Moja strona www - zoltar-rally - Strona 2

  szukane wyrażenia:   audi
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nooo, to teraz wiem wszystko... Folwark Samotnych Panienek
  
 
Cytat:
2005-09-09 22:09:03, Koniu pisze:
coś to logo przypomina jeszcze INNE logo ps Strona pod wzgledem graficznym bardzo słaba.



moze chlopak nie mial pomyslu na swoja wizje
  
 
moim skromnym zdaniem...zdecydowanie za malo niebieskiego

chodzi o fiat squadra polska - czy jakos tak to sie pisze.
  
 
Cytat:
2005-09-09 23:46:48, stasiu pisze:
(...)
chodzi o fiat squadra polska - czy jakos tak to sie pisze.


No właśnie przed chwilą zajarzyłem .
  
 
E no kyyyrwa Nie jest tak zle...przeciez wiadomo ze zawsze pierwsza wersja odpada po miesiacu. Wazna jest tresc panowie - łocz de filmy - żólty bob in ekszyn (trauma na bani).
  
 
Swietna teoria z tym odpadaniem po miesiacu - pierwsze slysze ....a to ze stronka pod wzgledem grafiki jest lipa wydaje sie byc oczywiste ... z profesjonalizmem to nie ma nic wspolnego....
  
 
Tylko ja zauważyłem, że Bullitt ma jakiś "kompleks zoltara"?
Co ten by nie zrobił (filmy, www) to Bullitt zawsze krytykuje tak jak chyba nikogo innego tutaj...


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2005-09-10 09:15:57 ]
  
 
Stary no jest tak - robisz stronke odpalasz swoje dziecko na serw i dla oczu rzeszy ludzi z czego 90% mowi ze chujnia no to zmieniasz jedno drugie trzecie i po miesiacu juz jest w duzej mierze inaczej. No ja osobicie nie znam webmasterow ktorzy nie zmieniaja strony tylko odpalaja i zostawiaja na wieczne korzystanie w wersji alpha
  
 
Race nie mam kompleksu ....strona jest slaba i tyle ...ale kazdy sie kiedys uczy ...wiec nie ma w tym nic zlego.

LISU - jak oddajesz klientowi strone to z poprawkami i dopiero wrzucasz na server ...a nie ze w trakcie mu przebudowujesz.... wiem bo sam jestem grafikiem .
  
 
Ale my tutaj robimy strony sami dla siebie, tak jak potrafimy bo profesjonalnymi grafikami nie jestesmy i chodzi tylko o to zeby podzielic sie z innymi swoją pasją, materiałami itp. Przecież w konkursie robienia zamków z piasku na plaży nie będzie sędziował jakiś architekt bo nie o to chodzi .
  
 
Strona wyglądem bardziej przypomina portal/vortal niż prywatną stronę, jak masz takie dże aspiracje to przed otwarciem dokończ ją bo połowa działów jest jeszcze w budowie. Ale graficznie jest bardzo "gustowna". Poza wielki bannerem na samej górze który wszysko psuje...
  
 
Cytat:
2005-09-10 09:33:58, Race_D pisze:
Ale my tutaj robimy strony sami dla siebie, tak jak potrafimy bo profesjonalnymi grafikami nie jestesmy i chodzi tylko o to zeby podzielic sie z innymi swoją pasją, materiałami itp. Przecież w konkursie robienia zamków z piasku na plaży nie będzie sędziował jakiś architekt bo nie o to chodzi .



Race no pewnie ze tak...ale mam prawo wyrazic zdanie ze www jest slaba ...wystarczy zmienic top i bedzie lepiej .
  
 
a moze maly konkurs na logo dla Zoltara ? ma miec cos wspolnego z rajdami i fiatami... nagrode moge ufundowac
  
 
fiatami niekoniecznie
  
 
nagroda czeka
  
 
W koncu masz swoja stronke Zoltar Rzeczywiscie grafika moglaby byc nieco bardziej przejrzysta, ale jak mowisz to dopiero poczatek wiec jest ok.

w kazdym razie juz dre filmy
pozdro
  
 
Hehehe to sie admin u mnie w akademie zdziwi jak zobaczy ktory shell jest najbardziej wykorzystywany w akademie Hyhyhy woda sie BEDZIE musiala polac
  
 
zrobilem aktualizacje. sa dostepne fotki z sezonu 2004. na dniach nastepne aktualizacje
  
 
dzis doszly fotki z zimowego minimaxa i kjs'u w bydzi. oraz relacja z brodnicy napisana przez moja nowa pilotke zapraszam.
  
 
Albo ja mam cos z oczami albo ... ale za cholere nie moglem znalezc tej realcji z Brodnicy