Moja strona www - zoltar-rally - Strona 51

  szukane wyrażenia:   audi
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zoltar juz nie ma malucha , ma go ktos inny i go konczy
  
 
Cytat:
2008-01-07 13:18:59, mateuszc pisze:
zoltar juz nie ma malucha , ma go ktos inny i go konczy



napisz cos wiecej, ja podejzewam kto , ale co z Zlotarem?, nieloguje sie na forum nic nie pisze sluch po nim zaginol
  
 
Łeee, a ja już myślałem, że coś się dzieje w temacie...
Ja też podejrzewam kto ma padake ale coś się nie odzywa on na priv
  
 
Cytat:
2008-01-07 13:58:46, Race_D pisze:
Łeee, a ja już myślałem, że coś się dzieje w temacie... Ja też podejrzewam kto ma padake ale coś się nie odzywa on na priv



a co z zoltarem, zyje?
  
 
Cytat:
2008-01-07 14:02:35, Gonzo_BB pisze:
a co z zoltarem, zyje?



Żyje, żyje. Dorobił się żony nawet skubaniec. Pomyka pomarańczowym Punto II HGT na 17stkach i prowadzi warsztat samochodowy w którym zresztą też się udzielam na 2gi etat.
  
 
zolty ma nowego wlasciciela ale narazie nic sie z nim nie dzieje i zapewne jeszcze troche sie nie podzieje

-----------------
W aucie rajdowym przemierzam trasę,
Czuję jak pęd już w fotel mnie wbił,
I tylko tego się boję czasem,
że silnikowi nie starczy sił.
  
 
kurcze to ze ma nowego to wiemy, ale KOGO
  
 


a z silnikiem co?, razem z buda do jednej osoby pojechał?
  
 
silnik poszedl do "ludzi" juz oooohhhoooohhh...dawno temu...juz chyba nawet zmienil drugi raz wlasciciela...byl nawet hamowany...
z tego co pamietam to po strojeniu wyskoczylo jakies 140KM
a zoltarek tego nie uswiadczyl

a buda z tego co wiem poszla niedawno...ale to juz niech sie wlasciciel nowego centrala sam ujawni
  
 
silnik zostal skonczony przelatal (130KM i 174Nm)8tys km w budzie CC a nastepnym jego wlascicielem bede Ja (bede bo jeszcze go nie splacilem do konca)

-----------------
W aucie rajdowym przemierzam trasę,
Czuję jak pęd już w fotel mnie wbił,
I tylko tego się boję czasem,
że silnikowi nie starczy sił.
  
 
Cytat:
2008-01-08 16:39:32, spruchberyl pisze:
silnik zostal skonczony przelatal (130KM i 174Nm)8tys km w budzie CC a nastepnym jego wlascicielem bede Ja (bede bo jeszcze go nie splacilem do konca)



a to cos mala moc jak na te silniki

czym on jest strojony?
  
 
No to ladnie ze ten projekt zostanie wskrzeszony

[ wiadomość edytowana przez: cichy_b0b dnia 2008-01-08 16:46:08 ]
  
 
Cytat:
2008-01-08 16:45:23, cichy_b0b pisze:
No to ladnie ze ten projekt zostanie wskrzeszony [ wiadomość edytowana przez: cichy_b0b dnia 2008-01-08 16:46:08 ]



i co sie chwalisz


p.s. ja tez wiem

edit:



[ wiadomość edytowana przez: Gonzo_BB dnia 2008-01-08 16:47:38 ]
  
 
SMT6

-----------------
W aucie rajdowym przemierzam trasę,
Czuję jak pęd już w fotel mnie wbił,
I tylko tego się boję czasem,
że silnikowi nie starczy sił.
  
 
a że tak spytam z innej beczki trochę, o co chodzi z tym Zolt4rem? bo już w paru tematach się doczytałem ze bywał yebany za coś...
  
 
Hehe, tak mi sie przypomniało.. co sie w ogóle stało z tym niedokonczonym projektem zoltara? pociente to to na żyletki?
  
 
No wszyscy mowia ze ma nowego wlasciciela, wszyscy wiedza kto nim jest, ale nikt przed nim samym sie nie pochwali I w sumie racja
  
 
juz nie zoltar-rally

http://www.ital-performance.pl/
  
 
jezu jak nie raz przeglądam fora motoryzacyjne i widze tematy zoltara to mnie krew zalewa. Teraz wielki madafaka tuner a kiedys to chuj potrafil tylko zbieral od ludzi wiadomosci i potem przedstawial jako swoje. Z reszta znajac zycie wiele sie pod tym wzgledem nie zmienilo.
  
 
Cytat:
2008-12-14 17:11:11, kabul pisze:
jezu jak nie raz przeglądam fora motoryzacyjne i widze tematy zoltara to mnie krew zalewa. Teraz wielki madafaka tuner a kiedys to chuj potrafil tylko zbieral od ludzi wiadomosci i potem przedstawial jako swoje. Z reszta znajac zycie wiele sie pod tym wzgledem nie zmienilo.


Jeszcze nikt się nie urodził z wiedzą dotyczącą jakiejkolwiek dziedziny. Więc jakoś tą wiedzę trzeba zdobyć - z książek, z własnego, lub z cudzego doświadczenia.