Pyl na dachu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem podczas malowania farba w spreju kasku osadzil mi sie na dachu pyl z tej farby jak go usunoc??? jak probowalem go zetrzec to schodzi nie zostanie zaden slad po nim??


[ wiadomość edytowana przez: Matek_1429 dnia 2014-11-12 17:23:07 ]
  
 
Witaj poleci bym ci delikatne spolerowanie dachu papierem bardzo drobnym rzędu 3000 na mokro. Pamiętaj że musisz to robić bardzo precyzyjnie i ostrożnie. Po zmatowaniu dachu w kolejnym kroku należało by mechanicznie spolerować dach pastą polerską o małej gradacji.
  
 
Zgadzam się co do użycia papieru,ale musisz zrobić to naprawdę bardzo delikatnie bo w przeciwnym razie nie dość,ze zrobisz rysy to mogą byc nawet zacieki. Daj znać czy się udało.
  
 
WITAJ po pierwsze jaki to spray z super-marketu lub coś podobnego to kup rozpuszczalnik birol lub coś w podobnego jakiś uniwersalny tylko wolny w parowaniu i powinno dać się zmyć bez problemu jak jest to spray od lakiernika czyli poliuretan lub akryl no to kibel bez polerki się nie obejdzie papier 2000 do 3000 na klocku gąbka pomarańczowa pasta typu g3 lub 3m średnia + mleczko lub wosk no i jak masz
wątpliwości co do umiejętności to morze się skończyć na przetarciu lakieru powodzenia LAKIERNIK ROBERT