[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i ja też mam problem z radiem Grzebałem w bezpiecznikach i wyjąłem zasilający radio, nastała cisza, wsadziłęm go na miejsce i dalej cisza, pomyślałem-kiepsko, wsiadam do auta, na wyświetlaczu napis CODE, no i po zawodach Się nacieszyłem dźwiękiem To oryginalne radio Volvo SC 802 i nr seryjny: VO1170 Y1199023H Za nic nie mogę znaleść jak to rozkodować a papierów nie wziąłem od poprzedniego właściciela Jak ktoś ma pojecie to proszę o pomoc.


I już po sprawie Odblokowałem bestię

[ wiadomość edytowana przez: Podola dnia 2006-05-19 09:15:27 ]
  
 
Witam Przyprowadzilem sobie autko i było w nim radyjko forda 2004 ale musialem rozlaczyc akumulator i nie mam kodu do radyjka. Jezeli ktos potrafi owe radyjko rozkodowac bym byl wdzieczny/ MODEL 2004 Serial Mxxxxxxx PART NO: 94FP-18K876-CA RADYJKO MADE IN PORTUGAL
  
 
Jak możesz podaj mi na priv cały serial Mxxxxxx
  
 
moze to pomoze serial: M132002
  
 
Jak możesz to spróbuj teraz rozkodować kod to: 6158.
Powodzenia
  
 
zeby nie zakladac nowego topicu wygrzebalem stary
a wiec mam nast problem ojcu w fabii zakodowalo siem radio i po nietrafionych probach rozkodowania pojawil sie komunikat SAFE z mala "2" na dole...
teraz juz nic nie mozna wklikac tam
mam zatem pytanie czy jest jakas mozliwosc szybkiego powrotu do funkcjonowania owego radia?! bo ojciec rano w trase uderza...
dzieki za pomoc
  
 
witam
Bandziorno podaj juakie to radio jest tzn.firma/model to coś pomyslimy a ze masz mala dwójkę to znaczy ze dwa razy byl juz wbity zły kod a moze byc tak ze jak go wbijesz 3 raz i bedzie zly to radyjko trzeba bedzie zaniesc do serwisu radio code albo do serwisu skody
Pozdrawiam
  
 
dosłownie ....a to już jest koszt w granicach 80 zł
  
 
Może być tak że trzeba odczekać pół godziny przy włączonym zapłonie żeby ponownie wprowadzić kod, różen radia, różny czas który może trwać nawet dwie godziny. Macie wogóle kod do tego radia czy strzelaliście??
  
 
radio bylo na rozkodowaniu w serwisie i po 2 godz bylo juz ... do odbioru koszt 50zl wiec nie tak zle dzieki za pomoc
  
 
Witam
No to poszedłeś po najmniejszej linii oporu ale przynajmniej teraz wiem ile mam kasować za tak łatwo zakodowane radia.
Pozdrawiam
  
 
Hmm Mam dokładnie taki sam problem z radiem i z tego co widze to model ten sam. Proszę o pomoc!!!!

[ wiadomość edytowana przez: tomek22 dnia 2006-08-04 00:03:03 ]
  
 
Podaj jak możesz typ radia i serial, postaram się pomóc w miare moich możliwości.
  
 
Mam Już swój kod . Jeśli Twoja seria radia zgadza sie z tą oto C244460 to Twój kod jest taki 4614
Pozdrawiam!
  
 
A mogłby mi ktos pomóc rozkodowac radio FORD 2005.?
Serial NO. M066087
Part NO. 94FP-18K876-EA

Z gory dzieki
  
 
Cytat:
2006-08-14 20:13:41, MaRRecki pisze:
A mogłby mi ktos pomóc rozkodowac radio FORD 2005.? Serial NO. M066087 Part NO. 94FP-18K876-EA Z gory dzieki


Witam
Prawdopodobnie: 2260 LUB 5743
pozdrawiam
Arturek
  
 
to ja sie tez dołącze zeby nowego watku nie robic.
Kto z Wrocławia i wie gdzie można rozkodować radio w miare szybko i tanio??
Wogóle to jesli na wyświetlaczu w radiu ford 2004 sa te trzy kreski to radio jest calkowicie zablokowane???nawet wpisujac poprawny kod nie rozkoduje sie?
  
 
Macie może kalkulator do radia ford 2014?? Nie mam do niego kodu, narazie dziala, poniewaz akumulator jest jeszcze w dobrej kondycji, ale chcialbym uniknąć w przyszłości wydatków.
  
 
Cytat:
2006-08-21 23:55:02, pawelr89 pisze:
Macie może kalkulator do radia ford 2014??[...] ale chcialbym uniknąć w przyszłości wydatków.


Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Jedyne rozwiązanie to znaleźć kod, odpiąc akumulator i ponownie podpiąc. Wtedy będziesz wiedział. Jest jedno małe ALE wygenerowany kod może nie zadziałać!!! Nikt chyba nie da gwarancji (uciąć sobie cokolwiek), że wygenerowny kod jest na 100% OK.
pozdrawiam
Arturek
P.S. W temacie kodu zobacz na mają stronę podaną w profilu.
  
 
TomEssi zostaw radyjko włączone na godzine i jak te trzy kreski zacza mrugać dopiero wpisz kod. Kreski swiecące na stałe znaczą ze ktoś próbował żle wbić kod.