Wątek o funkcjonowaniu forum - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zleciał , zleciał,ja dureń przez rok nie wchodziłem na motonews myśląc ,że tu nic sie nie dzieje.Trzeba było (kur!!) roku ,żeby dojrzec do decyzji i zajrzeć czy tam przypadkiem coś się nie dzieje a tu masz....Bije się w piersi.
  
 
też nie wchodziłem długo ale teraz raz na jakiś czas uwazam warto tu zajrzeć fajne forum
  
 
Cytat:
2008-02-04 15:08:18, Dawid91 pisze:
fajne forum


No ba cisza, spokój normalnie jak u Koota za piecem
  
 
Panie i Panowie !
wielkimi krokami zbliża się 6-rocznica powstania naszego forum

przypomniały mi się początki, wszystko zaczęło się w czwartek 21 marca 2002 roku i tak oto zleciały 2178 dni! na forum,

od ponad roku forum po przejściu "Emmy" ma całkowicie inny charakter (przynajmniej formalny) bo tematyka się nie zmieniła i mam nadzieje że tak będzie przez kolejne 6 lat
  
 
"Emma" ? Ten huragan miał na imię nieco inaczej......
  
 
może warto coś zorganizować? jakiegoś spontana
  
 
sponton chyba na starym miejscu w wawie? o ile jeszcze wszyscy pamietaja gdzie to bylo? ciekawe czy knajpa jeszcze istnieje?
  
 
Stare miejsce to było Cargo w Warszawie - czyżby niektórzy pozapominali?
  
 
No ja jestem już 3 lata (kilka dni zostało) z Wami.
Za mojej kadencji były spotkania pod Kliprem
Ależ to się czekało na ten jeden wieczór w tygodniu
  
 
Cytat:
2008-03-06 13:26:10, Mieszko1976 pisze:
"Emma" ? Ten huragan miał na imię nieco inaczej......


ERRa?
  
 
Jest jakaś myśl odnośnie spotkania w rocznicę? Może i ja spróbowałbym się załapać
  
 
Jako, że pojawiło się ostatnio więcej osób to informuję iż:

WSZELKIE KOMENTARZE O NP. ODPOWIETRZANIU LUSTEREK I INNE TEGO RODZAJU KASUJĘ Z "TECHNIKI" BEZ UPRZEDZENIA

To samo dotyczy sporów i wypowiedzi zupełnie nie na temat w tejże "Technice", oraz uwag osobistych i kłótni WSZĘDZIE. Jeśli coś ktoś ma do kogoś to jedyną drogą jest "Priv".

Dziękuję za uwagę.
Kootmod.
  
 
rozumiem, ze kretynskie posty swiadczace o byciu cwiercinteligentem, ktory spadl z choinki w zeszle swieta zamieszczone w technice sa w pelni dopuszczalne, ale lekko zgryzliwe komentarze z juz historycznym "odpowietrzaniem lusterek" juz nie
  
 
Technika to technika. Jak ktoś pyta to ma być odpowiedź na temat i już.

Do OT są inne działy. Poza tym nie ma "kretyńskich postów". - Na każde pytanie można udzielić sensownej wypowiedzi na poziomie, a ludziom, którzy mają przerost wyobraźni nad umiejętnościami wkazać należy właściwą drogę a nie wyśmiewać.
  
 
Cytat:
2008-08-26 15:42:10, Koot pisze:
[...]a ludziom, którzy mają przerost wyobraźni nad umiejętnościami wkazać należy właściwą drogę a nie wyśmiewać.



ale do niektórych nie dociera inaczej jak tylko w krótkich żołnierskich słowach...
  
 
Dociera, dociera tylko się trzeba trochę bardziej postarać... "Krótkie żołnierskie słowa" to w praktyce służą raczej wyrażeniu własnej irytacji z powodu nie podobających nam się pomysłów niź czemukolwiek pożytecznemu. Ludzi trzeba uczyć, a nie obrażać czy objeżdżać.
  
 
Zaraz sie Jerry odezwie ze to hasło socjalistycznej ojczyzny, i co wtedy.
  
 
Ogólnie uważam, że posiadacza auta z FSO spotyka wystarczająco dużo niemiłych wrażeń ze strony naszego na ogół gardzącego wszystkim co polskie społeczeństwa. Na forum ma się poczuć normalnie, a nie zaraz "ustawiany do pionu żołnierskimi słowami". Jeszcze jak to było forum klubowe, to można było dyskutować czy pomagać wszystkim czy "tym wybranym", ale teraz jest to wolne forum i z natury przyjazne światu FSOmaniaków i innych. Czyli tak jak było na początku. Nie wiem czy pamiętacie ale jak zaczynaliśmy to mieliśmy opinię tak życzliwych i zaradnych ludzi, że pojawiały się u nas np osoby od Peugeota mające nadzieję, że coś wymyślimy.

A niektóre hasła socjalistycznej ojczyzny wcale nie były głupie.
  
 
Cytat:
2009-01-28 15:06:55, Grzech pisze:
No a teraz to już i Koota nawet nie ma...

ale Grzech się odnalazł !
a to ja poproszę o zmianę loginu na : DyćjeGRZECHU buhehehe !
  
 
Łatwiej by Ci się było po prostu logować z tego konta.