Auto squelch

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich forumowiczów.
o wyborze radia wiele już tu czytałem. obecnie posiadam w aucie radio dragona niestety jest troche uszkodzone i wiecej z nim problemow jak pożytku. chce je zmienic na Unidena 520XL. pare dni temu wpadl mi jednak w oczy model PRESIDENT JIMMY II ASC. posiada on funkcje auto squelch. roznica cenowa miedzy tymi modelami ok 110zl. moje pytanie brzmi jak dokladnie dizala auto squelch, czy jest to wygodne i czy warto dla tej funkcji doplacac do wyzszego modelu. doradzcie z gory wielkie dzieki
  
 
Czy aby na pewno chodzi o model Jimmy?
Zakładając, że Uniden 520 kosztuje około 320 zł to drugie radio miałoby kosztować 110 zł więcej, czyli około 430 zł... Poniżej tej sumy (bo za około 410zł) można już kupić model JOHNNY II z ASC...
  
 
rzeczywiscie moja pomylka.... chodzi oczywiscie o johnego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68020350

czy możecie mi coś w takim razie powiedzieć o tej funkcji??
opłaca się dopłacić. dobrze się to sprawuje??
  
 
O tej funkcji za wiele Ci nie powiem, bo jeszcze w żadnym radiu jej nie miałem
Opinie które wyczytałem i zasłyszałem są jak to zwykle bywa podzielone. Z jednej strony jest wygoda, z drugiej zdarza się że ASC ucina fragmenty rozmowy i delikatnie utrudnia komunikację.

A jeśli już byś się zdecydowałe na Johnnyego II ASC to 435 zł to też za dużo... Polecam kupować tu: >>> K L I K <<<
  
 
no faktycznie taniej. a ja myslalem ze to dobra cena. dzieki serdecznie za namiary. moze ma ktos jescze lepsze??
jak kupie zdam relacje jak sie sprawuje
  
 
Wiem z dobrego źródła że nówki taniej już się praktycznie nie da (legalnie) Więc już lepszych namiarów chyba nie dostaniesz
  
 
Od dwóch miesięcy używam Johny'ego II z automatycznym squelchem i jestem zadowolony. Wcześniej miałem przez tydzień radio bez asc, ale trafił mnie szlag i kupiłem Presidenta. Poza tym ma to radio również fajną funkcję - RF gain. Naprawdę prezydaje się w zatłoczonym eterze.