Moja strona www - zoltar-rally - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Nie masz nic z oczami - ja miałem ten sam problem . Nauczony życiem i kierując się logiką miałem nadzieje zobaczyć jakiś nowy (jak sama nazwa wskazuje ) news z linkiem do owej relacji. Tutaj tymczasem został odświeżony stary news . I stąd całe zamieszanie - po prostu link pod nim "czytaj więcej" (czy jak to tam idzie) w końcu się uwaktywnił . Myślę, że niedługo relacja znajdzie się w dziale "starty/osiągnięcia", chyba że ten pomyślany jest jako jakaś tabela czy cuś...
  
 
Aaaaa czajenie Cwana bestyja...Rejs a ty mi wyslales juz ten filmik ?? Bo ja ta poczte to sprawdzam raz na ruski rok Wiec daj znac jak wyslesz to dupne na shella.
  
 
Spoko, jak wyśle to dam znać . Thx.
  
 
Mi się stronka bardzo podoba. I niektóre filmiki "powróciły". Jeszcze z czasów 2 cylindrówki. Heh... Konkretnie. Oby tak dalej.
  
 
dzis doszly foty z podwojnej, kwietniowej rundy minimaxa. polecam, ponad 140 zdjec. dlubie dalej, jutro pewnie tez cos przybedzie
  
 
dzis doszly galeria z ppaik w toruniu, odpalilem ksiege gosci i randomizer fotek w prawym panelu. za pare dni next aktualizejszyn
  
 
sa juz dzialy samochod, warsztato-sklep (rekawy, tarczowki, swapy i inne) oraz kontakt

a dzis i bizer dorobil sie miejsca w "zaprzyjaznionych zalogach"
  
 
Cytat:
2005-09-24 23:13:55, ZoLt4R pisze:
sa juz dzialy samochod, warsztato-sklep (rekawy, tarczowki, swapy i inne) oraz kontakt a dzis i bizer dorobil sie miejsca w "zaprzyjaznionych zalogach"


no, panowie jestem na tej stronie, ale to mnie drogo kosztowało
ale czego sie nie robi dla rekalmy
  
 
Cytat:
2005-09-25 10:19:11, bizer_trikolor pisze:
no, panowie jestem na tej stronie, ale to mnie drogo kosztowało ale czego sie nie robi dla rekalmy



ile komandosów dałeś ?
  
 
do sciagniecia nowy film
  
 
Aż się boje zobaczyć co to będzie - większość ujęć kręcona była przy zerowej widoczności (wizjer powiedział "spierdalaj") więc kadrowane było "na wyczucie" . No ale co to dla furious kamerzysty .
Trza być furious!


Edit:
No i ściongło się. Jak sie okazuje wyczucie mam nienajgorsze . Najlepszy jest text na burakach (Sz-10 a.k.a. "jumba z trawą"): chyba jedzie najlepiej z tych samochodów wszystkich z czym nie mogłem się nie zgodzić .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2005-10-02 14:07:34 ]
  
 
Cytat:
2005-09-25 10:27:22, owz pisze:
ile komandosów dałeś ?


to nie były komandosy. za komandosa to tylko wzmianka jest mała. cennik jest wyje*** w kosmos.
  
 
nowy apdejt

kto chetny do dzialu zaprzyjaznione zalogi?
  
 
Ja chętny do działu "zespół" jako...
...qrwa, wszystkie moje funkcje sie nie zmieszczą .

Oczywiście najwięksi bohaterowie zawsze pozostają w cieniu - mało kto wie, że na Brodnicy 2005 na prologu moja skromna dupa wciśnięta była w "gorący kubełek" że tak powiem "na sztukę" . No ale sie przejechałem po niezłym odcinku - w prawdzie strasznie wolno bo kierowca bojaźliwy wyjątkowo na każdym winklu odpuszczał i nie odkręcał max na prostych ale przynajmniej sie nie musiałem stać .
  
 
jak skoncze padake to mnie tam wrzucisz
  
 
nastepny apdejcik
  
 
apdejcik
  
 
a brodnica pleśnieje... i klipa nie widac.. (wiem jestem nudny ale ktos musi stresowac i dreczyc)
  
 
brodnica - jazda samochodem jest.. tero prosimy o film pokazujacy baze rajdowom.. tzn picie itp
  
 
Cytat:
2005-11-16 10:32:02, ZoLt4R pisze:
apdejcik


A gdzie ta strona, o której w tym wątku mowa, bo coś nie moge znaleźć linka?


Cytat:
2005-11-18 17:00:00, cypherius pisze:
brodnica - jazda samochodem jest.. tero prosimy o film pokazujacy baze rajdowom.. tzn picie itp


To chyba mówisz o bazie kibiców bo u nas w strefie serwisowej to było w nocy cięcie, gięcie i spawanie i ogólnie drutowanie .