[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie ma za co, jak umię to pomogę
  
 
spoko
maniek0012 wszytko dotarło i dzięki wielkie wszytko hula

  
 
Cytat:
2011-11-02 22:59:20, zsmarti pisze:
zmarti@wp.pl to poproszę krzysioopa wielkie dzięki [ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2011-11-02 23:00:08 ]


Poszło, daj znac czy działa
  
 
co?? juz?? sprawdzales kod, wyszlo Ci to samo??
  
 
tak wszystko gra
  
 
Jak ktos jeszcze chce programosa do obliczenia kodu radyjka fordowskiego to pisac. Ze wzgledu na to ze mam od 2 dni sporo czasu(noga w gipsie) znalazlem tez plik ktory otwiera program na nowych systemach typu VISTA i 7.
  
 
Potrzebguje pomocy w rozkodowaniu radia

Model 3000 TRAFFIC 2 CHANNEL
Serial No M077939
Part No 97Fp-18K876-LA
  
 
0504
  
 
Dzięki zmarti
  
 
Jak można z chęcią przetestuje wspomniany programik.

e-mail:
tomek5308MAŁPAgmail.com
  
 
Mogę taki kalkulator na XP na gumis252@gmail.com[addsig]
  
 
Panowie, od wczoraj jestem posiadaczem Eskorta z '93 roku, a w samochodzie mam takie oto radyjko;


Raczej nie jest pierwszej świeżości, ale jest oryginalne więc narazie nie chciał bym go zmieniać. Problem z nim mam taki, że wpisałem kilka razy zły kod po czym radio oczywiście się zablokowało. Tutaj na forum wyczytałem że trzeba odczekać kilka godzin i potem ponownie będzie można wpisywać kod. W między czasie zadzwoniłem do poprzedniego właściciela samochodu i dostałem poprawny kod. Dziś rano chciałem wpisać kod ale nie da się..;/ Macie może jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Pozdrawiam i z góry dzięki za fachową pomoc
  
 
Odłącz od aku i odczekaj parę godzin. Teoretycznie po paru godzinach powinien na nowo pozwolić się wpisać.
  
 
Nie kilka godzin przy odłączonym aku, tylko godzina przy włączonym radiu - kreski powinny zacząć mrygać. klawiszami 1,2,3 wpisujesz liczby, a klawiszem 4 zatwierdzasz. Powodzenia
  
 
Dziś już nie dam rady, ale jutro włączę radio na godzinę i zobaczymy czy po tym czasie będzie się dało wpisać kod.

W każdym razie dzięki za odzew, a jutro dam znać czy się udało
  
 
Jakby ktoś potrzebował kodu do jakiegoś fordowskiego radia to piszcie do mnie, spróbuję pomóc.
  
 
No i udało się, jeszcze raz dzięki za pomoc
  
 
Witajcie,


ma ktoś na szybko kalkulator kodów do radyjek?

Poproszę o kod do radia o nr/; M246609

dzięki i pozdro
  
 
Cytat:
2012-04-02 18:29:16, metis pisze:
Witajcie, ma ktoś na szybko kalkulator kodów do radyjek? Poproszę o kod do radia o nr/; M246609 dzięki i pozdro



Spróbuj 4475.
  
 
Cytat:
2012-04-02 18:56:25, Kalor pisze:
Spróbuj 4475.



Wielkie dzięki , poszło
Na radiu ktoś zapisał zupełnie inny.

pozdrawiam