[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i ja mam problem: mój Essi był u lekarza i jak się można domyślić na wyświetlaczu radioodtwarzacza teraz miga Gdzie znajdę ten słynny generator kodów bo nia mam ochoty wyłożyć 50 zł? Dzięki za porady.
  
 
Na TEJ stronce znajduje sie wiekszosc kalkulatorow, szukajcie a znajdziecie
  
 
pomoge rozkodowac radyjko z forda jak cos to pisz na spider@trimax.pl podaj model radia i numer seryjny..

[ wiadomość edytowana przez: Shaq27 dnia 2005-10-06 13:09:54 ]
  
 
mam takiego sprzeta i po podpięciu zasilania chce kodu,jak to cholerstwo rozkodowac??

http://img149.imageshack.us/my.php?image=1119yq.jpg

[ wiadomość edytowana przez: eres dnia 2005-09-12 22:02:11 ]
  
 
[img=http://img149.imageshack.us/img149/7774/1115en.jpg]

[ wiadomość edytowana przez: eres dnia 2005-09-12 22:03:59 ]
  
 
TUTAJ chłopaki walczą z tym tematem
  
 
Cytat:
2005-09-12 22:10:55, Shaq27 pisze:
TUTAJ chłopaki walczą z tym tematem



thx
  
 
ja tez posiadam takie radyjko ale kodu do nie nieznam
  
 
kupiłem radio model 6000 m219554, i dostałem do niego kod 0411 czy to poprawny kod, jeśli nie to czy ktoś może mi wygenerować poprawny. Z góry dzięki

Dodam że po podłączeniu i wpisaniu kodu nachwile włącza się radio i znów powraca do wpisywania kodu. A na dole wyświetlacza jest jedynka


pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: maver123 dnia 2005-11-08 17:23:26 ]
  
 
Kod jest prawidłowy.
  
 
jeżeli kod jest to jaki może być powód że radio nie działa??
  
 
Cytat:
jeżeli kod jest to jaki może być powód że radio nie działa??


napisz coś więcej; jak się zachowuje to radio...miga dioda antykradzieżowa, rozumiem, że można wpisać kod???...a jak ty to robisz potwierdzasz kod piątym klawiszem ...
  
 
Nie miga żadna dioda, włączam radio na wyświetlaczu pod napisem "CODE" jest jedynka. Wprowadzam kod zatwierdzam piątką w radiu gaśnie podświetlenie włącza się na chwile radio ( około 1-2 sekund). Następnie znowu powraca do momentu wpisywania kodu.
  
 
Cytat:
Wprowadzam kod zatwierdzam piątką w radiu gaśnie podświetlenie włącza się na chwile radio ( około 1-2 sekund). Następnie znowu powraca do momentu wpisywania kodu

no to chyba masz problem...przykro mi ale nie jestem w stanie Ci pomóc...może inni koledzy fefk-owcy np. Swięty
  
 
może tu też potrzeba przetrzymać radio przez 30 minut na przekręconym zapłonie (czerwone kontrolki) co? może wtedy zniknie jedynka i pojawi się coś innego, żeby wprowadzić kod
  
 
moge poiwedziec ze kod jest poprawny czyli 0411
  
 
Po trzykrotnym wpisaniu błędnego kodu zablokowałem radio. Nie dało nic odłaczenie akumulatora, ani wyjęcie bezpiecznika od radia. Czy macie może pomysł na to w jaki sposób je uruchomić?? Poprawny kod już mam ale wklepać go nie ma jak.
Dzięki z góry za odpowiedź.
  
 
Jakie radio
  
 
Fordowskie: typ: FD 2004 seria NC67027. Jak wspomniałem poprawny kod już mam ale nie mogę wklepać go jak to robilem poprzednio.
  
 
NC267027