Cb start 1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam jestem zielony w tej sprawie a chodzi mi mianowicie o cb start 1
przywiezione z niemiec ma 40 kanałow i mam pytanie czy to radyjko edzie dzialac u nas w kraju?
czy moze trzeba to przestroic i czy ktos wie ile by to kosztowało.dziekuje i pozdrawiam
  
 
szczerze, to nazwa tego radia zupelnie nic mi nie mówi. ale z radiami niemieckimi bym uwazal. pracuja w 5 i starsze modele z ograniczoną liczbą kanałów w AM.
  
 
to znaczy na co mam uwazac
dostalem to radyjko i myslalem ze se pogadam a dowiedzialem sie ze u nas musi chodzic na am a ja mama fm
radyjko ogolnie nowka ale nic nie slychac to znaczy nikt nie odpowiada
a o co chodzi z tym 0 i 5??
dziekuje i pozdrawiam
  
 
"Zera" i "piątki" to częstotliwości. W Polsce działa się w "0" w niemczech i w innych krajach w "5". Na to właśnie Góral by uważał
Bo radio z Niemiec nie będzie użyteczne w Polsce, chyba, że ma przełącznik 0/5 i AM/FM oraz przynajmniej podstawową "czterdziestkę" kanałów.
  
 
No z tymi 0 i 5 to bym uważał, bo jak masz jakieś "szerokie" które zbiera ze 3 kanały na raz to i z radyjkiem w 5 pogadasz w Polsce, tylko niestety jakość odsłuchu może byc lipa. Jak ktoś jest blisko to OK, ale jak jest dalej to już nie rozumiesz co do Ciebie leci.

BTW Odpuść sobie to radyjko nawet po przestrojeniu też może źle pracować i nie trzymać częstotliwości