta robota kosztuje mnie duzo zachodu. to nie jest tak ze cos robi sie z dnia na dizen i po jednym telefonie. nie szanujecie miej pracy


Przepraszam, że się wtrącę, ale z szacunku dla pomysłu i Twojej roboty, powiem, że Kolega pierwszy wywinął focha!

Nie dla jaj siedziałem zawalając robotę zawodową i dobierałem obie fotografie tak, byś mógł Kolego mieć dobry materiał porównawczy do udoskonaleń swojego nie ma co ukrywać dobrego materiału na dzieło.

Krtyka polegająca na stwierdzeniu że jest chujowe bo tak uważam jest idiotyzmem, ale nikt tam nie krytykował Twojej roboty w ten sposób, tylko staraliśmy się pomóc Ci wyłapać rzeczy które brakują Twoim pracom do oryginału, by podnieść jego klasę...

Szkoda, że tego Kolega tego nie zauważył. To tyle co miałem do powiedzenia.
 
 
Moim skromnym zdaniem pomysl tych tabliczek jest bardzo dobry i chrzanic czy to jest zgodne z prawem czy nie, bo wieksze problemy mozna miec jak sie posciera farba i napisy np. w Poldkach Plusach albo numer bloku silnika w Fiatach z konca lat '90 Nieslusznie myslales uwazajac, ze mamy zastrzezenia do Ciebie i twojej pracy, po prostu kazdy staral sie wylapac tutaj wszystkie potencjalne niedoskonalosci, zeby umozliwic ich poprawe. Jak dla mnie jakbys je zlikwidowal i udaloby Ci sie zrobic to samo na blachach (nawet tych cienkich z drukarni offsetowych) bylbys mistrzem. A nasze forum jest goscinne, jezeli bedziesz sie wypowiadal kulturalnie i bez razacych bledow ortograficznych to kazdy z checia z Toba pogada na kazdy temat. Pozdro



[ wiadomość edytowana przez: Ambrosios dnia 2006-02-03 15:37:47 ]
  
 
dajcie link, nie wiem oco chodzi, jakie tabliczki?


[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2006-02-03 15:50:28 ]
  
 
ok, to mozna zalozyc watek zeby dyskutowac bez zadnych kwot i dilerki na temat tabliczek? bo usiluje tu kolege namowic zeby mi zrobil tabliczke do '73
  
 
Spajk chodzi o ten wątek a raczej o jego końcówkę.
Pozdrawiam.
  
 
dobra czyli sie dogadalismy
to był niepotrzebny zgrzyt!
nie czepiam sie tego że nie pasuje np czcionka czy coś innego chodzi mi ogólne przyjmowanie nowych forumowczów.
wiem ze nie ma miejsca na ogloszenia na forum tu jest mój błąd.
dobra zamknijmy ten temat i jedzmy dalej razem bo razem wiecej zdzialamy niz osobno.
co do błędów ortograficznych to zdarzają się.... ale najlepsi są ci co wystawiają aukcje i robią takie byki że głowa mała!! można sie uśmiać.
Panowie! jestem studentem zoczny i mam dość dużo czasu na zajmowanie sie motoryzacją. jest to moja praca w zasadzie. wiec jesli macie tematy typu tabliczki lub dorabianie innych rzeczy to walcie do mnie! wiem ze wiekszosc z was pracuje i nie moze sie posiwieciec.
jakkolwoiek dobrze ze sie dogadalismy.
załóżcie topic o tabliczkach i jedziemy z koksem.
bez kasy i dilerki tj mówicie!

pozdr
  
 
temat odblokowalem i oczyscilem.
z nowymi uzytkownikami forum to jest przewaznie tak, ze kolo zarzuca temat, reszta poswieca mu czas na wyjasnienie, a ten nawet nie zajrzy do odpowiedzi, albo chce inne odpowiedzi, ktorych nie ma. to sa ci, ktorych chuck norris dosiegnal kopem z polobrotu. nazywamy ich kosmitami. z czasem sam to zauwazysz.
kazdy czasem cos sprzedaje i czegos szuka, ale od tego sa inne miejsca na stronie. zapraszam do kontynuacji pogewedek o tabliczkach.
to nie jest klub internetowy. internet jest tylko srodkiem komunikacji, a cala reszte opieramy na rzeczywistych znajomosciach. mozna w ogole nie wchodzic na strone lub tez bardzo rzadko tj. ftomay czy borysek, ale podstawa jest bywanie na zlotach. sam pewnie rozumiesz dlaczego.

sdit: napisalem rzadko przez z z kropka! skanadal! przeciez rzygi pisze sie przez rz!




[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-02-04 09:21:22 ]
  
 
hehe. poczułem juz kopa od chucka!! nie chce już dostać!!! to jedziemy panowie. sądze ze mozna usunać temat przeprosiny!
a co do zlotów bardzo chętnie sie pojawie jesli takie beda w mojej okolicy.....