[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 16.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wogole nie moge wpisac kodu na wyswietlaczu wyswietla sie hold -30 i nic nie idzie wdusic.pomocy jutro wyjezdzam i cisza w samochodzie!
  
 
Zostaw włączone radio aż ten komunikat zniknie. Trochę to potrwa
  
 
dzieki spróbuje
  
 
Koledzy pomocy

Zima się zaczeła, mojemu skarbowi padł akumulator ..
Potrzebuje kod do radia 6000cd gdzie sn to v271031

Z góry dzięki!
  
 
spróbuj 5279
  
 
Niestety nie działa. Doczytałem, że seria V charakteryzuje się tym, że nie działają żadnego rodzaju kalkulatory jak przy innych wersjach Trzeba kupić taki kod w serwisie. Koszt 25-30zł
  
 
Cytat:
2013-12-10 16:47:54, bep pisze:
Trzeba kupić taki kod w serwisie. Koszt 25-30zł


Taka fortuna ze az ciezko przezyc xd
  
 
To miało charakter bardziej informacyjny Nie spamuj.
Jak już swoje radio rozkodowałem. Kupiłem kod przez pośrednika.
Jakby ktoś miał radio z seryjnym na V, pisać PW to przekaże kontakt
  
 
To wstaw tutaj maila niech bedzie dostepny . Bo tak to jest czesto ze po 2 tatach lontaktu brak,
  
 
witam tym razem ja potrzebuje pomocy wczoraj w nocy wyczyścili mi auto i jestem zmuszony zamontować fabryczne bo w wtorek dopiero przyjdzie nowe wiec jak ktoś może poproszę o rozkodowanie
M167388
miałem kalkulator ale po czyszczeniu kompa przepadł pozd
  
 
łap 8303
  
 
dzięki bo już mnie trafia dość ze szyba wybita to jeszcze sprzęt wytargali ech cała polska
  
 
No z szybą problem..bez radia się da jeździć ale bez szyby ciężko.
  
 
dobrze ze dachu ci nie probowali ruszac... szczescie w nieszczesciu.
  
 
nie w cabrio w mondeo wywalili szybę finał taki ze cb koszt 400zł i radio jvc 2 din 3 lata temu koszt 1600zł ech
  
 
Ubezpiecz, bo już któryś raz Ci coś kradną. Albo nie montuj takich bajerów, bez tego tez żyć się da
  
 
Marcin. Nie myślałeś o dobrej folii antywłamaniowej na szyby ? Zrobią pająka na szybie jak cos, ale do auta sie nie dostaną następnym razem.

Gdybym miał konserwę i by mi sie włamali to od razu bym to zrobił.
  
 
Spokojnie już zabezpieczone mam nadzieje ze teraz nic nie wymiotą mi
  
 
Witam, czy ktoś pomoże w rozkodowaniu? Mam fordowskie radyjko sound 2 pochodzące oryginalnie z vw sharana. Po odpięciu aku.... Wiadomo o co chodzi...
Na nalepce jest
PART NO 7M0 035 152R
MODEL NAME 2007
I.D NO. VWZ7Z3W003639

Jeżeli ktoś by mógł... Pozdrawiam
  
 
Up