Chciałbym żebyśmy się poznali trochę bliżej... - Strona 43

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam 50 lat mieszkam w Sanoku i jestem właścicielem łady od trzech lat formalnie a praktycznie współwłaścicielem od nowości razem z moim nieżyjącym tatem.Łada 21072 koloru KORAL 1300 z 1985r a kupiona w pewekxie odebrana w Białymstoku w styczniu 86.Zakonserwowana tej samej zimy asfaltem albańskim ,nadkola itd. ,przebieg 71 tyś prawdziwy (z tego powodu że tatko dał mi może dziesięć razy tą limuzyną się przejechać samodzielnie ) Jest w dobrym stanie ,w tym roku zrobiłem nią aż 1200 km . To tyle na wstępie .Witam.
  
 
no i stało sie zostałem właścicielem pojazdu lada 2107 1500 co prawda miał być duży fiat albo polonez ale trafiła się łada i tak zostało . przebieg 49000 tys kilometrów prawdopodobie orginał poprzedni właściciel rocznik 1931 kupiona w rzeszowie blacharsko nie najgorsza mechanicznie do zrobienia hamulce i sprzęgło choć teoretycznie jeżdzi i jest ok ale chcę ją doprowadzić do stanu fabrycznego nie wiem czy sie uda ale dam rade dałem sobie na to 3 miesiące teraz chodze do garażu wsiadam w nową zabawkę tzn 2107 kremowa finka i jest git zdjęcia wrzucę w póżniejszym terminie jak sprzęt zostanie ogarnięty choć już wygląda jak laleczka no może nie jestem wybredny ale moja ładka podoba mi się pozdrawiam członków klub lada polska marek częstochowa
  
 
No to Częstochowa rośnie w siłę. Coraz więcej ład w mieście.
  
 
Witam Wszystkich.
Mam takie male (de ja wu) czy jakos tak. hehe Pozdrowienie dla goral i sheriffnt strona 32 i 33 tego postu . Obecnie nie posiadam lady ale chcialem odnowic moje spotkanie z tym forum bo fazcynacja ladami u mnie sie nie zakonczyla. Teraz przyszedl czas na zakupienie Lady 2107 jezeli pozwoli mi zona. jak narazie to tyle pozdrawiam.
  
 
a HuMar się nie pojawił
  
 
Witam w koncu sie udalo i jest .... Lada 2107 dzis kupiona nie pamietam jak sie zdjecia wrzuca
  
 
Ta niebieska?
  
 
bordowa byla wystawiona na olx z 2900 zl
  
 
Gratulacje
  
 
Dzieki
  
 
Cześć mam na imię Tomek jestem z Bielska na razie posiadam Poloneza Caro ale planuję (waham się) zakupić ładę mam nadzieję że pomożecie mi rozwiać wątpliwości
  
 
nie wahaj się tylko kupuj! Łada zdecydowanie lepsza
  
 
nie ukrywam mojego Polda mi bardzo szkoda ale łada mnie uwiodła :p
i moja psycha chce mieć pewność ze dobrze robie :p
  
 
Witam. Mam na imię Mateusz i mieszkam w Warszawie.
Tematem Łady zacząłem interesować się po moich przykrych przygodach z Nissanem Almera z 2001 roku - w skrócie: diesel jest fajny i dobry póki nie zaczyna się psuć. Cena naprawy pompy i rozrządu, to prawie tyle co samochód wart i dlatego zapadła decyzja, że idzie na części. Ale czymś tyłek wozić trzeba. Przyznam się bez bicia, że nawet nie pomyślałem wtedy o Ładzie, chociaż dwadzieścia parę lat temu ojciec miał 2105 i była całkiem fajna. Zainteresowałem się nią po obejrzeniu programu na TVN Turbo: Kup i zrób... Bohaterką odcinka była właśnie Łada Niva. I tak to się zaczęło.
Od piątku jestem posiadaczem Nivki z 2004 roku. Jestem z niej bardzo zadowolony, chociaż jest w niej trochę do zrobienia, ale to w innym temacie. Grunt że blachy całe, chociaż widać że poprzedni właściciel z nimi walczył, ale na tyle wcześnie że nic poważnego się nie dzieje. Podłoga zdrowa, główne konstrukcje też, jedynie walczył z karoserią - drzwi i klapa bagażnika.
Na razie mam tylko jedno zdjęcie:


  
 
Gratuluję zakupu i witaj na forum!
Też nieśmiało rozglądam się za nivą ale raczej za starszą
  
 
Witamy.
Na Szmulkach Nivy nie ruszą.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Cześć Wszystkim, z góry przepraszam, jeżeli w złym miejscu zamieszczam nowy wątek, ale jakoś odnaleźć się tu nie mogę Chciałbym się przywitać z Wszystkimi użytkownikami marki Łada i powiedzieć o swoim istnieniu i mojej wymarzonej Ładzie 2172 /Priora/ w Hatchbacku. Mieszkam w Poznaniu i tu najczęściej przebywam, czasami jeżdżę do Łodzi i raz w miesiącu do domu do Zakopanego. Chciałbym się Was zapytać czy ktoś w klubie użytkuje Ładę Priorę, może akurat ktoś w Wielkopolsce czy Małopolsce? Można by się było spotkać i powymieniać doświadczeniami Ogólnie jestem bardzo z niej zadowolony, jest z 2009 r ma znikomy przebieg 30 tyś, posiada klime i takie tam bajery Ostatnio sprowadziłem z Rosji książkę, bo po polsku nie mogę dostać i kilka części. W przyszłym roku pewno się pojawię na jakimś zlocie Dajcie znać, czy ktoś ma taki model, będzie miło.
Pozdrawiam Michał
  
 
Hej. Raczej trudno będzie tutaj znaleźć kogoś, kto ma priore. Raczej 110 lub Kalina, jeżeli chodzi o te nowsze. A głównie tutaj są klasyczne łady. Priora bardzo dobre auto, będziesz zadowolony.
  
 
Witam
Mam na imię Arek, mam 21 lat, jestem studentem mechaniki i budowy maszyn, mieszkam w Rzeszowie. Od dwóch miesięcy, po długich poszukiwaniach, jestem szczęśliwym posiadaczem Łady 2107 1500 z 1990 roku. Posiadam również motocykl SHL m11 z 1966 roku. Poza klasyczną motoryzacją interesuję się podróżami, głównie tymi rowerowymi. Udało mi się zwiedzić prawie 20 krajów przejeżdżając około 15 000 km rowerem (fb.com/rozjechani). W przyszłości zamierzam zmienić środek transportu z roweru właśnie na Ładę.

Od dłuższego czasu jestem obserwatorem forum, Wasze wpisy pomogły mi przy zakupie i pierwszych reperacjach przy aucie. Zapewniam, że więcej informacji i zdjęć o aucie zamieszczę po poprawkach, które chce przeprowadzić.

Do zobaczenia w trasie,
Pozdrawiam


  
 
Cześć. Witamy na forum.