Amortyzatory

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za jakis tydzien planuje wymienic amortyzatroki w caro. Moze ktos mi doradzi jakie amortyzatorki wybrac, chcial bym jakies twardsze niz seryjne (do normalnej jazdy) a moze wiecie czy pasuja moze jakies amorki od innego samochodu? napewno nie kupie Monroe ani Bilstein'a, pierwsze sie za szybko koncza a drugie sa za drogie.
Narazie jestem zdecydowany na Krosno Janio mowil ze sa gazowo olejowe nazywaja sie DuoControl i sa calkiem spoko. Podkreslam ze chcialbym aby byly twardsze niz seryjne

za odpowiedzi z gory dziekuje
  
 
Oddaj je do regeneracji w Piasecznie i popros zeby troszke usztywnili. Cena przerobki 40 PLN za sztuke.

pozdrawiam
ALF
  
 
Chyba zes tam robil amorki do swojego wozka?

Ile Ci wytrzymaly no i daj do nich namiar.

dzieki
  
 
Dzisiaj odebralem amorki regenerowane za 35 zl sztuka, narazie jest ok, samochod wreszcie sie nie buja. Zobacze co bedzie pozniej
  
 
mam pytanko taką regenaracje zrobią tam od ręki czy trzeba czekac Demontaż i montaz w cenie czy trzeba sie samemu pobawić. No i poprosze o dokładniejszy adres gdzie w Piasecznie.
z góry dziękuje za odpowiedz
  
 
Ja zrobilem na Grochowskiej 44, za 35 zl musisz przyniesc amorki w reku, ja oddalem je o 14 a dostalem nastepnego dnia o 13. Moze jak przyniesiesz rano to dostaniesz popoludniu. Koszt z demontazem na miejscu 60 zl za sztuke. Alf mowil ze w piasecznie biora 40 zl za regeneracje a za 50 demontuja sami i regeneruja. Wiec jak niechcesz sie brudzic to do piaseczna.
  
 
Dajcie dokladny namiar na ten warsztat w Piasecznie. Widziałem PF i PN z amorkami robionymi przez nich i tez tak chce!!!
  
 
SXC - i jak wrażenia z jazd?
  
 
Wrażenia pewne świetne, ale dajcie namiar na zakład w Piasecznie! Kiedyś szukałem ich przez książke telefoniczną to nie znalazlem! HELP!
  
 
Myslalem ze bedzie troszke twardziej ale jestem zadowolony jest duzo, duzo lepiej niz bylo moze jak bym z przodu to samo zrobil to bylo by super
  
 
czy jak chciałbym oddać swoje do renowacji i lekko je utwardzic to czy musze skracac czy wymienać sprężyny, czy nie mogłyby zostac bez zmian


z góry dzieki
  
 
Bez problemu mozesz zostawic stare sprezyny. One nie przeszkadzaja. Ewentualnie jak bys chcial obnizyc przod to mozesz je o max 2 zwoje sciac.
  
 
a tak przy okazji,jakie amortyzatory polecacie do plusa.
  
 
Wit ja polecam wyjac te co masz i oddac je do regeneracji i utwardzenia
  
 
Cześć Wit. nawet po regeneracji i utwardzeniu nie będzie to jeszcze to co być powinno. Osobiście polecam amorki Bilsteina.Rewelacja. Samochód sprawia wrażenie przyklejonego do jezdni.
  
 
My to wiemy Dzierzan ale czy kazdego na to stac ?

  
 
A ile czasu im schodzi z takla regeneracja???? i czy duzo utwardzaja?????
  
 
Voy to wszystko zalerzy co chcesz ja powiedzialem ze ma byc twardziej niz seryjne ale nie do rajdow
i mam spoko, moze troszke twardziej bym wolal? ale jak bym to samo zrobil z przodu to bym byl zadowolony.

Mi to zrobili na nastepny dzien ale jak z nimi pogadasz i przywieziesz rano amorki to Ci powinni zrobic tego samego dnia.
  
 
jest gość w Piasecznie który robi SUPER amorki!
Regeneracja + utwardzenie
Piaseczno, ul.Jana Pawla 15
tel.: 750 17 88
W styczniu ode mnie wzia 200 za 4 amorki z montazem (o 12 u niego bylem, o 18tej juz wracalem do domu)
POLECAM!!!
  
 
Mam pytanie do Pań i Panów, co powiecie o Amortyzatorach Delphi Dualcontrol. Jakie one są (bardzo dobre, dobre, średnie, przeciętne, do niczego).undefined