"ALAN 48 PLUS" CZY "UNIDEN PRO 520 XL" CZY President Johnny"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pomóżcie które wybrac z tych trzech radyjek????
Alan 48 plus
Uniden 520
President Johnny II

[ wiadomość edytowana przez: siemik81 dnia 2005-09-23 23:12:21 ]
  
 
ja się zastanawiałem mięszy unidenem 520xl, a presidentem johnny... miałem brać unidena ze względu na cenę,ale trafił mi się używany persident w dobrym stanie i go wziąłem... na razie jeżdżę z nim i jestem zadowolony... chociaż kumpel ma unidena i u niego też chodzi to bez zarzutu...
myślę,że wybór zalezy od tego,ile chcesz w radyjko zainwestować
  
 
Czyli jak mialbym przeznaczyc kolo 400 zl to lepiej wziasc president Johnny II ???? A jesli chodzi o funkcje to roznia sie czyms Unident i President czy maja te same funkcje???
  
 
Zależy czy to jest Johnny II czy Johnny II ASC. Zawsze czymś tam się różnią, ale mi się wydaje że jeśli chcesz wykorzystywać CB radio w aucie standardowo, czyli jako "antyradar" to kup Unidena.
Jakością odbioru nie odbiega od Presidenta, a jest o wiele tańszy.
Co do Alana 48 Plus to ja mam w aucie podobne, tzn zbliżone funkcjami, ale innego producenta i mówiąc szczerze z większości funkcji po prostu nie korzystam. Udało mi się je kupić za cenę Unidena 520, dlatego się zdecyodwałem, bo gdybym miał wydać większą kasę na tego typu radio, np. własnie Alana 48 to bym się nie zdecydował i wybrał Unidena.
  
 
Jesli chodzi o tego Presidenta to jest to Johnny II ASC. A czym on sie rozni od Johnny II???

[ wiadomość edytowana przez: siemik81 dnia 2005-09-24 12:08:21 ]
  
 
Johnny II ASC od Johnny'ego II różnie się głównie ASC
ASC to automatyczny squelch.