[Ogólne] Rozkodowanie radia - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
łap 8303
  
 
dzięki bo już mnie trafia dość ze szyba wybita to jeszcze sprzęt wytargali ech cała polska
  
 
No z szybą problem..bez radia się da jeździć ale bez szyby ciężko.
  
 
dobrze ze dachu ci nie probowali ruszac... szczescie w nieszczesciu.
  
 
nie w cabrio w mondeo wywalili szybę finał taki ze cb koszt 400zł i radio jvc 2 din 3 lata temu koszt 1600zł ech
  
 
Ubezpiecz, bo już któryś raz Ci coś kradną. Albo nie montuj takich bajerów, bez tego tez żyć się da
  
 
Marcin. Nie myślałeś o dobrej folii antywłamaniowej na szyby ? Zrobią pająka na szybie jak cos, ale do auta sie nie dostaną następnym razem.

Gdybym miał konserwę i by mi sie włamali to od razu bym to zrobił.
  
 
Spokojnie już zabezpieczone mam nadzieje ze teraz nic nie wymiotą mi
  
 
Witam, czy ktoś pomoże w rozkodowaniu? Mam fordowskie radyjko sound 2 pochodzące oryginalnie z vw sharana. Po odpięciu aku.... Wiadomo o co chodzi...
Na nalepce jest
PART NO 7M0 035 152R
MODEL NAME 2007
I.D NO. VWZ7Z3W003639

Jeżeli ktoś by mógł... Pozdrawiam
  
 
Up
  
 
Dekoder
kliknij na radio

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Witam
O kody do radia z fordów pytajcie na forum Car-Audio na portalu motonews (na tym samym co forum forda) Jest tam kilku speców co szybko odpisują nie tylko w kwestii kodów.


TU PYTAMY O KODY - marka: FORD

a do innych autek:

TU PYTAMY O KODY - wszystko oprócz FORDA

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin